V noci prso místo dudlíku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lolaOV
Stálice 93 příspěvků 11.09.19 09:33
V noci prso misto dudliku

Ahojte maminky, máme doma skoro 4mesicniho chlapečka a posledních pár noci si ze me udělal živý dudlik a ja uz jsem z toho na prášky. Večer kolem 8. ho dam do postýlky, to většinou spí tak do te 11 max a potom putuje za mnou do postele, protože bych se jinak už vubec nevyspala :roll: Ale vždycky se trochu napije, u toho usne a kdyz oddelam prso, tak se hnedka vzbudi a řve :zed: Dudlik v noci vubec nechce, to ho ještě více naštve, přes den ho teda výjimečně má pár minut :roll: Ale takto potom usíná s prsem klidně i 40min než fakt vytuhne a můžu ho dát pryč, ale sotva ja zase usnu, tak je za chvíli zase vzhůru :zed: Bylo to taky u některé z vás takto? Jak to udělat jinak? Zas ho nechci nechat dlouho řvát, protože by vzbudil staršího :roll: Ale takto se prostě vůbec nevyspim a cim častěji a dele mu to prso nechavam v noci jen tak, tak tim více to vyžaduje :zed: A jeste dotaz, zvykne si na spánek se mnou v posteli když uz bude mit 4mesice? Vim ze u pár kámošek potom ditka uz nechtěly spát jinde :roll:

Reakce:
Verunka_17
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 11.09.19 10:13

Mám taky 4m chlapečka a tedy dudlík nemá vůbec a v noci jsem jeho dudel já. Ale už ho někdy nechávám vztekat se a nedám mu to prso. Hlavně k ránu, jak už jsem vyšťavená. Ale u mě je výhoda, že i když s námi spí i starší holky tak je nevzbudí. Ony mají spánek po tatínkovi, že by mohla u nich klidně bouchnout bomba a nic to s nimi neudělá. S tím spaním neporadím u nás v ložnici spí i 4 a 2 létá, ale už jim děláme pokojík. Tak uvidíme, jestli tam budou chtít spát. Jinak ani jedna nemá problém spát u babičky.

Luci1207
Nováček 7 příspěvků 11.09.19 10:56

Mela jsem to stejne, mala ma tedka 8mesicu a kazdy mesic je videt zlepseni. Dudlik mela jen jednou v porodnici(omlouvali se, ale byla jsem na vysetreni a nemohli ji uklidnit). Porad spi s nama v posteli a spanek se ji uz zlepsuje. Mala teda nikdy nerve kdyz ji vezmu prso, ale taky samozrejme chvilku cekam nez zabere a pak prso opatrne vytahuju a ani si toho vetsinou nevsimne. Kdyz se zase natahuje po prsu tak dam a zase zkousim vytahnout znova no :roll:

_0812_
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 11.09.19 11:35

Ahoj, u prvního dítěte jsem sice tohle nezažila, spinkala krásně sama od narození. Ale teď čekám druhé a tohohle se hrozím. Koupila jsem šumícího zazu a ráda bych miminko naučila usínat při něm. Upřímně mě děsí představa dělat živý dudlík byť to bude miminečko. Kojit chci, to určitě, ale napít a konec. Když čtu, jak některé maminy nechají mimčo jen tak dudlat a ještě je u toho třeba ručkou tahá za druhou bradavku ježí se mi hrůzou chlupy. Neříkám, že je to špatně, to určitě ne. Jde jen o můj osobní pocit, že by mi to bylo hrozně nepříjemné. U tvého miminka to může být třeba jen růstový spurt, který za pár dní odezní.

Váš příspěvek
Reklama