Reklama

V noci se budí, ale nepláče v 5.měsíci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 08:16
V noci se budi, ale neplace v 5M

Holky, mam 5M holcicku a ma divne spani. Ukladam ji v 19hod. Nekdy usne sama a nejdy ji musim uhoupat v naruci.

Behem noci se nekolikrat vzbudi, v postylce si chvili povida a pak usne. Ja jsem z tohoto divneho spanku nevyspana. A pak rano okolo 7hod uz neusne a jen si lezi a povida. Ale vubec neplace, ze ma hlad a nevola me. Nakonec mne dojde trpelivost a v tech 7 ji dam jidlo. Nikdy jsem nezkousela za jak dlouho by zacala plakat. Prijde mi to divne. Zazily jste nektera?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 08:17

Jeste dodam, ze je na UM Hipp. Zakl.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15248 příspěvků 05.01.17 08:20

Vzdyt to je normalni, i ty se nekolikrat behem noci probudis. Je dobre, ze umi usinat sama, jinak by te cekalo uspavani. Nechapu, jaky je problem s ranem, to je proste uz vyspala.

Deniik
Kecalka 481 příspěvků 05.01.17 08:22

5 mesic mi ani nepripominejte. Elinka vzdycky spala celou noc a najednou sla v 9 spat, vzbudila se o pulnoci a do 4-6 rana mela mecheche. Pak usla a spala asi do 10 :roll: neplakala, ale hrala si a pretacela se na brisko a mela z nevyspane mamy strasnou srandu :D po 6 mesici to preslo, ale chodi spat v 9 a nespi od 11 do pulnoci a pak usne az do rana. Drzim palce a hlavne vydrzet :hug:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 05.01.17 08:57

Buď ráda, že nepláče a zase usne, naše to taky dělala, jíst nechtěla, tak jsem jí nechala být. Časem se to zase změní neboj

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 05.01.17 09:02

Syn to děla odmala taky, už je mu 18 měsíců. Proste se vzbudí, chvilku si povídá, zívne a spí dal. Ty sama se přece v noci taky vzbudis, jdou to normální fáze spánku.
Ráno nechápu, v 7 se vzbudí, tak se vstává ne? Mliko a tak. Nerozumím tomu čekání. Co cekas ze udělá? Některé deti nevolaji, neplacou…

elen-ka
Extra třída :D 11910 příspěvků 9 inzerátů 05.01.17 09:03

Buď ráda. Mě se dcerka budila tak, že se zavrtěla a vteřinu po té spustila takový řev, že jsem měla pocit, že probudí celý barák. Takže já se časem naučila budit tak vteřinu před ní a většinou jsem stihla dojít v okamžiku, kdy začala řvát. Třeba syn naopak se tam tak 10 minut vrtěl a pak teprve začal pokňourávat. Dokonce, ale to bylo až byl starší, kolem roku, se v noci probudil a jen si stoupl do rohu cestovní postýlky a natohoval ručičky směrem k nám, ale nevydal žádný zvuk. Jen tak tam stál a ručičky natažené směrem ke mě. Nevím, co mě probudilo, ale jsem ráda, že jsem se probudila.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15248 příspěvků 05.01.17 09:07

Zakladatelko, cetla jsi spaci bibli Kazde dite muze dobre spat? Mnohe tam clovek pochopi, je volne stazitelna na ulozto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 10:30

Holky, diky za uklidneni :hug:. Kamaradky stejne stara dcera hned po probuzeni spusti rev. Kdybych nemela lehke spani, ani bych nevedela, ze je vzhuru. Ja si vlastne nestezuju, jen mi to prislo zvlastni.

Knihu jsem necetla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama