V noci se budí hlady, ale nechce mléko

Anonymní
17.11.18 22:24

V noci se budí hlady, ale nechce mléko

Ahoj maminky, mám dotaz ohledně mé 9ti měsíční dcery ;) Od narození krásné pribyvala, tudíž jsem nemusela v noci budit na krmení. Už od narození mi malá spala celou noc přes 12 hodin :palec: Bohužel nás před 3 týdny potkalo první nachlazení/viróza + růst dalšího zoubku. Malá přestala chtít mléko jako při každým růstu zoubku tudíž dostávala jinou stravu :) Ale bohužel při viróza začala vyžadovat pití v noci, kvůli teplotě jsem ji samozřejmě v noci začala dávat vodu, ale nespala hned a chtěla jidlo, ale bohužel mléko respektivě UM pít nechce :nevim: Dala jsem ji tedy řidší kaši do flašky a ihned spala :roll: Ale přeci ji nemůžu neustále dávat napít a kaši, když do ted vůbec hlad nemela v noci a spinkala krásné :oops: Ani mi tolika nevadí to vstávani jednou za noc, spis ze ji nemůžu takhle v noci zatěžovat žaludek kasi :roll: Poraďte prosím co s tím - jak ji to odnaucit či co jiného ji dávat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7552
17.11.18 22:29

No tak ji to nedávej!…hlad mít nemůže.
Vzbudí se, nabídni vodu, čaj a utišit ať spí dále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7552
17.11.18 22:32

Nebudi se kvůli zubům?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3645
17.11.18 22:41

Jednej dle instinku a spokojenosti ditete. Ty jsi matka a jiste prijdes na nej reseni sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.18 22:46

@pannda Samozřejmě jsem zkoušela nedat ji najist, ale vydržela 2 hodiny poknouravat dokud jsem ji ho nedala. Budí se pravidelně kolem 1 hodiny :nevim: Tenhle Zoubek ji nebolí, když ji bolel vypadalo to jinak :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
11848
18.11.18 04:33

Ja bych klidne verila, ze ma hlad, kdyz je po viroze :nevim: Organismus dostal zabrat. Podle me takhle male deti maji na krmeni v noci narok, kdyz to vyzaduji, nejake zatezovani zaludku bych neresila, nedavas ji knedliky se svickovou (I kdyz ta kase uplne idealni neni, co trebalpostupne redit, az bude na mliku? Jestli delas s mlikem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
632
18.11.18 08:12

Jestli chce kaši, dala bych jí. K synovi jsem v noci vstávala na mléko ještě ve 2,5 letech. Postupně i to odboural a teď už spí celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1777
18.11.18 09:14

Já bych ji něco k jídlu klidně dala. Pamatuju si, jak jsem synovi v 15 měsících, kdyz měl střevní virózu a nesměl mléko, dávala v noci banán, když měl hlad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.18 10:48

@beruska9 @Ju21na @Adelka951 Moc všem dekuji za odpověď :palec: Samozřejmě bylo pohodlnější, když spinkala celou noc, ale nijak mi nevadí k ni vstát a nakrmit ji, jelikož ona hned usne a já s tím problém nemám také :lol: Jen slo o tu kaši, aby nebyla moc těžká, tudíž budu dávat stále, možná je to i tím, ze vecer také mléko nepije, tudíž ji večeře možná tolika nezasyti :nevim: Třeba až vyroste zoubek, tak mléko bude zas chtít, dekuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama