V noci se budí hlady, ale prso nechce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Kecalka 352 příspěvků 31.01.19 13:24
V noci se budí hlady, ale prso nechce..

Ahoj maminky, malej 15.měsíců se budí v noci hlady. Skoro každou noc kolem 1-2.hodiny pláče a pláče..až mi to rve uši, klidně řve i 3/4hodiny..nic ho nezastaví až jídlo. Prso nechce, když jsem mu dala dnes v noci křupku, kousal ji, jak kdyby týden nejedl, přitom poslední večeři má hodinku před spaním a to buď krupicovou kaši nebo zbytek z obědu. Nevím už čím ho zasytit, aby se nebudil řevem hlady. Přece mu nebudu v noci chystat jídlo.. :think:

Reakce:
pannda
Kelišová 6798 příspěvků 36 inzerátů 31.01.19 14:03

No to ani nezkoušej, dávat pokrm…kdyžtak kojení, um nebo čaj

alilauter
Kecalka 330 příspěvků 31.01.19 14:09

Ahoj, nazory se budou lišit, já bych mu asi najíst dala. Jsem mekkon. Třeba instantní kaši, známá dávala banan. Něco rychleho, pokud by to znamenalo, že je jen jednou vzhůru, že tak by to byl luxus…

pocker
Kecalka 352 příspěvků 31.01.19 16:06

Bánány v noci mu nechci dávat, to je cukr v noci..kaše instatní ani UM nechce.
Nějaký jiný nápad?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >