V noci se budí při vypadlém dudlíku

Anonymní
14.3.21 15:39

V noci se budí při vypadlem dudliku

Prosím o radu uz jsem hotovaa. Malý má 7 měsíců. Už asi měsíc jak malému zacaly růst zoubky, už máme dva, tak se furt budí v noci. Vždycky jak mu vypadne dudlík začne řvát. Chodí spát v 7. Někdy už v 8 je vzhůru a tak to pokracuje co hodinu někdo co půl hodiny. Když si ho vezmu do postele lepší to není. V noci už nepije UM. Tak nevím, zkusit odnaučit od dudliku úplně? A kdyžtak nemáte nějaké rady jak to udělat? On jinak dudlík nemá vůbec jen na spaní. Někde jsem četla že jak usne dudlík mu vzít? Přijde mi zase malý na to aby byl úplně bez dudliku.. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2983
14.3.21 17:12

Přešlo to až když se naučila dávat si dudlík zpátky do pusy sama, v sedmi osmi měsících už to uměla. Měla ty svítící, aby je našla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.3.21 10:40

Našemu dudlík po nějaké chvíli spaní vypadne sám. Když ho potřebuje, někdy ho najde sám, někdy musím asistovat. Teď jste tom věku, kdy by se miminko mohlo naučit si dudana podávat samo :nevim: Všimla jsem si, že když našemu prckovi rostly zuby, vyplivaval dudlika mnohem dřív a mnohem častěji. Ale bylo to jen takové období, asi mu to v té puse vadilo. špatně spal 6-9měsíců, to jsme byli vzhůru možná i 10× za noc… Už ani nevím, v té rozespalosti jsem to přestala počítat. Prostě každou chvilku. Pak z noci na noc najednou dobrý, do týdne vykoukly horni zuby a to prořezávání už bylo co se týče spánku docela v pohodě. Teď vstáváme 2× na malé množství mléka :dance: :pankac: ony ty zuby nejvíc asi zlobí a boli, když ještě ani nejsou vidět.
Zkusila bych namazat Calgel na dasně :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat