V noci se často budí - odstavit?

10.3.17 16:55

V noci se často budí - odstavit?

Naše malá 7 měsíců se od narození velice často budí. Průměrně co hodinu. Je kojená. Dudlík od začátku odmítá. Nepomohlo UM před spaním, ani první příkrmy. Ona nemá hlad, někdy ani prso nechce, prostě se jen budí. Máte někdo zkušenost s něčím, co by pomohlo? Odstavení, spaní v jiné místnosti? Cokoliv?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8100
10.3.17 16:58

Neodstavovala bych.
Máš pravdu, že se budí ze zvyku.
Ale na odstavení je brzy, byla by to škoda.
Spí ve svojí posteli? Kdy chodí spát? Kdy vstává?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
10.3.17 16:58

Nemá zaražené prdíky? Zkusit kaši před spaním, nebo čajík z lékárny. Proč má UM když je kojená? Odstavováním, či odkladem do jiné místnosti ji akorát budeš nechávat vyřvat:(

• Citovat
  • Upravit
3154
10.3.17 17:06

Můžeš zkusit jinou místnost, jestli to zvládne (já nejdřív utekla z ložnice, aby si dítě zvyklo být samo a pak jsem přestěhovala postýlku).
Nicméně v tomto věku se budili, kojení, nekonečno, s dudlíkem, bez, mladší se budil do 20 měsíců alespoň 1× za noc na čistou vodu. Pak bylo cca 4 měsíce klid a pak se začal sám budit na čůrání, odmítnul plinu a byli jsme opět vzhůru 2×-4× do noci :zed:
Jsou věci, které nemají okamžitě reseni :?

Ale u staršího to zabralo, ale jemu fakt šlo o to kojo, budil se třeba 10× za noc a po odstaví do dvou týdnů spal celou noc, to byla velká úleva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 17:27
@Helileli píše:
Můžeš zkusit jinou místnost, jestli to zvládne (já nejdřív utekla z ložnice, aby si dítě zvyklo být samo a pak jsem přestěhovala postýlku).
Nicméně v tomto věku se budili, kojení, nekonečno, s dudlíkem, bez, mladší se budil do 20 měsíců alespoň 1× za noc na čistou vodu. Pak bylo cca 4 měsíce klid a pak se začal sám budit na čůrání, odmítnul plinu a byli jsme opět vzhůru 2×-4× do noci :zed:
Jsou věci, které nemají okamžitě reseni :?Ale u staršího to zabralo, ale jemu fakt šlo o to kojo, budil se třeba 10× za noc a po odstaví do dvou týdnů spal celou noc, to byla velká úleva.

@Helileli A v kolika jsi toho staršího teda odstavila? Mi by stačilo odstavit přes noc, ve dne mi to kojení nevadí. Ale pokud bych si měla vybrat, tak radši odstavím úplně, jestli bude spát celou noc. Ale otázka je, jestli to pomůže. Protože pokud ne a bude se budit i po odstavení, tak by to zase bylo škoda nekojit :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
10.3.17 17:46
@Miladelka píše:
@Helileli A v kolika jsi toho staršího teda odstavila? Mi by stačilo odstavit přes noc, ve dne mi to kojení nevadí. Ale pokud bych si měla vybrat, tak radši odstavím úplně, jestli bude spát celou noc. Ale otázka je, jestli to pomůže. Protože pokud ne a bude se budit i po odstavení, tak by to zase bylo škoda nekojit :-(

V 9 měsících, ale už v 7 měsících jsem byla hotová, ale to nebyl ochoten se toho vzdát a nešel uklidnit ničím jiným než prsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17709
10.3.17 17:59

Syn se budil stokrat za nic na kojeni jeste v roce a pul. Pak jsem skrz to odstavila. Ale urcite bych neodstavila v 7mi mesicich. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6061
10.3.17 18:12

A co tak si vzit dite do postele? Ja ani vetsinou rano nevim, kolikrat jsem k male „vstavala“, proste se obslouzi a spime dal. A hlavne to nehrotit, je to kolikrat v hlave. Neodstavovala bych, na to je opravdu brzy a byla by to skoda. A kase pred spanim nejsou uplne vhodne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
879
10.3.17 18:19

Zkusila bych dat do jine mistnosti, treba ji budite, nektere deti potrebuji na spani klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
938
10.3.17 19:00

@Miladelka Můžeš odstavit jen noční kojení a ponechat denní (to jsem dělala u staršího, protože se mi rok budil co hodinu..) a nebo prostě zkusit postupně prodlužovat intervaly mezi kojeními, prostě když se vzbudí tak ho hned nekojit, zkusit hladit, nosit ho atd a nakojit třeba až za další hodinu- to jsem dělala u mladšího a teď se budí už jen 1× za noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
10.3.17 19:05

Sun mal to stejne. Vyskusala som vsetko mozne - Nic nepomohlo. V roku a 3 mesiacoch Sa to trochu zacalo zlepsovat. Po 2 roku uz to bolo super :). Teraz uz spi celou noc. Tj. cas to vylieci. Prajem vela sil je to strasne takto dlhodobo nespat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
10.3.17 19:14

Inak ja som skusala - dat syna do inej izby, spat s nim, spam s nim manzel potom babka- som myslela, ze snad I've zla energia zo mna, skusala som dat telefony z izby von, vypnut wifi, skusala prevonat izbu vanilkou pak levandulou, davala som pediakid na lepsi spanok, v noci som prestala davat mlieko-sun pak zacal pit vodu. Omluvam se za preklepy-neumim psat z mobili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 19:22

Ahoj holky, máme doma podobný problém. Syn skoro 8měsíců, plně kojen, příkrmy nám se scénami odmítá, občas si dá přesnídávku, nebo bílý jogurt do kterého mi mícham ovoce. Spaní je katastrofa, přes den mi spí tři hodiny v kočárku, ale pouze za jízdy..no a ty noci, to je peklo, budí mě mi každou hodinu s řevem dám mu prso, třikrát cucne a pomalu usíná, takhle se to opakuje každou hodinu, k ránu dokonce půl. Ráno v sedm se pak probudí jako sluníčko, usměvavý a spokojený. Zuby ještě nemáme, dr nám doporučila čípky Viburcol, žádný účinek. Nemáte prosím nějaká, nějakou radu, budu věčná za všechno, moc děkuji. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4386
10.3.17 19:53

No ako pisem hore, treba to proste prezit, ale vim ze je to velmi tazke. Ja son okrem hore uvedeneho skusila aj homeopata a ucinok nula. Jedine ten pediakid trosku pomohol, ale moze Sa az od roka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9262
10.3.17 20:21

@Oliverka28 Zkuste si stahnout knizku Kazde dite muze dobre spat, je na netu v pdf. Jsou tam dobre rady a zabira to :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama