V noci se vzbudi a nechce spinkt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verstump
Povídálka 34 příspěvků 07.12.17 00:46
V noci se vzbudi a nechce spinkt

Ahoj holky. Nase mala má 7 měsíců, od malicka spinkala hezky neznam žádné proplakane noci či něco podobného, ale za poslední měsíc a půl se pravidelně kolem 22h vzbudí a má vyspano! Jsem z toho uz trosku zoufalá! Navic chodim do práce takze musím rano brzo vstavat a tohle me dost ničí. Proste se vzbudi, neplace, začne se smat a chce si hrát a je fresh! Prirom přes den je uplne zlata, vecer usina sama v postýlce. Nemáte s tim někdo zkušenost jak by se to dalo zlepšit? Zkoušela jsem si ji nechávat v posteli, chodit spat s ni, dávat ji spinkat driv nebo pozdeji. Poustime ji ukolebavky nebo bily sum a zatim nic nepomáhá.
Předem vsem děkuji za jakoukoli radu :palec:

Reklama

Reakce:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1453 příspěvků 07.12.17 01:45

Nechodí spát nebo nespí ještě odpoledne nějak pozdě? Já vypozorovala, že když kluci spali ještě okolo 17 hodiny, v noci se budili a nemohli znovu usnout? Proto jsem jen upravila denní spánek a od té doby spinkali zase pěkně :kytka:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Bohdalová své miliony už asi neuvidí. Bankéř, který jí prodal obrazy, utekl na exotický ostrov

Před rokem se zjistilo, že Jiřina Bohdalová naletěla podvodníkovi, bývalému... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama