V okolí je někdo koho nemůžete ani cítit

Anonymní
10.2.20 00:37

V okolí je někdo koho nemůžete ani cítit?

Ahoj, otázka pro všechny… Existuje v okolí vašem nebo rodiny nebo blízkých někdo na koho jste těžce alergičtí? Jehož jméno zaslechnete a hned se vám zvedne tlak :cert:? Jak to dlouhodobě zvládáte? Mám jednu takovou osobu, kterou těžce nesnesu, ale nemohu ji vystrnadit ze života… Již víc jak 10 let se vždy o ní někdo dřív či později zmíní (což mě vytočí i když nechci :lol: )… jinak se s ní naštěstí nesetkávám teda mimo náhodného setkání kdy se jí většinou vyhnu nebo moc pospíchám, případně jdu na toaletu a nechám zbytek rodiny ať si s ní povídá mimo mé uši… na místa kde by se mohla objevit nechodím a když se s ní náhodně setká manžel tak zuřím :lol:… napište mi, že v tom nejsem sama a jak ji (tu osobu) nemůžete (nebo jste nemohli) ani vidět, slyšet, cítit nebo zaslechnout její jméno :kytka: děkuji a kůli rodině prosím anonym :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.2.20 00:41

Nejsi v tom sama :mrgreen:. U mě je to tchýně a partnerův bratr, slyším o nich a otvírá se mi kudla v kapse :mrgreen:. Naštěstí se s nimi moc nestýkáme, a když už, tak jen partner. Také mám lehce averzi na kolegyni z práce, sice je z jiného oddělení, ale musíme dost často spolupracovat. Co jde, řeším mimo ni, s někým jiným, pokud není zbytí, jsem v kontaktu s ní, ale snažím se ji vytěsnit a mimo pracovní záležitosti ji nevnímat :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
218
10.2.20 00:48

Jo mám a po více…tetka a jeji dcerusky. Vecne nespokojene a hledajici jen problemy…tetka nasi rodinu celej zivot pomlouva. Nema nikoho rada jen sebe a sve dcerunky. Delaly my ostudu na svatbe :roll: ikdyz jsem je ani nezvala na obrad musely dojit s blbyma kecama. Kdyz mel muj tatka pohreb tetka si ho fotila jak lezi v rakvi, pak to vyvolala na A4 a ukazovala to lidem na potkani. :(…jen by hrabala majetky a kdyz po babicce nic nedostala dedovi nadala..

:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.20 01:30

U me je to teta a jeji dcera, nejdriv sestrenice v pohode, ale udelala svinarnu tak jsem prerusila kontakt, chtela prijet za nami na navstevu a razne jsem ji rekla, ze ani nahodou, od te doby nejsme v kontaktu a je mi lip… kdyz se vidim s rodinou tak se o nich nemluvi. Jsou takove proste jine, zakerne, moc se nezajimaji, ted je babicka nemocna a jedinne co tetinku zajima je jak to bude s dedictvim :poblion: babicka svoji snachu rada nikdy nemela, ale vnucku samozrejme ano, ale po tom co provedla tak ma taky k ni vlaznejsi vztah

• Citovat
  • Nahlásit
3902
10.2.20 05:11

Asi jedna manzelova sestrenice. Prospecharska lakoma karieristka, styka se jen s temi lidmi, ze kterych muze neco mit. Odmitla jsem ji davat zadarmo veci po detech, mysleno lyze, kola, brusle, neslo o pat tricek a jako rodina od ni mame pokoj. Bohuzel jsem s ni trochu provazana i pracovne, uplne za hlavu ji hodit nemuzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28421
10.2.20 05:40

Nase nextka. Furt se vtira na oci a provokuje a dela zle :roll: celkem dlouho jezdila i vyzvedavat s taťkou prcka, vzdycky bylo mnohem vetsi dusno. I teď exhibuje na synovych prehravkach treba, zvedne se mi tlak, jak slysim to umecene: „čaeu laaaaeeeeaasko“, pak si tam celou dobu listuje v mobilu :roll:

Porad si rikam, ze se me to netyka, ze si tam jezdi hlidat tatku, protoze nikdo pricetny nejezdi na houslove prehravky CIZICH deti, ktere trvaji 2 hodiny, z toho jednu hodinu clovek posloucha celkem nesnesitelne vrzani :mrgreen:

Mela jsem i dobrou vuli, treba se zdravit, neco domluvit. Nechce, nechteji, fakt jde o to, udelat nesnesitelnou atmosferu ve stridave peci. Jenom zaluje, co jsem nenabalila nebo ztratila, taťka potom vypisuje prudive sms, driv volal. Jeden cas mi z toho cvakalo v hlave -odevzdat dite a jeste kybl splasek na hlavu :roll: vymyslela pro syna nesmyslne konicky, nulty rocnik mimo muj dosah, atd. musela jsem nekolikrat na ospod ji skrz taťku krotit :pocitac:

Fuj, to se mi zas pritizilo. Uz je ti lip? :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3902
10.2.20 05:43

@PaníKadrnožková to je celkem strasny tohle. Preji pevne nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28421
10.2.20 05:45
@Ijen píše:
@PaníKadrnožková to je celkem strasny tohle. Preji pevne nervy.

Jo. Je :mrgreen: ale uz je to lepsi, synek roste, jeji uloha se zmenšuje. Za chvili uz bude jen v roli trapne vterky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.20 07:14

Jedna moje bývalá kolegyně…dělala zle v práci, rozeštvávala do té doby fungující kolektiv. Šla jsem do konfliktu, nejsem žádné ořezávátko…nakonec jsem to vzdala a odešla jinam, něco se naskytlo. Dotyčná osoba byla po dvou letech od mého odchodu “odejita” nicméně vedení trvalo dlouhých 5 let než jim to došlo. No a já zvažuji návrat, mám to tam ráda. Jsou určité typy lidí, co jdou přes mrtvoly. V tomto případě platilo, že na každé prase se voda vaří. Co mě štve je to, že jí to nemůžu odpustit, je to jediný člověk, kterého nenávidím. A chci se té nenávisti zbavit. Přesně jak bylo řečeno-slyším její jméno a zvedá se mi tlak. A ona mě má stopro na háku, prostě jsem pro ni jedna z mnoha, kterých se zbavila. Třeba mě to časem přejde. Jinak jsem ji od svého odchodu neviděla jen slýchala o jejích kouscích :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
207
10.2.20 07:32

16ti letou sestru od přítele :mrgreen: nemůžu si pomoct. Co se s přítelem znám tak se kolem ní jen skáče. Maminka přítele si ji furt vychvaluje jak je úžasná a šikovná a její chyby nikdy nepřizná. Třeba když měla špatné známky na základce tak důvodem bylo že si na ní všichni zasedli a ona za to nemůže :nevim: nebo se ji na závodech nepodařilo umístit a chyba byla v trenérce, která se ji dostatečně nevěnovala, přitom ona na tréninkách dělala většinou jen kraviny s kámoškama. Všichni ji všude každý den vozili, přitom to pěšky měla 5-10 minut :D a přítel byl naučenÿ kolem ní taky skákat, ale to jsem rychle zatrhla, když jeho maminka nám jednou ráno volala, že máme přijet (z vedlejšího města), protože ji nemá kdo odvézt na rehabilitace (7 minut pěšky od baráku), prý byla moc zima na to aby se prošla :zed: Docela mě i pobavila situace kdy s maminkou pomlouvali její kamarádku, že se nepřipravuje na přijímačky na SŠ a ona jak se každý den učí a má doučování. Nakonec to dopadlo tak, že její kamoška se dostala na 2 gymply a ona ani na jednu SŠ, vzali ji až na odvolání. :lol: já se teď už jen bojím kdy přijde k nám třeba opilá, že takhle nemůže domů a přítel na to přistoupí (začíná už totiž řádit a potulovat se venku). Na opilou 16ti letou holku opravdu nejsem zvědavá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7834
10.2.20 09:54

Jo, mám, ale já teda tyhle lidi nemilosrdně odříznu i za cenu menšího faux pas, kdy se třeba potkáme a já prostě dělám, že toho člověka nevidím nebo se otočím a odcházím. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7834
10.2.20 09:56

@PaníKadrnožková můžu se zeptat, má ona děti? To je úplně nezdravá snaha se starat o cizí dítě. A pokud to je jen aby tobě škodila, tak holčina taky nebude moc normální, vynaložit tolik energie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2736
10.2.20 10:00

U mne 2 dámy z bývalé práce :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.2.20 10:05

Myslím, že každý takového člověka ve svém okolí má. Já nesnesu bratra od mého přítele.. Ještě ke všemu jde chlapovi za svědka. Nelíbí se mi to, ale nesnáším ho jen já, takže zatnu zuby :lol: Přítel zase nemusí mou sestru, která jde za svědka mě, takže je to vyrovnané :D

• Citovat
  • Nahlásit
10.2.20 10:12

Ano, kolegyně z práce. Udělala mi něco, co se mě opravdu dotklo profesně. A pak ještě manželova ex, pořád nám narušovala život vypisováním, telefonáty. Chvilku klid a pak zase :roll: táhlo se to celkem tři roky, no moje nervy :cert: a nepomohlo ani to, že ji manžel několikrát řekl, že s ní nechce mít už nic společného, ať nás nechá na pokoji apod. Prostě magor. Teď jsem se zase na.rala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama