V polovině těhotenství mi přestává chutnat sladké

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.21 14:33

V polovině těhotenství mi přestává chutnat sladké

Stalo se někomu i v příběhu těhotenství že by mu přestávalo chutnat sladké nebo spíš se mu začalo zdát najednou vše sladší? 8o :think: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
754
22.11.21 14:35

Ja to mam spis opacne, ale nemyslim si, ze by to byla nejaka anomalie, tehotenske (ne)chute jsou ruzne :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
22.11.21 14:44

Ty Jo…. Já každé 2 měsíce ujíždím na něčem jiném :lol:, ale sladké jedu od začátku. Mne přestalo zase chutnat maso, pak zelenina a teď mi vuuubec nejede pečivo a tak se mi to střídá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.21 14:48

Tak to mě naopak až v těhotenství sladké chutnat začalo. 8) Doslova jsem myslela, že se jím užeru k smrti :lol:
Po porodu mě to zase přešlo a zatím se to nevrátilo. :dance: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36877
22.11.21 15:10
@Anonymní píše:
Stalo se někomu i v příběhu těhotenství že by mu přestávalo chutnat sladké nebo spíš se mu začalo zdát najednou vše sladší? 8o :think: :hug:

Ne. Ale sladkosti jsem nejedla kvůli cukrovce. Dnes mi přijdou všechny cukrovinky přeslazené a těhotná nejsem. Je to nejspíš tím glukózo-fruktózovým sirupem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 15:12

Ale nejvíc mi vadí ovoce, snad to není příznak cukrovky :think:

• Citovat
  • Nahlásit
29.11.21 13:11

Do těhotenství sweet tooth, pak nic

Mě první těhotenství kompletně prenastavilo chutě, co se sladkého týče. Milovala jsem ho, teď (dva roky po porodu) si dám výjimečně, samotnou meto nenápadně. Nevím proc😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat