V pondělí jsem byla u nakažene doktorky

Anonymní
26.10.20 07:18

V pondělí jsem byla u nakažene doktorky

Přesně před týdnem. Kdy bych cítila už nějaké příznaky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23925
26.10.20 07:29

S největší pravděpodobností jo. Ale klidně muzes byt bezpriznakova.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 07:40

Mam asi 15 lidi okolo sebe s covidem. Vsem se priznaky projevily 7.-10. den od kontaktu s nakazeným.

• Citovat
  • Nahlásit
19681
26.10.20 08:02

Behem tohohle tydne by se to projevilo, ale klidne muzes byt pozitivní a priznaky nemit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
26.10.20 09:00

Vůbec neznamená, ze kdyz jsi byla s nakazenym, nutně jsi se nakazila taky…já se nakazila od manzelovo dcery…byla u nas o víkendu a já v sobotu začala citit, ze na mě neco leze…ve stredu jsem orislao cich a chuť, bolela me záda…nebylo mi nejlip, ale mám doma malé dítě tak jsme to zvládly…jinak si myslim, ze nejsvic nakazlivej clovek je opravdu 2 dny pred projevenim prvnich příznaků a pak ještě 3 dny po…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3699
26.10.20 09:15

Předpokládám, že doktorka měla respirátor -??
Můj obvodní respirátor od jara nedal z pusy.
Pokud ano, riziko není tak velké, jako když potkáš bezpříznakového nosiče, který na roušky kašle, nebo v domnění, že se dobře znáte, je přece nemusíte mít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
28.10.20 08:53
@Julinka 18 píše:
Vůbec neznamená, ze kdyz jsi byla s nakazenym, nutně jsi se nakazila taky…já se nakazila od manzelovo dcery…byla u nas o víkendu a já v sobotu začala citit, ze na mě neco leze…ve stredu jsem orislao cich a chuť, bolela me záda…nebylo mi nejlip, ale mám doma malé dítě tak jsme to zvládly…jinak si myslim, ze nejsvic nakazlivej clovek je opravdu 2 dny pred projevenim prvnich příznaků a pak ještě 3 dny po…

A manželova dcera neměla v tu chvíli žádné příznaky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
28.10.20 19:17

@Bábrdl Ne,byla tu o vikendu, a v úterý přišla o čich a chuť, jinak ji nic jineho nebylo…manzel je negativní, já po ní dopijela v sobotu čaj a o chuť a čich jsem přišla az za 10 dní po kontaktu, ale jak jsem zjistila, nebyl to přiznak ale následek..mela jsem jinak bolest hlavy, zad, únavu, pokašlávala jsem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
28.10.20 19:57
@Julinka 18 píše:
@Bábrdl Ne,byla tu o vikendu, a v úterý přišla o čich a chuť, jinak ji nic jineho nebylo…manzel je negativní, já po ní dopijela v sobotu čaj a o chuť a čich jsem přišla az za 10 dní po kontaktu, ale jak jsem zjistila, nebyl to přiznak ale následek..mela jsem jinak bolest hlavy, zad, únavu, pokašlávala jsem

Tyjo, ty jsi teda střelec, v dnešní. dobe po někom dopijet čaj 8o :mrgreen:

Tak hlavně, že to u vás dobře dopadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
29.10.20 18:36

@Bábrdl Ty nedojidas treba jídlo po dětech???Je ji 18 let, uvařila si rano čaj a jednou se napila a odjela na basket na zápas, tak jsem ho dopila…je to manžela dcera, ne sousedka😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29079
29.10.20 19:07
@Julinka 18 píše:
@Bábrdl Ty nedojidas treba jídlo po dětech???Je ji 18 let, uvařila si rano čaj a jednou se napila a odjela na basket na zápas, tak jsem ho dopila…je to manžela dcera, ne sousedka😂

V téhle době?! E.. Ne, fakt ne. :nevim:
Ale pokud u vás bydlí, zřejmě bys to stejně chytla. Myslela jsem, že u vás byl na návštěvě.

Edit: Teď čtu, že u vás „byla o víkendu“. Upřímně, v dnešní době mi to přijde fakt jako hloupost dvopijet po někom čaj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
29.10.20 22:18

@Bábrdl Me to divné nepřijde…stejně tak bych ho dopila po manželovi nebo treba mamce, je to rodina, po cizim bych se nenapila…me to fakt nenapadlo, aspon to mám za sebou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama