V práci dělám chyby a teď mi hrozí vyhazov

8
30.4.20 21:04

Zdravím. Nevím jestli se tu dočkám odpovědi, ale zkusím to. Už skoro rok pracuji v jedné firmě jako grafik. Jenže dělám chyby. Poslední dobou jich je hodně a čím víc se snažím je nedělat a soustředit se, tím je to horší. Jsem zasnoubená a po svatbě (1.8.) se chceme začít snažit o miminko, tak asi chápete že nechci měnit zaměstnání. Navíc bych zklamala nejen sebe ale i spoustu lidí ve svém okolí. Cítila bych se jako kdybych prohrála. Dnes jsem byla na koberečku. V podstatě mi řekli, že jsem fajn holka, že mě mají rádi, ale že pokud nepřestanu dělat průsery, tak se budeme muset rozloučit. Že ať si rozmyslím přes víkend jestli tuhle práci chci dělat. Kdo myslíte že potom hodinu bulel na záchodě. Jenže já nic jinýho dělat neumím a nikdy jsem nedělala… :,( co mám dělat?

Příspěvek upraven 01.05.20 v 19:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27209
30.4.20 21:05

Zamyslet se a nedělat chyby :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5957
30.4.20 21:06

Tak nevypadá že to umíš když děláš chyby… proč je děláš? Jsi z něčeho nervozní? Nebo je děláš že to až tak neumíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18542
30.4.20 21:07

@LenkaP98 neodevzdavat práci kde jsou chyby a kontrolovat po sobě vše klidně 2×-3×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5732
30.4.20 21:08

@LenkaP98 Nemáš poruchu pozornosti ADD? I to je možné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2049
30.4.20 21:09

No, čistě prospecharsky bych se o to dítěte začala snažit hned, dřív, než mě (případně) vyhodí… A zároveň věnovala práci víc času a všechno dvakrát kontrolovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.20 21:11

@Veru1987 Já právě vůbec nevím čím to je. Na škole jsem byla nejlepší měla jsem i vyznamenání, ale potom co jsem začala pracovat (v oboru) tak se něco změnilo. Ale grafika jako taková mu jde, ale prostě dělám v tiskárně a občas něco zapíšu do tisku špatně, něco něco má jiný rozměr nebo občas mám někde hrobku a tak… Grafika mě baví a tyhle chyby mě hrozně mrzí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6601
30.4.20 21:12

@LenkaP98 Jakeho typu jsou ty chyby? Spatne pochopis zadani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.20 21:13

@Enmamma nic bych mít neměla. Ve škole jsem byla nejlepší… Všichni mě chválili. Nikdy nikde nebyl žádný problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.20 21:14

@Platanka když to já právě chci fakt až po svatbě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5957
30.4.20 21:14
@LenkaP98 píše:
@Veru1987 Já právě vůbec nevím čím to je. Na škole jsem byla nejlepší měla jsem i vyznamenání, ale potom co jsem začala pracovat (v oboru) tak se něco změnilo. Ale grafika jako taková mu jde, ale prostě dělám v tiskárně a občas něco zapíšu do tisku špatně, něco něco má jiný rozměr nebo občas mám někde hrobku a tak… Grafika mě baví a tyhle chyby mě hrozně mrzí…
@LenkaP98 píše:
@Veru1987 Já právě vůbec nevím čím to je. Na škole jsem byla nejlepší měla jsem i vyznamenání, ale potom co jsem začala pracovat (v oboru) tak se něco změnilo. Ale grafika jako taková mu jde, ale prostě dělám v tiskárně a občas něco zapíšu do tisku špatně, něco něco má jiný rozměr nebo občas mám někde hrobku a tak… Grafika mě baví a tyhle chyby mě hrozně mrzí…

Prostě všechno dvakrát kontrolovat. Víš kde ty chyby máš. Projed si to znovu a znovu. Než odevzdáš a řekneš že je to hotové. Chápu že víš o jaké chyby jde, že všemu rozumíš a víš co a jak.

Příspěvek upraven 30.04.20 v 21:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.20 21:15

@lachtanice86 problém je v tom že já to v tom nevidím. Můj mozek si automaticky doplní třeba chybějící písmenko nebo tak. A že má něco špatný rozměr nemám moc jak zjistit když je to třeba polep na auto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5957
30.4.20 21:16
@LenkaP98 píše:
@lachtanice86 problém je v tom že já to v tom nevidím. Můj mozek si automaticky doplní třeba chybějící písmenko nebo tak. A že má něco špatný rozměr nemám moc jak zjistit když je to třeba polep na auto

Rozměry snad musí být nějak dané v zadaní, nee?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.20 21:17

@Veru1987 a to je další problém. Nesmím nad tím trávit moc času a zdržovat u toho protože ten čas platí zákazník a když na tom strávím moc času, tak mi nadávají že to ti zákazníci budou mít moc drahý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.20 21:18

@Veru1987 když máš třeba polep auta tak se stačí sednout o kousíček a je to v háji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat