V prvním těhotenství pozitivní na streptokoka, v druhém ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MichaelaaF
Povídálka 50 příspěvků 03.03.17 20:28
v prvním těhotenství pozitivní na streptokoka v druhém ne?

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat v prvnim tehotenstvi jsem byla pozitivní na streptokoka a tetka v druhem test vyšel negativní, nějaké zkušenosti?, jelikož jsem nijak prelecena nebyla, je to nak v tele přijde mi to divný, a cele těhotenství me trápí výtoky jak u prvního ne bolestivý. A ještě ke všemu mi dr test na streptokoka brala už 35 tt cokoli jsem četla všude pisi az 36 tt ale to paní dr mela zrovna dovolenou tak mam i strach jestli proto test nebyl negativní ze byl bran dříve. A tetka v 37 tt jsem mela trochu i bílkoviny v. moči ale jsu Teda nachlazena. A dr říkala že se s tim tělo prej popralo no ja nevím zda proste radši tetka v 38 tt na ni přitlačit ať veme znova ster..ale určo bude nepříjemna a a tak..nejsu žádna hysterka ale z tohoto mam docela obavu. Tak díky za zkušenosti :)

Reakce:

Huk
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 03.03.17 20:32

Nebyla jsi u prvního těhu přeléčená? To je divný - automaticky jsi měla dostat antibiotika před porodem kapačkou a bylo přeléčeno.
Já bych doktorce věřila. Týden sem, týden tam ;)

MichaelaaF
Povídálka 50 příspěvků 03.03.17 20:53

Jo tak u porodu jsem kapacku dostala. Ale to prej nijak nevyléči co sem se dočetla..to je jen na tu chvíli u toho porodu. Děkuji mam z toho prostě trochu respekt

iziwolvie
Kecalka 385 příspěvků 03.03.17 20:56

Já měla u prvního taky pozitivního streptokoka. Před porodem jsem dostala kapačku s atb. U dalších dvou těhotenství bylo všechno v pořádku.

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 03.03.17 20:59

První těhotenství pozitivní, u dalších osmi negativní. POkud byl streptokok negativní ve 35.tt, neřešila bych. To by se pak test musel opakovat i u těhotných od toho 36.tt, co kdyby se tam náhodou objevil ;)

ppalea
Extra třída :D 11999 příspěvků 03.03.17 22:40

Prvni negativni, druhe pozitivni, kapacka se kvuli rychlosti nestihla a u tretiho opet negativni, bud v klidu.

mamina89
Zasloužilá kecalka 803 příspěvků 03.03.17 22:44

Streprokok jsi mohla mít a ted ne. Je úplně bezne, ze ho žena má a i když není lecena, tak ho najdnou nemá. U třetího tehu ho zase třeba mít budeš. On muze mizet a zase se objevovat ;) Ster ve 35tt je naprosto v pohodě ;) ps: Zkus priste psát teďka s d a ne t, docela me to bilo do očí, všude sama tetka (zdrobnele teta) :mavam:

MichaelaaF
Povídálka 50 příspěvků 04.03.17 08:39

Děkuji..Už jsem dlouho doma:D a psala v rychlosti:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >