V prvním týdnu antikoncepce jsem zapomněla 2 prášky

31
29.12.20 23:33

V prvním týdnu antikoncepce jsem zapomněla 2 prášky

Ahoj holky,
vždy když mám s něčím stres tak kouknu sem. Vždy mi nějaká diskuze tady pomůže. A teď je ten čas kdy já sama píšu svůj první dotaz. Užívám antikoncepci už 3 roky. Dneska, včera a předevčírem jsem měla sex se svým přítelem(ejakulace neproběhla) a dneska(29.12.) byl den když jsem si brala poslední prášek. Jenže, přijela jsem domu a všimla jsem si, že jsem první týden brání 2 prášky zapomněla ob den, nevzala jsem si pátek a neděli. Jinak jsem je užívala pravidelně až do dneška kdy jsem si brala poslední. Krom dneška a včerejška jsem sex v tomhle měsíci neměla.
Nějak mě zachvátila panika, mám si jit zítra ráno do lékárny pro pilulku po?
Předem vám děkuji za jakoukoliv odpověď, cením si toho a ano vím, příště si musím dat větší pozor. Díky moc
Ps: menstruaci bych měla mít v pátek a mám ji 4 dny a vždy velmi slabou

Příspěvek upraven 30.12.20 v 02:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
733
29.12.20 23:51

Ahoj, mělo by to být v pořádku, u většiny antikoncepcí /když vynecháš v prvním týdnu jednu i více/ je doporučení se následující týden chránit, což jsi splnila. Nejspíš je to v pohodě.

P. S. Existují antikoncepční metody, které ti nezhuntují tělo a máš větší kontrolu než pilulka sem, pilulka tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
30.12.20 00:04

@Quertizop
Děkuji za reakci
Užívám antikoncepci sylviane kde je v přívalovém letáku napsáno o tom co píšete. Nikdy se mi to nestalo tak mě to velmi vyděsilo.
Určitě se zamyslím i nad jinou metodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat