V restauracích se dívá předemnou na jiné ženy

Anonymní
18.5.18 21:17

Dívá se po jiných ženách

Zdravím všechny uživatelé. Mám jeden problém s muži, který se mi pořád opakuje. Vždy, když jsem měla nějakého přítele, tak se hodně díval po jiných ženách, když jsme spolu někde šli. Např. v restauraci. Každá servírka, která kolem něj prošla, nepustil z ní oči, dokud uplně neodešla. S jiným přítelem jsem byla např. na náměstí, kde byl svátek a tam bylo plno holek a řekl mi: to je teda kus a pak si jí začal předemnou fotit. Bez mé přítomnosti at se dívají po jiných ženách jak chtějí, ale dělat to předemnou mi připadá trapné :(

Ted se scházím zase s jiným mužem, novým. Máme za sebou cca 6 schůzek a už ted se dívá hodně na jiné ženy, i když sedím přímo vedle něj. Mě to vždycky strašně vadí a nevím jak mám na to reagovat. Většinou se dělám, že to nevidím, abych nepůsobila jako nějaká žárlivka ale ve skutečnosti se pak kvůli tomu vedle něho cítím blbě. Cítím se taková ponížená, jako kdybych nebyla pro něho dostatečně dobrá, nebo hezká. Při tom si o sobě troufnu říct, že jsem docela atraktivní a svým vzhledem se dokonce živím - jsem modelka. Připadá mi, jako kdyby neměl ke mě jako k ženě, o kterou má zájem, úctu. Jaké máte s tím zkušenosti vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.5.18 21:18

V restauracích se dívá předemnou na jiné ženy

Zdravím všechny uživatelé. Mám jeden problém s muži, který se mi pořád opakuje. Vždy, když jsem měla nějakého přítele, tak se hodně díval po jiných ženách, když jsme spolu někde šli. Např. v restauraci. Každá servírka, která kolem něj prošla, nepustil z ní oči, dokud uplně neodešla. S jiným přítelem jsem byla např. na náměstí, kde byl svátek a tam bylo plno holek a řekl mi: to je teda kus a pak si jí začal předemnou fotit. Bez mé přítomnosti at se dívají po jiných ženách jak chtějí, ale dělat to předemnou mi připadá trapné :(

Ted se scházím zase s jiným mužem, novým. Máme za sebou cca 6 schůzek a už ted se dívá hodně na jiné ženy, i když sedím přímo vedle něj. Mě to vždycky strašně vadí a nevím jak mám na to reagovat. Většinou se dělám, že to nevidím, abych nepůsobila jako nějaká žárlivka ale ve skutečnosti se pak kvůli tomu vedle něho cítím blbě. Cítím se taková ponížená, jako kdybych nebyla pro něho dostatečně dobrá, nebo hezká. Při tom si o sobě troufnu říct, že jsem docela atraktivní a svým vzhledem se dokonce živím - jsem modelka. Připadá mi, jako kdyby neměl ke mě jako k ženě, o kterou má zájem, úctu. Jaké máte s tím zkušenosti vy?

• Citovat
  • Nahlásit
540
18.5.18 21:19

Nikdy se nikdo takhle vedle mě nechoval, to je hrozny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
18.5.18 21:23

Tak pokud si cizí ženy fotí, není to normální. Ale každý zdravý chlap se rád podívá na pěknou ženu a je jedno, jestli má doma modelku, nebo almaru. Copak ty se ráda nepodíváš na pěkného chlapa?? A znamená to, že bys ho chtěla sbalit?? Záleží také na tom, v jakém kruhu si, vzhledem ke svému povolání, vybíráš muže!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 21:26

Mě to dělá manžel, ale spíš ze srandy. Vždy říká jakej je ta baba kus nebo že má velká prsa (ty já nemám :mrgreen: ). Já mu to vracím hned jak jde kolem nějaký hezký chlap, který má ploché břicho a svaly (to zas nemá on :mrgreen: ). Ale mi už jsme spolu pár let, už je to trochu jiné. Udělat mi to na prvních schůzkách, tak mu řeknu ať si jde za ní a šla bych. Toto je minimálně vrchol nevychovanosti

• Citovat
  • Nahlásit
18.5.18 21:26

Taky jsem to nezazila. Ted budu varit z vody, nejsem psycholog, ale mozna pritahujes diky svemu vzhledu muze, kteri jsou primarne orientivani na vizaz zen a proto cumi na vsechny hezke zeny okolo. Jinak je to nevkusny a trapny, mas pravdu. Nejsou ti muzi trochu omezeni svym zajmem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 21:27

Ráda se podívám na pěkného chlapa, ale nenapadlo by mě ho tak očumovat před mužem, o kterého mám zájem. O to mi právě jde.

• Citovat
  • Nahlásit
18.5.18 21:28

Kde je potkavas a jaci jsou? Treba by pomohlo si najit nekoho, s kym vas poji mejaky zajem a pak by neziral okolo. Kdyz si to predstavim, je mi na nic.

Příspěvek upraven 18.05.18 v 21:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
338
18.5.18 21:28

Podle mě to bude právě tím, že jsi modelka.. možná přitahuješ typy mužů, kterým jde o vzhled více než jiným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.18 21:29
@eva.pass píše:
Podle mě to bude právě tím, že jsi modelka.. možná přitahuješ typy mužů, kterým jde o vzhled více než jiným.
:palec: :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9079
18.5.18 21:29
@Anonymní píše:
Ráda se podívám na pěkného chlapa, ale nenapadlo by mě ho tak očumovat před mužem, o kterého mám zájem. O to mi právě jde.

Ale ty jsi ženská…já myslím, že tak dalece nepřemýšlí. A nebo to může být způsob provokace, chce vidět, jak daleko může zajít. Můj manžel taky kouká po ženských. A vždycky, když mu řeknu, že byla pěkná, usměje se a řekne, že byla, ale to nezaručuje dobrej charakter. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
18.5.18 21:31

Ja to nesnasim uplne. Prijde mi to strasny. Ale je divani, cumeni a podivani se. Podivani se chapu, to bych neresila, taky se nekdy podivam, ale ani to muj chlap nedela. On ma. proste oci jen pro me. Jsme spolu par let a nikdy jsem ho nenachytala ze by cumel po jinych.
A vubec na. prvnuch schuzkach jako. Kdyby to bylo po x letech kdy uz budes okoukana kdyz to reknu blbe..ale na zacatku by mel mit vubec.oci jen pro tebe. Ja bych si s takovym chlapem nezacala. A hlavne ja sem huba. Ja bych mu to rekla ze mi to vadi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22742

Tak v takové míře jsem to nikdy nezažila. Jako chlap se ohlídne, ale většinou se ohlídnu i já, protože to většinou stojí za to.
Máš zajímavý výběr přítelů :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4347

Vadilo by mi to a moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.18 21:32

@BloomingGorgeous Větinou z práce. Měla jsem seznámení různé - ve škole, na seznamkách, přes známé atd. ale výsledek je pořád stejný. Nevím si s tím rady a nevím, jak tomu muži mám říct, že mi to vadí.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama