V RL je přítel cizinec - stěhování - může bio otec dělat problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 12:46
V RL je přítel cizinec-stehovani-muze bio otec dělat problémy?

Ahoj holky. Mam dvouletého syna který má v RL mého přítele který je z Britanie kam se teď stěhujeme. Bio otec je velmi problematicky agresivní člověk, může mi nějak ublížit a tahat mě po soudech? Rada bych měla klid a hezký život. Nechci žít pořád jen ve strachu… Syn i já máme příjmení po příteli…

Reakce:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2664 příspěvků 23.09.18 12:52

Tak jestli ho ma v RL hned od narozeni a bio otec na to dodnes nic, tak si myslim, ze te nikde nahanet nebude. :nevim:

Nebo se bio otec najednou zacal zajimat?

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 23.09.18 12:53

Tak pokud je uvedený v RL přítel, se kterým se stěhujete tak Bio otec není nic, protože není nikde uveden :nevim:

Beckyttine5
Kecalka 309 příspěvků 23.09.18 12:54

Může dát návrh k soudu. Ale pokud s přítelem jiz jako rodina fungujete, je velmi pravděpodobné, že soud jeho návrh zamítne a vy budete žít dál v klidu bez něj 8)

blumen
Hvězda diskuse 42607 příspěvků 23.09.18 12:55

Jako ze jsi tam nechala rovnou zapsat pritele, i kdyz otec nebyl a bio otec to vi? Nejak nechapu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:09
V RL je přítel cizinec-stehovani-muze bio otec dělat problémy? Přítel za kterým se stěhují je Brit , je v rodném listě syna od jeho 1roku života . Před tím byl jeho RL prázdný /bio otec neměl zájem tam být .. Nyní jsem tam zařídila dům a vše potřebné a chci tam se dá synem trvale odletet a jak to tak bývá tak bio otec chce dělat zle přitom o syna mu nejde. Četla jsem že si může vyžádat testy dna …ale doufám že soud bude jednat v zájmu dítěte
@blumen píše:
Jako ze jsi tam nechala rovnou zapsat pritele, i kdyz otec nebyl a bio otec to vi? Nejak nechapu.

Ms.Ragdoll
Závislačka 2664 příspěvků 23.09.18 14:38
@Anonymní píše:
Přítel za kterým se stěhují je Brit , je v rodném listě syna od jeho 1roku života . Před tím byl jeho RL prázdný /bio otec neměl zájem tam být .. Nyní jsem tam zařídila dům a vše potřebné a chci tam se dá synem trvale odletet a jak to tak bývá tak bio otec chce dělat zle přitom o syna mu nejde. Četla jsem že si může vyžádat testy dna …ale doufám že soud bude jednat v zájmu dítěte

Jak jako chce dělat zle? To znamená že jste v kontaktu? Protože jinak nechápu, když se teda nezajímá, jak vůbec může vědět, že někam jedete.

Mu řekni, že jestli chce být otec, tak jím bude se vším všudy, a že si od něj necháš vše zpětně vyplatit (alimenty, výbavičku), koneckonců on i ten soud a případný testy něco stojí.

Stejně si myslím, ž vzhledem k tomu, jak dlouho s nezajímal, tak soud otce z RL jen tak nevymaže, byť to není skutečný otec. RL není holubník že jo.

Příspěvek upraven 23.09.18 v 14:44

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 14:43
@Ms.Ragdoll píše:
Jak jako chce dělat zle? To znamená že jste v kontaktu? Protože jinak nechápu, když se teda nezajímá, jak vůbec může vědět, že někam jedete.

Mu řekni, že jestli chce býť táta tak jím bude se vším všudy, a že si od něj necháš vše zpětně vyplatit (alimenty, výbavičku), koneckonců on i ten soud a případný testy něco stojí.

Stjně si myslím, ž vzhledem k tomu, jak dlouho s nezajímal, tak soud otc z RL jen tak nevymaže, byť to není skutečný otec.

jsme z malé vesnice , bydlime od sebe 3 km takže máme společné známé . Všichni samozřejmě ví že o syna zájem nemá , nicméně asi chce dělat dusno. Pro mě je důležité že mohu v klidu vycestovat a uvidím co bude pak …

Ms.Ragdoll
Závislačka 2664 příspěvků 23.09.18 14:46
@Anonymní píše:
jsme z malé vesnice , bydlime od sebe 3 km takže máme společné známé . Všichni samozřejmě ví že o syna zájem nemá , nicméně asi chce dělat dusno. Pro mě je důležité že mohu v klidu vycestovat a uvidím co bude pak …

Já nevím, na tvým místě bych kontaktovala právníka, ať má jistotu co a jak a víš, s čím můžeš případně počítat.

rozand
Závislačka 3375 příspěvků 23.09.18 15:29
@Ms.Ragdoll píše:

Mu řekni, že jestli chce být otec, tak jím bude se vším všudy, a že si od něj necháš vše zpětně vyplatit (alimenty, výbavičku), koneckonců on i ten soud a případný testy něco stojí.

Stejně si myslím, ž vzhledem k tomu, jak dlouho s nezajímal, tak soud otce z RL jen tak nevymaže, byť to není skutečný otec. RL není holubník že jo.

Příspěvek upraven 23.09.18 v 14:44

Soud a testy by platila zakladatelka, ne bio otec.

blumen
Hvězda diskuse 42607 příspěvků 23.09.18 15:47
@Ms.Ragdoll píše:
Já nevím, na tvým místě bych kontaktovala právníka, ať má jistotu co a jak a víš, s čím můžeš případně počítat.

Asi tak, resit pres pravnika.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 15:51

Díky za rady . Už jsem se objednala pak napíši co jsem se dozvěděla …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 14:21
@Anonymní píše:
Díky za rady . Už jsem se objednala pak napíši co jsem se dozvěděla …

Tak vše je ok .odletet mohu bio otec nemůže nic kdyz se nehlásil k synovi a času na to měl dost :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >