V roli manžela i kolegy?

Anonymní
3.2.20 21:15

V roli manžela i kolegy ?

V práci jsme si navzájem padli do oka s jedním kolegou. Zdá se jako dobrý chlap pro život a dost si rozumíme. Asi 3 měsíce je bez přítelkyně a já také nikoho nemám. Dost to mezi námi jiskří a dnes jsme se bavili o bydlení, kdo bydlí v domě nebo bytě atd. z jeho strany to bylo až trochu napadné, že narážel na pozdější společně bydlení. Ani jeden určitě práci měnit nechceme a děsí mě představa že bychom spolu byli 24/7. Je to kancelářská práce a tam jsme si pořád na očích a pořád nějak komunikujeme. A když si představím, že se pak i sejdeme doma a budeme spolu vlastně pořád. Asi se jen potřebuju uklidnit, jestli by tohle opravdu fungovalo. Zažil jste to někdo? Ocením i svůj osobní klid, někdy partnera doma chvíli nevidíte a jste třeba na druhém konci baráku, i tak si myslím, zda by tohle nemohlo uškodit. Možná jsem až moc opatrná, ale z dřívějšího vztahu už si nechci do životě přivést jen tak někoho na chvíli, snad chápete. Našel by se tu někdo kdo sdílel či sdílí stejnou práci a ve vztahu jim to funguje normálně? :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1899
3.2.20 21:20

No, hlavne se ti muze stat, ze kdyz ho poznas i z jine stranky, zjistis, ze se k sobe nehodite. A pak to kazdodenni potkavani bude jeste horsi. Jste spolu primo v kancelari?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
3.2.20 21:22

Moji rodice :srdce:.Obcas to vrelo a vre dodnes, ale stejne jsou na sebe zvykly :mrgreen:.No ale jasne, tatka se zasije do dilny, mamka na zahradu, vzajemne se tam navstevuji, protože uz jim je zase smutno. Hlavne pres leto, v zime ho mamka pakuje do hospody na jedno :lol:.Maji i spolecny konicek, rybareni, takze jsou spolu i tam cely dny, kdyz je cas :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 21:23
@jita22 píše:
No, hlavne se ti muze stat, ze kdyz ho poznas i z jine stranky, zjistis, ze se k sobe nehodite. A pak to kazdodenni potkavani bude jeste horsi. Jste spolu primo v kancelari?

Ano jsem spolu právě v kanceláři. Známe se 2 roky. Vždy jsme si tak nejak rozumněli, ale odrazuje mě právě to být si nepřetržitě na očích.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 21:24
@wildcherry píše:
Moji rodice :srdce:.Obcas to vrelo a vre dodnes, ale stejne jsou na sebe zvykly :mrgreen:.No ale jasne, tatka se zasije do dilny, mamka na zahradu, vzajemne se tam navstevuji, protože uz jim je zase smutno. Hlavne pres leto, v zime ho mamka pakuje do hospody na jedno :lol:.Maji i spolecny konicek, rybareni, takze jsou spolu i tam cely dny, kdyz je cas :jazyk:

To je krásné to číst :srdce:, dříve spolu lidé ale taky více vydrželi. Teď jsou to samé rozvody a rozchody :/. Můžu se zeptat jakou práci měli společnou?

• Nahlásit
  • Citovat
1899
3.2.20 21:25
@Anonymní píše:
Ano jsem spolu právě v kanceláři. Známe se 2 roky. Vždy jsme si tak nejak rozumněli, ale odrazuje mě právě to být si nepřetržitě na očích.

Na druhou stranu muzete zajit nezavazne na kafe a uvidi se… Spis pak se pred kolegy chovat jakoby nic, dokud by to opravdu nebylo vazne. Ale neni to moc dobre, primo v kancelari.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
3.2.20 21:26

Je teda fakt, ze spolu v praci byt muzou a nemusi, i kdyz se porad potkavaji, nad sebou uz nikoho nemaji, takze, kdyz se chytnou, tatka praskne dverma od kanclu a jde si jinam, mamka mu na cestu popreje stastnou cestu a at si políbí prd… :jazyk:,za chvilu uz spolu zase mluvi, protoze musi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
3.2.20 21:28

My jsme kolegové a sedíme vedle sebe, bydlíme spolu a máme i společné koníčky :-D :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.2.20 21:30

My s manželem společně podnikáme už 6 let, jsme spolu prakticky pořád, každý máme i svoje vlastní koníčky, takže se věnujeme sami i něčemu jinýmu ;) Záleží, jak si to člověk nastaví, přeju hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 21:31
@wildcherry píše:
Je teda fakt, ze spolu v praci byt muzou a nemusi, i kdyz se porad potkavaji, nad sebou uz nikoho nemaji, takze, kdyz se chytnou, tatka praskne dverma od kanclu a jde si jinam, mamka mu na cestu popreje stastnou cestu a at si políbí prd… :jazyk:,za chvilu uz spolu zase mluvi, protoze musi :lol:

Tak to je parádní to takhle slyšet :lol:, takový vztah bych si taky přála :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 21:32
@jita22 píše:
Na druhou stranu muzete zajit nezavazne na kafe a uvidi se… Spis pak se pred kolegy chovat jakoby nic, dokud by to opravdu nebylo vazne. Ale neni to moc dobre, primo v kancelari.

Mám z toho trochu obavy. Tak nevím, jestli jsou zbytečné, abych pak nelitovala, že jsem do toho nešla. A nebo právě naopak

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 21:33

S manželem pracujeme oba z domu v jeho firmě-občas to je krušný, ale naučili jsme se pokud komunikujeme pracovně tak být korektní a netahat do toho vztahový neshody. jsme spolu v podstatě 24/7. a já si moc ráda jednou za rok odjedu sama na týden pryč :mrgreen: jsme spolu 13 let, z toho 8 i pracujeme a v pohodě. ale je to hodně o nátuře. jinak teda občas vypadnu večer s holkama na skleničku, manžel není „hospodskej“ typ

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 21:33
@KimL píše:
My jsme kolegové a sedíme vedle sebe, bydlíme spolu a máme i společné koníčky :-D :srdce:

Tak pokud si nemůžete na nervy tak je to parádní :lol:, já do toho nakonec snad půjdu, jak ti tady čtu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.20 21:34

Já s manželem. Oba jsme učitelé na jedné menší škole. Je pravda, že proti Vám nejsme v kontaktu neustále, ale potkáváme se často, i si spolu bereme dozory, pokud se pracuje ve více učitelích jdeme klidně spolu. Máme společného koníčka, kde si pokecáme i s jinými kamarády, jsme spolu celé prázdniny, ale nám to nevadí. Nehádáme se tak nějak vůbec. Když si s tím člověkem rozumíš, tak toto v pohodě zvládneš. Já nejsem typ co by řekl, už aby vypadl a já jsem si odpočinula, když jede výjimečně někam pryč sám, tak se těším až se zase vrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
22103
3.2.20 21:36
@Anonymní píše:
To je krásné to číst :srdce:, dříve spolu lidé ale taky více vydrželi. Teď jsou to samé rozvody a rozchody :/. Můžu se zeptat jakou práci měli společnou?

Zacinali kdysi davno jako ekonomicti namestci, uz dlouho jedou spolu sami, proste…prislo jim normalni asi spolu byt.Ja vlastne v tomto byla stastny dite, mela jsem je porad spolu na jednom miste i bydlisti, zazemi maji od domu jen pres velky dvur.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama