V šestinedělí jen ležím nebo spím

Smazaný anonym
21.11.15 08:26

V šestinedělí jen lezim nebo spim

Hrozne se stydim, ale jsem hotová, jen lezim a nebo pospavam, malému je 17 dnů, jsem ze všeho vypleskla, jsem líná. Když usne, jsem rada, že můžu taky spát. Nevím, jak na to, zda se přinutit něco dělat. Ale pak bych byla zase nevyspala. Na procházky s ním chodim.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

terca10
21.11.15 08:32

Bud vklidu. Nestresuj se nenervuj. Uklid pocka jidlo si muzete koupit a ze je doma trochu neporadku tak to taky nevadi hlavne ze ty se citis dobre. A pokud potrebujes pomoc tak si o ni rekni rodicum. Ja sem taky hodne spala a nic se mi nechtelo a taky to pekne polele prvnich par dnu kdyz sem musela neco delat (mela sem nastrih tak to pekne tahlo). To sestinedeli je nejhorsi a pak si to sedne miminko bude mit uz nejaky rezim, ty poznas uz co chce a bude to vpohode. Musime se to vsechno ucit. Hlavne si nic nevyčitej a bud vklidu a vpohode to je ted nejdulezitejsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
2174
21.11.15 08:33

Spí dokud to jde!! Šestinedělí je od toho! Němci používají pro slovo šestinedělí výraz wochenbett - týdny v posteli :). není se za co stydět :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2868

S tím si asi musela počítat, že budeš nevyspala, když budeš mít mimino, a pokud doma nemusis nic dělat a muzes jen ležet a spát, tak to jsi šťastná zena :P jak jen to děláš, to by mě Zajímalo milá anonymní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884

Můžu jen závidět :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10655

Vždy´t jo…využij toho, že tyhle minimimina hodně chrní…za chvíli bude hůř..aspoň naspíš do zásoby :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
21.11.15 08:36

Chápu :D já to měla uplně stejný, ale neboj zvykneš si. Prostě je to obrat v živote o 360° :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20270
21.11.15 08:37

Základní pravidlo nejen pro šestinedělí je, že když spí dítě, spí i matka :)
Jen se synchronizací více kousků bývá problém…

Spi, dokud to jde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1317
21.11.15 08:40

A to vadí? Dcera toho v šestinedělí bohužel moc nenaspala, zlepšilo se to až po druhém měsíci, ale od té doby si její spánek moc užívám a pokud není nějaká „havarijní“ situace, tak jedu podle hesla „Když dítě spí, matka odpočívá“ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9712
21.11.15 08:41

Jasně :) Pokud má být spokojený mimčo, tak musí být spokojená mamka, takže dělej to, na co se cítíš :) já jsem snad dva a půl měsíce tady lítala zmateně po baráku od desíti k pěti, nevěděla jsem co bych měla dřív a stejně jsem neudělala nic :mrgreen: teď je malé půl roku a krásně stíhám uklidit, uvařit, napéct a ještě u toho sleduju seriál :mrgreen: ať je brzo líp :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
21.11.15 08:52

Však to je správné, jen spi, nabírej síly po porodu zpět!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
21.11.15 09:18

Uplne normalni stav:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33183
21.11.15 09:58

Podle mě záleží hodně na tom, zda se jen cítíš unavená a nebo jestli Ti odpočinek nepomáhá a jsi neúměrně nervozní. To jsou 2 rozdílné věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
21.11.15 09:58

Spi a vůbec neměj výčitky svědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4115
21.11.15 10:08

Upřímně závidím, já byla s první jako chodící mrtvola, protože jsem jen kojila, dokrmovala, odsávala a nebo chodila s kočárkem, aby malá alespoň trochu spala. No a druhá byla vzorné spací miminko, ale to už jsem nemohla spát kvůli starší… Takže spi, když můžeš, doma se to chvíli nezblázní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama