V siedmom nebi, pořad na JOJce, komu fandíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 05.02.17 22:27
V siedmom nebi

Holky, je tu někdo kdo se dívá na „V siedmom nebi“ na JOJce? :dance: Velmi ráda se dívám na tento pořad, a Vilovi fandím… Ale dost mě ty díly pobuřují :D Třeba s tím Adámkem dnes večer… Že ho na anonymní udání (pravděpodobně vymyšlené) Sebrali jen tak matce a dali do dětského domova 8o :zed: :zed: :zed: Přitom to vypadá, že matka je víc než milující a spolehlivá :o No jako… nemám slov… Tak kdyby se chtěl někdo na toto téma „bavit“ či diskutovat, zde je to možné ;)

Reakce:

PM94
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 05.02.17 23:14

Ahoj, taky jsem dneska koukala, ale mi to spíš přišlo že maminka nebyla až tak zodpovědná. Vilo na ní několikrát apeloval něco o zodpovědnosti a právník taky tak a ještě jí upozorňoval aby nezapomněla že v pondělí má dorazit na schůzku se synem. Navíc co jsem tak pochopila tak za ním po dobu co je ten malej v dětském domově nebyla, tak těžko říct no :? Mi přišla prostě nějaká divná, ten chlap byl v pohodě a bylo na něm vidět že je má oba strašně rád, ale ona asi nejspíš něco vyvedla, nemyslím si, že by jí dítě vzali na základě vymyšlených anonymu. Vždyť to co se tam píše musí socialka prošetřit. Ale těžko říct

vokishka
Extra třída :D 12743 příspěvků 06.02.17 06:23

To tam byvaji jine desy. Treba jak sebrali tu malou z porodnice rovnou do kojenaku, protoze byla nemocna a predem urady rozhodly, ze se matka nepostara. Pritom mela doma deti, o ktere se vzorne starala. Byla tam snad do tri let, nez jim Vilo poskytl dobreho pravnia. Nebo v jakych podminkach nekdy ziji, bez penez, stat jim dava almuznu. Brznenemaji vodu, elektriku. V dnesni dobe hnus.

renap
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 06.02.17 06:47

No, mně ta matka tedy úplně super nepřipadala, naopak. Na anonymní udání to určitě nebylo, a nějak se mi nechce věřit, že by mu ta poranění způsobila vychovatelka v jeslích. A proč ho vůbec do těch jeslí dávala, když říkala, že je na rodičáku? připadalo mi, že jí nevěří ani ten moderátor, ani právník, co tam byl.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 06.02.17 07:51

@renap a tak zas, ale byli na detektoru a zdálo se že je to nejpravděpodob­nější, že mu to nikdo z těch dvou neudělal.. Nevím, já o tom případu slyšela včera prvně.. :nevim: @PM94 Sice kolikrát apeloval, toho jsem si teda všímala, ale moc toho neuvedli :D Tak bychom tu mohli asi polemizovat :D Je to nějaké čudné :) Ale ráda se na to koukám.. Škoda, že dávají jen 3 příběhy za týden :)

PM94
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 06.02.17 08:08

@Andrea.Tom Hele já cetla u nějakého příspěvku na fb od Vila nebo to bylo V siedmem nebi, nevím přesně, že tam psal přímo ten její bývalý partner a prý to nebylo jen na tohle udání, prý už jí sledovali od doby co byla těhotná. A prý někde na maminkovske skupině kde jí znají psali, že se o malého nestarala, že prý mu dávala jen mlíko a kaše apod.. ale co je na tom pravdy těžko říct, je to jedna paní povídala že :lol:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 06.02.17 08:17

Mě dost pohoršil díl tak 2-3týdny zpátky.. Kde syn vyhnal svou matku na ulici a to to byl policista.. :poblion: :poblion: To se mi chtělo fakt… :pocitac:

PM94
Zasloužilá kecalka 696 příspěvků 06.02.17 08:25

Jo to jsem taky viděla, to si myslím že ten díl pobouřil více lidí :(

vokishka
Extra třída :D 12743 příspěvků 06.02.17 13:54

@Andrea.Tom minule byla taky super matka, jak se ty starší dcery staraly o mladší sourozence.ALe dědictví, to jo, to by chtěla.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 06.02.17 15:37
@vokishka píše:
@Andrea.Tom minule byla taky super matka, jak se ty starší dcery staraly o mladší sourozence.ALe dědictví, to jo, to by chtěla.

To jsem bohužel vůbec neviděla :/ A na Jojce v archívu to nemají :/ tam končí archív po Vánoce.. :/

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 06.02.17 15:38
@vokishka píše:

tak teď koukám a už tam ty díly doplnily :D jdu zkouknout :D :D :D

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1651 příspěvků 07.02.17 07:58
@vokishka píše:

Tak jsem to shlédla a teda je fakt, že radši žádnou matku než toto.. Ty holky jsou statečné, že obětovali svůj život teoreticky pro sourozence..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >