V síti - vhodný film na rande s přítelem?

26.2.20 20:08

v síti - vhodný film na rande s přítelem?

Dobrý den, v těchto dnech přichází nový dokument,,V síti" na který jsem se moc těšila. Je to zajímavý formát dokumentu, který tu ještě nebyl a tak jsem si řekla že bych na to ráda zašla i do kina než čekat až to někdo hodí na internet. Ale do kina jít sama nechci, a proto se můj přítel nabídl že by šel se mnou. Problém je v tom, že mi to nepřijde jako vhodný film pro páry a bojím se nějakých divných momentů (podle traileru se ve filmu vyskytují a snímky kde něktečí muži jsou nazí a ikdyž je to cenzurované, přijde mi že by to mohlo být divné). Pro ty co o tom nikdy neslyšeli, je to film o dětských sexuálních predátorech na internetu, kde vystupují 3 dívky namaskované jako třináctileté a film přímo natáčí jejich interakce s obvykle staršími muži, aby poukázali na toto nebezpečí pro děti). Jaký byste na to měli názor vy? Jinak je nám oběma 19. Děkuju za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15176
26.2.20 20:13

No nevím, ale já bych s chlapem šla na jakýkoliv film, který zajímá oba :nevim: chodíme od hororů po animaky a nikdy mě teda nenapadlo, že by bylo něco nevhodné jít ve dvou :think: leda kdyby se jednalo o první rande no, to bych zvolila něco jednoduššího. A že je tam někdo nahý, no to je v dnešní době ve většině filmů a není vám 10, aby vás snad překvapil něčí zadek ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23181
26.2.20 20:17

@janka147
Já bych šla s kamarádkou. V randící fázi jsme chodili na romantické filmy. Sama jsem na rozpacích, jestli na to jít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 20:19

Nás na to půjde šest, i se sousedama :mrgreen: nějak ani nikdo nepomyslel na to že by jsme se měli cítit u scén blbě… Ale zas je fakt že jsme všichni starší 25 let a sezdani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1350
26.2.20 20:19

Nejdu ani sama ani s někým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 20:20

@janka147 na prvni rande bych na tohle nesla, ale pokud se sam nabidl, tak proc ne. Rozmazanej nahac ho snad nerozhodi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2431
26.2.20 20:21

Pokud to není první rande tak bych klidně šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
26.2.20 20:23

Já jdu na to zítra do kina s manželem a nijak mě nenapadlo, že je to možná nevhodné :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 20:28

Film jsem videla vcera a NE, na rande urcite NE!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.2.20 20:32

@Katerina5
Nemá to být první rande, jsme spolu už přes rok. Ani tak bys to nedoporučovala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
715
26.2.20 20:32

Nesla bych na to ani sama ani jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
676
26.2.20 20:35

Na zamilovane rande bych vybrala jimy film.

A mimochodem, jdete nekdo na tu cenzurovanou verzi s detmi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
26.2.20 20:36

@janka147 já bych šla, nevidím na tom nic špatného a divného :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1135
26.2.20 20:40

Já jdu sama. Nenašel se nikdo kdo by na to se mnou šel :lol: A je mi to tak jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
625
26.2.20 20:43

Tak oba dva už jste nahýho chlapa někdy viděli ne? Mě by přišlo fajn, kdyby se mnou protějšek sdílel můj vkus a moje zájmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama