V těhotenství 11 hodin v autě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.19 20:46
V tehotenstvi 11 hodin v aute

Jely jste nektera 10 a více hodin ve 2.trimestru?

Přečtěte si článek: Jak probíhá 29. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9519 příspěvků 3 inzeráty 20.01.19 20:50

Jela jsem ve 36tt 4,5h tam a 4,5h zpátky a teda stačilo mi to. Asi bych 10h nikde sedět nechtěla.

lucielorenc
Kecalka 448 příspěvků 7 inzerátů 20.01.19 20:54

Ano jeli jsme do Chorvatska cca 12 hodin…v pohodě a bez problému :)

Ennny
Závislačka 2574 příspěvků 20.01.19 20:56

Tak záleží v jakém autě pojedeš a kolik vás pojede,ale mě by se teda nechtělo …já denně jezdila 40km tam a 40 km zpátky a úplně mi stačilo :lol:

VeruMar
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 20.01.19 20:59

Mne teda staci i hodina a mam dost normalne, kor tehotna, kdyz me tlaci spodek, a ted ke konci (39 tt) uz nevydrzim ani pul hodiny a musim curat :lol: jinak se doporucuje co dve hodiny delat prestavku a projit se.. Kvuli otokum, unave, wc atd.. Ale jestli se citis v pohode a nemas zadne problemy a dr.te v nicem neomezuje, tak proc ne :nevim: ja zrovna vcera (38+5) byla 3 hodiny v nakupaku a jeste potom 3 hodiny v restauraci se znamyma a taky mi nebylo nijak spatne, ani posly jsem jeste nemela a doma se taky nijak nesetrim.. Pak bych jeste promyslela, jestli planujes cestu mimo ČR nebo jen tady,kvuli pripadne pohotovosti atd..

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 20.01.19 20:59
@Anonymní píše:
Jely jste nektera 10 a více hodin ve 2.trimestru?

Ano. Každej měsíc několikrát. 8-14 hodin jedna cesta. Od začátku těhotenství do porodu.
 Proč?

Jo a to jsem celou dobu řídila ;)

VeruMar
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 20.01.19 21:00

Edit: 10 hodin predpokladam je mimo CR, nejak mi to nedoslo :lol:

Anna85
Kecalka 453 příspěvků 20.01.19 21:00

Jela jsem na zacatku tretiho trimestru 8 hodin. Delali jsme casto prestavky. Nebylo to nijak extra pohodlne, ale dalo se to vydrzet. Ovsem tehotenstvi jsem mela uplne bez potizi

Lainaire8
Závislačka 2516 příspěvků 2 inzeráty 20.01.19 21:02

V prvním trimestru do Itálie a cajk :palec: ještě v létě, fuj :lol:

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 20.01.19 21:02
@VeruMar píše:
Edit: 10 hodin predpokladam je mimo CR, nejak mi to nedoslo :lol:

I v zahraničí mají doktory, neboj :roll:

Euforia
Kecalka 217 příspěvků 20.01.19 21:06

jo, byla jsem nejak 30tt v Rakousku a v Italii a predtim jeste v Tatrach, ale to uz je kratsi cesta, oboje naprosto v pohode.

VeruMar
Zasloužilá kecalka 754 příspěvků 20.01.19 21:12

@Šmoulice to samozrejme maji, ale ja bych se asi bala, nebo proste nebyla ve sve kuzi, resit zrovna toto nekde v cizine.. :nevim: rikam za sebe.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7590 příspěvků 20.01.19 21:12

Já bych to nedala, je mi špatně i když jedem kilák do krámu. Taky jsem měla zakázáno jezdit autem po hematomu, ale jinak pokud tě to neobtěžuje není důvod proč bys nemohla jet, jen to bude trochu min pohodlné…

LeonkaLenka
Povídálka 42 příspěvků 20.01.19 21:17

V 10tt v lete jsme jeli do chorvatska,ted ve 38tt me spis trapi wc :lol: jinak dam tak hodku a boli me bricho

ugluk
Hvězda diskuse 44665 příspěvků 20.01.19 21:22

Záleží, jak se cítíš. Třeba v 15.tt bych to dala, ve 25. tt v prvém těhotenství s vypětím všech sil, ve druhém bych asi umřela, ale já obecně nesnáším dlouhé cesty.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >