V těhotenství píchání pod bříškem

Anonymní
9.6.20 19:41

V těhotenství a píchání pod bříškem

Ahoj maminky, jsem ve 24.tydnu v těhotenství. Dneska sem tam mi pichal pod bříškem a nějak necítím pohyby. Má s tím nějakou zkušenost? :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11173
9.6.20 19:50
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, jsem ve 24.tydnu v těhotenství. Dneska sem tam mi pichal pod bříškem a nějak necítím pohyby. Má s tím nějakou zkušenost? :?

Píchání bolesti tlaky břicha jsou normální..to že někdy ne jgis pohyby taky někdy se mimčo přetočí..dej si colu nebo kafe, sladké

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
9.6.20 20:20

Jak dlouho necítíš pohyby? Mě píchálo a bolelo pořád něco, pohyby jsem cítila vždy jen cca kolem druhé ráno, jinak nic. A když se nehýbal dlouho, tak jsem ho probudila, trošku jsem dloubla do břicha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 20:24
@alena1995 píše:
Jak dlouho necítíš pohyby? Mě píchálo a bolelo pořád něco, pohyby jsem cítila vždy jen cca kolem druhé ráno, jinak nic. A když se nehýbal dlouho, tak jsem ho probudila, trošku jsem dloubla do břicha.

Pohyby necítím od oběda.

• Nahlásit
  • Citovat
1079
9.6.20 20:33

Dej si něco studeného. To vždy pomáhalo mě, pak se holčička v bříšku rozparádila :D je taky možný že se tam nějak přetočilo. I mě se to stalo. Jakmile se otočila zádíčkama k břichu a kopala jakoby dovnitř, tak jsem nic necitila. A nebo prostě šťouchej do bříška, samozřejmě s mírou. To by taky mohlo pomoci. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
11.6.20 09:46

Já jsem ve 20 tt a pohyby cítím pořád, jestli se bojíš zajdi na gyndu. Určitě se tím netrap, je to u každé jinak, stres v těhotenství není dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama