V těhotenství chce sex víc, než kdy předtím.

Anonymní
22.7.19 14:49

V těhotenství chce sex víc, než kdy předtím.

Holky, už si nevím rady.. mám přítele, přes rok a půl. Ze začátku jsme spolu spávali každý den, klidně i několikrát, když jsme šli na nějakou akci, tak se chtěl vždycky na chvíli vypařit, pořád mi vychvaloval zadek, prostě celkově po té intimní stránce to bylo všechno super. Potom jsem chtěla zhubnout a podařilo se, postupem času ty kila šly fakt dolů, i když se mi to nikdy dřív nedařilo, pár kilo jsem zhubla, přesněji asi 13 za zhruba půl roku. Chtěla jsem zhubnout, protože jsem byla docela oplácaná, byla jsem vždycky hubená, ale po rozchodu se svým ex jsem jen ležela v posteli, jedla samý sladký a každý víkend chodila na akce, a samozřejmě, bez alkoholu se to neobešlo. A přesně takhle jsem nabrala 10kg. Nicméně i tak jsem se svému nynějšímu příteli líbila. Jenže postupem času, jak kdybych se mu „znechutila“ nebo co a přestal se mnou spát. Ne úplně, ale spali jsme spolu třeba 1× za týden (nebo za dva) a to to byla ještě dvou minutová rychlovka, kdy jsem pomalu ani nezaznamenala, že nějakej sex byl. Potom už se mu bohužel nikdy nepostavil, i když tvrdil, že by chtěl znovu a že chuť má (to jsem mu samozřejmě nevěřila, co si budem, šlo by to znát, že ano). Už jsem se s ním kvůli tomu chtěla rozejít, protože sex miluju a jednou za týden to pro mě bylo prostě málo, když jsme spolu bydleli a usínali každý den. Rozejít jsem se s ním chtěla přesněji po Silvestru, jenže pak jsem neplánovaně otěhotněla a tím se všechno změnilo. (Ještě abych to uvedla na pravou míru - není to tak, že bych se s ním nerozešla jen kvůli mimču, ale částečně za to mimi „může“, protože jak kdyby mezi námi přeskočila žhavá jiskra a já se do přítele jak kdyby po druhé bláznivě zamilovala - a to i když se mnou stejně pořád nechtěl tak často spát. Jen aby jste si nemysleli, že mimčo nebude mít kompletní milující rodinu, nebo že jsme spolu zůstali „z povinnosti“.)No, zpátky k věci, co se v té posteli změnilo. Asi do 4. měsíce těhotenství vlastně v podstatě nic, ale potom mi vyrostly asi o 3 velikosti prsa a začalo růst bříško. A od té doby čím větší mám bříško, tím víc se mnou přítel chce spát, každý den, klidně několikrát, stojí mu pořád a pokud není opravdu vyšťavenej z práce, tak chce pořád. Vzruší ho každej dotyk na mým těle, nebo jen projdu v kalhotkách a už mu stojí. V podstatě celý vztah chodíme do sprchy společně a zase - dřív se mu ve sprše málo kdy postavil, teď mu stojí furt, a to se mě ani nemusí dotknout, stačí jen pohled. Pořád mi říká, že jsem hrozně sexy a že mi to bříško neskutečně sluší. Jo a jen tak mimochodem, už jsem v 8. měsíci a mám břicho opravdu jak buben, veškerý pohyby se zpomalily o 50% a že bych se cítila nějak sexy, to opravdu ne. :D Dokonce mi i ze srandy říkal, že až se mimčo narodí, tak hned založíme na druhý, že to bříško je na mě hrozně sexy. Jenže protože mě bříško dost omezuje, tak s ním „odmítám“ tak často spát, prostě teď to jednou za týden stačí zase mě. On to samozřejmě chápe, ale čím víc chce, a já ne, tím větší mám strach..chápete. Do porodu zbývá už jen pár týdnů, po porodu mi beztak všude vyskočí strie, budu mít škaredý břicho a on bude muset čekat 6 týdnů a ještě se nebude mít pořádně na co hezkýho dívat. Bojím se, že to nevydrží a ulítne si, i když vím, že nás s mimčem neskutečně miluje a dal by za nás cokoliv. Měla to taky takhle některá z vás? Věřím mu, i když zklamání v tom vztahu co se týče jiných holek bylo opravdu dost, věřím mu, že by to neudělal, ale na druhou stranu vím, že s mimčem se náš život změní od základu, takže to vůbec nemůžu porovnávat s tím, co bylo. Na druhou stranu znám plno lidí, kteří měli bezchybný, fungující a nádherný vztah, na mimčo se oba těšili a chlap po porodu „zvlčel“ a beze slova utekl.. mám v hlavě různý myšlenky, a skoro vždycky se do sexu musím „donutit“, protože o něj prostě nechci přijít a nechci, aby mu něco ve vztahu chybělo. Co si o tom myslíte? Omlouvám se za takovej sloh, ale zkrátit to moc nešlo. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1055
22.7.19 15:01

Váš vztah stojí jen na sexu? Trochu mi to tak z toho popisu přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.19 15:06

Ten příspěvek je o sexuální stránce v našem vztahu, proto tam píšu jen o tom. Kdybych tu měla rozvést i náš vztah celkově, tak tu píšu do večera. :D Pokud někoho bude něco zajímat, ohledně vztahu, samozřejmě odpovím :)

• Citovat
  • Nahlásit
300
22.7.19 15:12

Já si myslím, že se příteli prostě líbí oplácanější holky. A to jestli tě opustí po porodu neřeš. Nemá důvod, zbytečně si tím nelámej hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
22.7.19 15:17
@vedma007 píše:
Váš vztah stojí jen na sexu? Trochu mi to tak z toho popisu přijde.

Nezdá se mi. Zakladatelka řeší problém v sexu, tak mluví převážně o něm :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
22.7.19 15:22
@Martina5487 píše:
Já si myslím, že se příteli prostě líbí oplácanější holky. A to jestli tě opustí po porodu neřeš. Nemá důvod, zbytečně si tím nelámej hlavu.

Taky mám takový názor. Pokud si myslíš, že by během 2 měsíců, kdy nebudete mít sex, mohl zahnout, můžeš se snažit mu vycházet vstříc jinými způsoby :nevim:, snažit se být co nejklidnější, ať se nehádáte a doufat, že k tomu nedojde. A po porodu se nesnaž noc hubnout ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13295
22.7.19 15:23

Myslím si že nechce hubený holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.19 15:28
@Martina5487 píše:
Já si myslím, že se příteli prostě líbí oplácanější holky. A to jestli tě opustí po porodu neřeš. Nemá důvod, zbytečně si tím nelámej hlavu.

To jsem vlastně ještě zapomněla dopsat, že přede mnou měl trochu silnější přítelkyni a naopak tvrdil, že to se mu nelíbí. Dokonce jsme se kdysi dostali k tématu, že jestli by se mnou byl, kdybych přibrala ještě víc, než předtím, odpověděl, že to už asi ne :think: :D

• Citovat
  • Nahlásit
19729
22.7.19 15:39
@Anonymní píše:
To jsem vlastně ještě zapomněla dopsat, že přede mnou měl trochu silnější přítelkyni a naopak tvrdil, že to se mu nelíbí. Dokonce jsme se kdysi dostali k tématu, že jestli by se mnou byl, kdybych přibrala ještě víc, než předtím, odpověděl, že to už asi ne :think: :D

no asi ti do očí neřekne že ex se mu líbila víc než ty když jsi byla hubená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.19 16:07

@ka2ka Tak to zase vím, že by mi neříkal nic, co není pravda. S jeho rodičema si dost rozumím, a ti říkají, že jim o té slečně říkal to stejný, co mě. A jak jsem psala o tom zklamání ve vztahu ohledně jiných holek - tak to byla vždycky nějaká hubenější, než jsem byla já i po tom, co jsem zhubla :think:

• Citovat
  • Nahlásit
321
22.7.19 16:53

No, prostě má v posteli rád holky při těle, nebo hůř, těhotný. :nevim: Což mě osobně přijde trochu brrr, ale každý jsme jiný. No a ty nehubni a máš to v kpse. ;)
Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.19 18:56
@Ann-Sylvie píše:
No, prostě má v posteli rád holky při těle, nebo hůř, těhotný. :nevim: Což mě osobně přijde trochu brrr, ale každý jsme jiný. No a ty nehubni a máš to v kpse. ;)
Kolik ti je?

No právě ani po těhotných nikdy nekoukal, ani je nějak nevyhledával nebo tak, a v posteli kromě mě a jeho ex měl taky jen jednu, která na tom byla postavově tak nějak stejně. Ale je fakt, že jednou to zkoušel i na mojí nejlepší kamarádku, která je trochu víc při těle, ale na druhou stranu říkal, že ji jen zkoušel, jestli by s ním šla, jinak ji pořád „uráží“ skrze postavu, protože ji nemá moc v lásce, tak nevím no :nevim: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.19 19:10

Tady mám ještě porovnání té mé postavy, pro představu. Fotka nalevo - tak jsem vypadala když jsme se poznali a než jsem zhubla a fotka napravo byla focená měsíc před tím, než jsem otěhotněla. Vyloženě baculka jsem nebyla, ale jak říkám, nejhubenější jsem taky nebyla :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.19 19:45

@Ann-Sylvie Jo, jinak, je mi 20

• Citovat
  • Nahlásit
550
22.7.19 20:21
@Anonymní píše:
Tady mám ještě porovnání té mé postavy, pro představu. Fotka nalevo - tak jsem vypadala když jsme se poznali a než jsem zhubla a fotka napravo byla focená měsíc před tím, než jsem otěhotněla. Vyloženě baculka jsem nebyla, ale jak říkám, nejhubenější jsem taky nebyla :roll:

To jsi teda dokázala hodně zhubnout, klobouk dolů. :kytka: Já jsem tak podobně postavou a nepřipadám si při těle :mrgreen: jen sem tam nějaký špíček. Předtím jsi pro něho byla asi akorát a jak jsi otěhotněla, začala ses mu zase více líbit. :nevim:
Co teda ale nechápu je, proč si s ním nesedneš a nezeptáš se ho normálně jaký typ se mu líbí, zda ses mu líbila předtím, jaký měl pocit, když jsi zhubla. Ty ses ho neptala?? Ja třeba vím, jaký tip žen přitahuje přítele :nevim: ty ne??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama