V těhotenství mě tlačí močový měchýř tak, že nemůžu ani chodit

Anonymní
14.6.17 07:23

V těhotenství mě tlačí MM tak, že nemůžu ani chodit

Ahoj, kvůli práci musím anonym…
Jsem 24.tt a tak moc mě tlačí močový měchýř, že mám co dělat, abych se dobelhala do práce. Dneska ráno jsem myslela, že nedojdu. V práci po ránu taky. Chce se mi až brečet. Přitom vyprázdněná jsem. Přes den je to jakžtakž v klidu.
Měla jste to některá taky tak? Dá se to zmírnit třeba cvičením? Snažím se mít hodně pohybu, hodně pít…

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

70146
14.6.17 07:28

Doporucuji zajit k doktorovi, muze to byt zanet mocovych cest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
14.6.17 07:29

A cítíš bolest? Nebo jen tlak? A kde přesně? Mohl by to být například i zánět. :think:
Jinak teda já měla obě těhotenství docela velký tlak v těchto místech, miminko hodně dole v pánvi a pohyb mi to dělal naopak horší, já jsem potřebovala klid a hned po práci se dát doma do vodorovné polohy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.17 07:33

Mám za sebou odběry, zánět tam není. I KBÚ mi dělali, našli tam sice nějaký mikroby, ale nejsou na léčbu ATB. Řekla bych, že je to asi běžné. Spíš by mě zajímalo, co dělat, aby člověk mohl nějak fungovat v práci i doma. :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.6.17 07:34

Ten tlak cítím i dole, jakoby u vstupu do močové trubice.

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
14.6.17 07:35

Tak jdi znovu k lékaři. Nejlépe k jinému. Např. Na gyndu. Včera zánět nebyl, dnes tam být může. Normální to není. :*

• Citovat
  • Upravit
11689
14.6.17 07:36
@Anonymní píše:
Mám za sebou odběry, zánět tam není. I KBÚ mi dělali, našli tam sice nějaký mikroby, ale nejsou na léčbu ATB. Řekla bych, že je to asi běžné. Spíš by mě zajímalo, co dělat, aby člověk mohl nějak fungovat v práci i doma. :)

Jestli je to polohou miminka, tak nenaděláš nic, pomůže jen víc odpočívat jak jsem psala… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.17 07:37

Mě zase bolely strašně třísla. Nemohla jsem ani zvednout nohu nějak víc než je běžný krok. Prý je to normální. Ještě jsem přenášela 10 dní. Bylo to hrozný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10185
14.6.17 07:40

Taky jsme měla takový tlak dole že jsme myslela že mi snad vypadne ven :mrgreen:..Měla jsme to asi týden pak zase třeba 2 týdny nic a pak zase…Bylo mi řečeno že je to normální ale bylo toho hodně nepříjemné někdy i bolestiv, ale prostě se to musí vydržet… ted tak měsíc jsem to neměla ale malá se otočila tak to může být tím že mi na spodek tak netlačí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.17 07:47

Právě že ty odběry mi dělali na gyndě. No to je teda něco.
Obtěžuje mě to v tý práci no :-/

• Nahlásit
  • Citovat
10185
14.6.17 07:50

Tak máte být doma když máte takové problémy že nemůžete ani být v práci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.6.17 07:56
@Kajka9 píše:
Tak máte být doma když máte takové problémy že nemůžete ani být v práci..

Ale mě jinak nic není, tak proč být doma…Jen tohle mě začalo obtěžovat. Nechci se válet doma

• Nahlásit
  • Citovat
10185
14.6.17 08:07

Tak jste tu psala že nemůžete skoro ani chodit a že vás to bolí… To je na vás..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8739
14.6.17 08:22
@Anonymní píše:
Mám za sebou odběry, zánět tam není. I KBÚ mi dělali, našli tam sice nějaký mikroby, ale nejsou na léčbu ATB. Řekla bych, že je to asi běžné. Spíš by mě zajímalo, co dělat, aby člověk mohl nějak fungovat v práci i doma. :
Co jako myslíš, že by se s tím dalo dělat jiného, než ležet? Pokud máš čistý zánětlivý markery a kultivace z moči i z pochvy, tak mimčo prostě tlačí. Jen se musí hlídat, jestli to nic nedělá s porodníma cestama.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24868
14.6.17 08:23

A nepiješ minerálky? V horším případě jen jeden druh? Může to být tím. Pokud ale není zánět, tak mimino nějak blbě tlačí na močák a trubici, taky jsem to tak měla a bolelo to fakt dost a nic se s tím bohužel dělat nedá no.. Jen porodit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama