V těhotenství nepřibírám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peony1
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 25.10.14 09:06
v tehotenstvi nepribiram

Holky, jsem v 16tt a vubec nic jsem nepribrala a vszne se snazim, ale kdyz se prejim, tak je mi jen zle, ale vaha nahoru nejde. porad vazim 46,5kg, bojim se o mimco. Mela ste to nektera taky tak?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Idril
Závislačka 2993 příspěvků 25.10.14 09:11

BuĎ ráda, ono to přijde. Já začala přibírat až někdy v 20tt. Do
o té doby kilo za dva měsíce, ale pak to teprve začalo skákat. Určitě miminku nějak neubližuje to, že z tebe není koule ;). Někdo prostě nějak moc nepřibírá

hhrusticka
Ukecaná baba ;) 1293 příspěvků 25.10.14 09:12

Já to tak měla u prvního, dlouho nic a pak najednou veeeelky břicho a váha nahoře:-) Ted bych zas pro změnu ráda tu váhu dolu :lol: :lol:

Selfi
Kelišová 5088 příspěvků 25.10.14 09:13
@Peony1 píše:
Holky, jsem v 16tt a vubec nic jsem nepribrala a vszne se snazim, ale kdyz se prejim, tak je mi jen zle, ale vaha nahoru nejde. porad vazim 46,5kg, bojim se o mimco. Mela ste to nektera taky tak?

v klidu, kámoška za celé těhu zhubla 4 kila a to rozhodně nebyla silná, byla normálně štíhlá..

já teda moc štíhlá nejsem a do 20.tt jsem nepřibrala vlastně nic… za celé těhu 8 kilo a v porodnici jsem nechala 10kg!!..tak neboj…

Tomička
Závislačka 3198 příspěvků 25.10.14 09:14

Vazila jsem sice o 13 kilo vic jak ty, ale taky jsem nepribirala, ba naopak mi pocatecnimi nevolnostmi sla vaha o neco dolu. Az nejak kolem 20tt jsem zacala nabirat a nabirala jsem do 34tt (12kg), pak se to zas seklo ;-) Ale pro klid duse zavolej dr…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 09:14

Ja jsem do pulky 5. Mesice zvracela a shodila 7kg. Ted jsem 25tt mimco je v pohode a ja konecne zacala nabirat, ale porad jsem 3kg pod vychozi vahou, ktera teda byla vetsi jak u tebe, 80kg. Dokud mimco nabira jak ma, tak bych to neresila, dr mi na to taky nic nerekla.

Peony1
Zasloužilá kecalka 780 příspěvků 25.10.14 09:20

Tak to ste me uklidnily, ve stredu jdu na gyndu, tak mi snad sestra zase nebude nadavat

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 25.10.14 09:20
@Peony1 píše:
Holky, jsem v 16tt a vubec nic jsem nepribrala a vszne se snazim, ale kdyz se prejim, tak je mi jen zle, ale vaha nahoru nejde. porad vazim 46,5kg, bojim se o mimco. Mela ste to nektera taky tak?

Jo to znám než jsem otěhotněla, tak jsem vážila 45 kg. Přibírat jsem začala až po 20. týdnu, nakonec jsem přibrala 14 kg a 5 mi po porodu zůstalo :dance:

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 25.10.14 09:21
@Peony1 píše:
Tak to ste me uklidnily, ve stredu jdu na gyndu, tak mi snad sestra zase nebude nadavat

Co ti má sestra co nadávat 8-o

Moruma
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 25.10.14 09:28

@Peony1 ahoj, já zhubla asi 6kg od začátku těhu, až teď ve 21tt jsem konečně jedno kg přibrala, sestře se to taky nelíbilo, ale dr mě chválila, že máme nahoře zatím jen 1kg, tak buď v klidu… :pankac:

jalisca
Kelišová 6727 příspěvků 25.10.14 09:30
@Ivaneska píše:
Co ti má sestra co nadávat 8-o

Mne pro zmenuvcera sprdla, ze jsem uz celkem pribrala 4,5kg..ze mam brzdit :nevim:

IvaB
Kelišová 6285 příspěvků 28 inzerátů 25.10.14 09:33

Vždycky začínám přibírat až po 20. týdnu. Teď u třetího jsem do toho 20. týdne nabrala 2 kila (taky jsem nejdřív nevolnostmi a nechutenstvím trochu zhubla), ve 32. týdnu jsem měla nahoře 6,5 kg. Příští týden jdu na kontrolu v 35. týdnu, tak jsem sama zvědavá, jak moc se váha pohnula.
Pokud mimčo roste, tak bych to neřešila a nestresovala se! Důležité je, co řekne doktor, sestra si může říkat, co chce.

šuji
Kecalka 381 příspěvků 25.10.14 09:34

Jsem na tom stejně ;) neboj, to příjde, ja jsem 22tt a přibrala jsem zatím jen kilo a to teprve teď v posledním týdnu, ale věřím tomu, že co nevidět to půjde nahoru :palec:

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 25.10.14 09:44

Začínám 24tt a mám nahoře 2kg.. do 20tt ani ťuk 8)

LadyLada
Závislačka 4541 příspěvků 25.10.14 09:46

@Peony1 Ano měla, začala jsem přibírat až od 6 měsíce, pak to ale jelo, skoro 1 kg/týden. Jo a to první trimestr mi bylo výborně a začala jsem zvracet až ve druhém.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >