V těhotenství Partnerská krize??

Anonymní
8.8.19 12:24

V těhotenství Partnerská krize??

Ahoj holky…chtěla jsem se zeptat zda se vám to během těhotenství taky stalo jestli jste se s tím nějak poprali?? Jsem v 8tt a od doby kdy jsme zjistili s partnerem těhotenství nastali věčné dohady ohledně sexu… :roll: nemám teď na sex ani pomyšlení vzhledem k tomu že jsem měla nevolnosti které díky bohu přešli, jinak mě převládá stále únava. Bolest prsou.. A hlavně když už přišlo na sex pobolival mě po něm pak podbřišek… Takže i kvůli tomu jsem ho omezila…ale přítel s tím má problém i když sem mu řekla důvod… Řekne mi že se dá dělat spoustu jiných věcí než klasické milování jenže já na cokoli pomyslim co bylo před tehu pro nás bezne nechutí se mi to… Už nevím jak mu to mám vysvětlit aby to pochopil… :roll:

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.8.19 12:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky…chtěla jsem se zeptat zda se vám to během těhotenství taky stalo jestli jste se s tím nějak poprali?? Jsem v 8tt a od doby kdy jsme zjistili s partnerem těhotenství nastali věčné dohady ohledně sexu… :roll: nemám teď na sex ani pomyšlení vzhledem k tomu že jsem měla nevolnosti které díky bohu přešli, jinak mě převládá stále únava. Bolest prsou.. A hlavně když už přišlo na sex pobolival mě po něm pak podbřišek… Takže i kvůli tomu jsem ho omezila…ale přítel s tím má problém i když sem mu řekla důvod… Řekne mi že se dá dělat spoustu jiných věcí než klasické milování jenže já na cokoli pomyslim co bylo před tehu pro nás bezne nechutí se mi to… Už nevím jak mu to mám vysvětlit aby to pochopil… :roll:

No tak v pripade potreby vzdy existuje “nahradni plan”. Necekej, ze bude nadseny, ze 9 mesicu nic nebude - a bude hur. Takze vymyslet aktivity nahradni pro nej :nevim: to zase takova “hruza” neni a vztahu to pomuze.

  • Citovat
  • Nahlásit
18094
8.8.19 12:30

Ono se to těžko chápe, když ho prakticky ze dne na den odstřihneš, i když k tomu nemáš důvod. Partner má pravdu, nemusíte mít klasickou soulož, dá se dělat spoustu jiných hezkých věcí. Taky by se mi nelíbilo, kdybych posloužila jenom jako oplodňovač a pak bych byla jenom spolubydlící, který je pro partnerku nechutný. Že se ti to neeklovalo, když jste zadělávali na dítě, to je zajímavý :think:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.8.19 12:33

Neříkám že vůbec nic není… podle možností se snažím mu vyhovět a kord když vím že byl na něco zvyklý a teď to nemá že to chybí… Ale Jak říkám když si na cokoli jiného vzpomenu stane se že se ve mě budí pocit nechutí :(

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama