V televizi dávají velké houno :opps:

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tumpach
Kelišová 5810 příspěvků 02.12.17 21:19
V televizi dávají velké houno :opps:

Ahojky holky i pánové :),
také máte ten pocit jako já, že v poslední době v té zatracené bedně dávají velké houby??, Například dneska jsem tam aspoň já v základním programu nenašla nic na co bychom mohla koukat :). Fakt si říkám k čemu tu bednu mám :/, máte to také tak? Nebo co jste si aspoň dneska v té bedně vybrali za pořad?
PS pro rýpalky: Ano, diskuse o ničem a asi i ho. ně :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Božislava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 02.12.17 21:23

Tak když je internet, tak televize už nemá proč vysílat něco pořádného. To za komančů byli hitem pořady Bakaláři, Televarieté a lidé na to dívali jako divý a z dnešního pohledu by to asi už nikoho moc neoslovilo.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 21:24

Však dávají Harryho, co víc bys chtěla :mrgreen:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1063 příspěvků 02.12.17 21:25

Já si filmy zásadně stahuju. V bedně je opravdu jedno velké…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15052 příspěvků 02.12.17 21:27

Dneska jdou Star wars :palec:

vejilka
Závislačka 4293 příspěvků 02.12.17 21:27

Taky jsem koukala, že dávají houby.Tak jdem koukat na psí poslání co jsem stáhla.

Lentilkaaa83
Závislačka 3011 příspěvků 02.12.17 21:30

My mame v tv Kodi, tak hodne koukame tam. Doted jsem byla doma sama tak koukam na Sisi. Ten film mam rada. @vejilka super film, jen pripravit kapesniky :)

Detsa
Echt Kelišová 8485 příspěvků 02.12.17 21:31

@tumpach Já televizi už nesledoval aktivně pár let. Dělám si svůj vlastní ‚TV program‘. Krom toho, že tam dávají kraviny, nebo opakují furt ty samé filmy, tak se nedají přežít ani ty reklamy.
Za mě investovat pár korun do download serverů a udělat si taktéž vlastní program 8)

PetraJ
Kelišová 6665 příspěvků 02.12.17 21:31

V sobotu většinou koukám na Prima Love, dávaj tam thrillery nebo drama. Jinak je to bída.

debra.morgan
Závislačka 2962 příspěvků 02.12.17 21:32

Náhodou, dneska dobry: Harry a Mr. and Mrs. Smith :-) :-) to já můžu :-) a zítra jsou četníci :-) jinak přes týden večer koukáme na dva a půl chlapa, přátelé, TBBT, zatím nám to vyhovuje :lol:

vejilka
Závislačka 4293 příspěvků 02.12.17 21:35
@Lentilkaaa83 píše:
My mame v tv Kodi, tak hodne koukame tam. Doted jsem byla doma sama tak koukam na Sisi. Ten film mam rada. @vejilka super film, jen pripravit kapesniky :)

No tak to bude něco :lol: koukám i s chlapem

alisekR
Závislačka 4893 příspěvků 02.12.17 21:36

Dneska jsou Hvězdné Války…tak koukáme. V týdnu sleduju Vyprávěj a Četnický humoresky…asi poprvé vidím všechny díly. A jinak ráda koukám na Teorii velkého třesku :lol:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15052 příspěvků 02.12.17 21:38
@alisekR píše:
Dneska jsou Hvězdné Války…tak koukáme. V týdnu sleduju Vyprávěj a Četnický humoresky…asi poprvé vidím všechny díly. A jinak ráda koukám na Teorii velkého třesku :lol:

Taky koukame na Hvězdné války, sice jsem je uz viděla, ale dávají to pěkně chronologicky. :lol:

hofka
Extra třída :D 14952 příspěvků 1 inzerát 02.12.17 21:48

Star Wars, Harry, Marťan.. to celkem jde, ale jinak celkem souhlasím:-)

Ancek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 02.12.17 21:52

A proto doma ani televizi nemáme.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Výhrůžný vzkaz gangů ze Švédska: Máte nás za zvířata, budeme se tak chovat!

V noci na úterý se řada švédských měst proměnila téměř ve válečnou zónu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama