V televizi dávají velké houno :opps:

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tumpach
Kelišová 6357 příspěvků 02.12.17 21:19
V televizi dávají velké houno :opps:

Ahojky holky i pánové :),
také máte ten pocit jako já, že v poslední době v té zatracené bedně dávají velké houby??, Například dneska jsem tam aspoň já v základním programu nenašla nic na co bychom mohla koukat :). Fakt si říkám k čemu tu bednu mám :/, máte to také tak? Nebo co jste si aspoň dneska v té bedně vybrali za pořad?
PS pro rýpalky: Ano, diskuse o ničem a asi i ho. ně :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 02.12.17 21:23

Tak když je internet, tak televize už nemá proč vysílat něco pořádného. To za komančů byli hitem pořady Bakaláři, Televarieté a lidé na to dívali jako divý a z dnešního pohledu by to asi už nikoho moc neoslovilo.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 21:24

Však dávají Harryho, co víc bys chtěla :mrgreen:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1206 příspěvků 02.12.17 21:25

Já si filmy zásadně stahuju. V bedně je opravdu jedno velké…

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 18539 příspěvků 02.12.17 21:27

Dneska jdou Star wars :palec:

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 02.12.17 21:27

Taky jsem koukala, že dávají houby.Tak jdem koukat na psí poslání co jsem stáhla.

Lentilkaaa83
Závislačka 3080 příspěvků 02.12.17 21:30

My mame v tv Kodi, tak hodne koukame tam. Doted jsem byla doma sama tak koukam na Sisi. Ten film mam rada. @vejilka super film, jen pripravit kapesniky :)

Detsa
Extra třída :D 11025 příspěvků 02.12.17 21:31

@tumpach Já televizi už nesledoval aktivně pár let. Dělám si svůj vlastní ‚TV program‘. Krom toho, že tam dávají kraviny, nebo opakují furt ty samé filmy, tak se nedají přežít ani ty reklamy.
Za mě investovat pár korun do download serverů a udělat si taktéž vlastní program 8)

PetraJ
Kelišová 6761 příspěvků 02.12.17 21:31

V sobotu většinou koukám na Prima Love, dávaj tam thrillery nebo drama. Jinak je to bída.

debra.morgan
Závislačka 4203 příspěvků 02.12.17 21:32

Náhodou, dneska dobry: Harry a Mr. and Mrs. Smith :-) :-) to já můžu :-) a zítra jsou četníci :-) jinak přes týden večer koukáme na dva a půl chlapa, přátelé, TBBT, zatím nám to vyhovuje :lol:

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 02.12.17 21:35
@Lentilkaaa83 píše:
My mame v tv Kodi, tak hodne koukame tam. Doted jsem byla doma sama tak koukam na Sisi. Ten film mam rada. @vejilka super film, jen pripravit kapesniky :)

No tak to bude něco :lol: koukám i s chlapem

alisekR
Kelišová 5276 příspěvků 02.12.17 21:36

Dneska jsou Hvězdné Války…tak koukáme. V týdnu sleduju Vyprávěj a Četnický humoresky…asi poprvé vidím všechny díly. A jinak ráda koukám na Teorii velkého třesku :lol:

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 18539 příspěvků 02.12.17 21:38
@alisekR píše:
Dneska jsou Hvězdné Války…tak koukáme. V týdnu sleduju Vyprávěj a Četnický humoresky…asi poprvé vidím všechny díly. A jinak ráda koukám na Teorii velkého třesku :lol:

Taky koukame na Hvězdné války, sice jsem je uz viděla, ale dávají to pěkně chronologicky. :lol:

hofka
Neúnavná pisatelka 15007 příspěvků 02.12.17 21:48

Star Wars, Harry, Marťan.. to celkem jde, ale jinak celkem souhlasím:-)

Ancek
Zasloužilá kecalka 875 příspěvků 02.12.17 21:52

A proto doma ani televizi nemáme.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >