Reklama

V televizi dávají velké houno :opps:

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tumpach
Kelišová 5862 příspěvků 02.12.17 21:19
V televizi dávají velké houno :opps:

Ahojky holky i pánové :),
také máte ten pocit jako já, že v poslední době v té zatracené bedně dávají velké houby??, Například dneska jsem tam aspoň já v základním programu nenašla nic na co bychom mohla koukat :). Fakt si říkám k čemu tu bednu mám :/, máte to také tak? Nebo co jste si aspoň dneska v té bedně vybrali za pořad?
PS pro rýpalky: Ano, diskuse o ničem a asi i ho. ně :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1288 příspěvků 02.12.17 21:23

Tak když je internet, tak televize už nemá proč vysílat něco pořádného. To za komančů byli hitem pořady Bakaláři, Televarieté a lidé na to dívali jako divý a z dnešního pohledu by to asi už nikoho moc neoslovilo.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.17 21:24

Však dávají Harryho, co víc bys chtěla :mrgreen:

zelená7
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 02.12.17 21:25

Já si filmy zásadně stahuju. V bedně je opravdu jedno velké…

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16545 příspěvků 02.12.17 21:27

Dneska jdou Star wars :palec:

vejilka
Závislačka 4413 příspěvků 02.12.17 21:27

Taky jsem koukala, že dávají houby.Tak jdem koukat na psí poslání co jsem stáhla.

Lentilkaaa83
Závislačka 3052 příspěvků 02.12.17 21:30

My mame v tv Kodi, tak hodne koukame tam. Doted jsem byla doma sama tak koukam na Sisi. Ten film mam rada. @vejilka super film, jen pripravit kapesniky :)

Detsa
Extra třída :D 10626 příspěvků 02.12.17 21:31

@tumpach Já televizi už nesledoval aktivně pár let. Dělám si svůj vlastní ‚TV program‘. Krom toho, že tam dávají kraviny, nebo opakují furt ty samé filmy, tak se nedají přežít ani ty reklamy.
Za mě investovat pár korun do download serverů a udělat si taktéž vlastní program 8)

PetraJ
Kelišová 6703 příspěvků 02.12.17 21:31

V sobotu většinou koukám na Prima Love, dávaj tam thrillery nebo drama. Jinak je to bída.

debra.morgan
Závislačka 3495 příspěvků 02.12.17 21:32

Náhodou, dneska dobry: Harry a Mr. and Mrs. Smith :-) :-) to já můžu :-) a zítra jsou četníci :-) jinak přes týden večer koukáme na dva a půl chlapa, přátelé, TBBT, zatím nám to vyhovuje :lol:

vejilka
Závislačka 4413 příspěvků 02.12.17 21:35
@Lentilkaaa83 píše:
My mame v tv Kodi, tak hodne koukame tam. Doted jsem byla doma sama tak koukam na Sisi. Ten film mam rada. @vejilka super film, jen pripravit kapesniky :)

No tak to bude něco :lol: koukám i s chlapem

alisekR
Kelišová 5041 příspěvků 02.12.17 21:36

Dneska jsou Hvězdné Války…tak koukáme. V týdnu sleduju Vyprávěj a Četnický humoresky…asi poprvé vidím všechny díly. A jinak ráda koukám na Teorii velkého třesku :lol:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16545 příspěvků 02.12.17 21:38
@alisekR píše:
Dneska jsou Hvězdné Války…tak koukáme. V týdnu sleduju Vyprávěj a Četnický humoresky…asi poprvé vidím všechny díly. A jinak ráda koukám na Teorii velkého třesku :lol:

Taky koukame na Hvězdné války, sice jsem je uz viděla, ale dávají to pěkně chronologicky. :lol:

hofka
Extra třída :D 14976 příspěvků 02.12.17 21:48

Star Wars, Harry, Marťan.. to celkem jde, ale jinak celkem souhlasím:-)

Ancek
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 02.12.17 21:52

A proto doma ani televizi nemáme.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Muž by měl být gentleman za každé situace, Rytmus ať už raději nechá Daru

Když Dara Rolins (45) koncem března tohoto roku oznámila po vzájemné dohodě s... číst dále >

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >