Reklama

Vadí jí malé změny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.06.11 10:54
Vadi ji male zmeny

Ahojte,Barci je 2,5roku. Ale uz dlouho nema rada zmeny male ale obcas je to na hlavu.Napriklad pred chvili: normalne je susak v koupelne nebo na balkone.Ted jsem ho nechala v obyvaku pro ni to byl kamen urazu snazila se ho odnest do koupelny nebo aspon na balkon a kdyz to neslo tak se zacla vztekat. Nebo onehda jsem ji nalepila metrik na dvere a prvnich par dni chodila a porad ho chtela strhavat. A to jsouo porad takove malickosti ale obcas je to na hlavu. Staci nechat prazdny talir na stole a je za chvilu v drezu.Jsou to malickosti.
Jo a o vikendu se rozbrecela a ukazovala na obklady v kuchyni ktere tam drive nebyli.
Mate to taky tak?? A prejde to nekdy ?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 15.06.11 10:59

Přejde :) Snad :lol: Nám malý neustále obmotával čajové pytlíky kolem ouška hrnku, protože to dělám já. Babička z toho rostla :) A další věci. Pro ně to prostě je, že TAK je to správně a ty si maminko/babič­ko/tatínku… uvědom, že to děláš špatně :))

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.06.11 11:02
Hanule píše:
Přejde :) Snad :lol: Nám malý neustále obmotával čajové pytlíky kolem ouška hrnku, protože to dělám já. Babička z toho rostla :) A další věci. Pro ně to prostě je, že TAK je to správně a ty si maminko/babič­ko/tatínku… uvědom, že to děláš špatně :))
:lol:
jako ale obcas je to fakt na hlavu.
Nebo jsme dovezli novou sedacku ta se ji taky nelibila samo a jeste ji nastvalo ze nejde rozlozit. :lol:

Renatka30
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 15.06.11 11:12

katko…tak to sami nejste..naší Terce už jsou 4 roky a je to pořád i když mín než v těch 2letech…my o začali pozorovat kolem 1 roku…že třeba se jezdí autem do města jednou cestou, ale dá se jet i druhou stranou - tam jezdíme vyjímečně - a bylo zle..začala plakat a ukazovat prstíkem právě tam kam jezdíme pravidelně
já se jednu dobu zajímala o psycholigii tak jsem se lekla jestli to nebude autismus - ale rysy autistů teda rozhodně nemáme - je mazlivá, šikovná chytrá ale prostě občas chce rituály.. chci aby si uklízela sama nebo já s ní…běda když uklidím já a nastrkám hračky jinak než původně byly - jde a přendá si to…tak to prý nepatří :mrgreen: takže jsem se naučila s ní hodně mluvit, vysvětlovat a nějaký věci jí nechám rozhodnout - ona naše Terka byla náročný dítě od narození -3 měsíce šílený koliky - opravdu řvala v kuse od 20hod do 4do rána :roll: pak jsme chodily na neurologii - dostali jsme diagnozu senzitivní dítě - v roce potvrzená hypeaktivita - no užily jsme si..a prostě je taková v něčem jiná pořád. ted máme měsíčního klučíka - tak jsem zvědavá jak to bude s ním

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.06.11 11:18

Ranatko: presne kdyz se jdem projit tak se musi jit po urcitych cestach a kdyz jdem okolo vesnice tak musime jit do obchodu a neco koupit a beda jak tam je zavreno.

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 15.06.11 11:32
kattkka píše:
Ranatko: presne kdyz se jdem projit tak se musi jit po urcitych cestach a kdyz jdem okolo vesnice tak musime jit do obchodu a neco koupit a beda jak tam je zavreno.

:-D :-D To mi připomělo mýho syna,jsou mu 4,a pokaždý když jde u nás na vesnici kolem hospody,musíme jít koupit nanuka :-D Když maj zavřeno,začne nadávat a kopat do dveří :oops:

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 15.06.11 11:35
Renatka30 píše:
katko…tak to sami nejste..naší Terce už jsou 4 roky a je to pořád i když mín než v těch 2letech…my o začali pozorovat kolem 1 roku…že třeba se jezdí autem do města jednou cestou, ale dá se jet i druhou stranou - tam jezdíme vyjímečně - a bylo zle..začala plakat a ukazovat prstíkem právě tam kam jezdíme pravidelně
já se jednu dobu zajímala o psycholigii tak jsem se lekla jestli to nebude autismus - ale rysy autistů teda rozhodně nemáme - je mazlivá, šikovná chytrá ale prostě občas chce rituály.. chci aby si uklízela sama nebo já s ní…běda když uklidím já a nastrkám hračky jinak než původně byly - jde a přendá si to…tak to prý nepatří :mrgreen: takže jsem se naučila s ní hodně mluvit, vysvětlovat a nějaký věci jí nechám rozhodnout - ona naše Terka byla náročný dítě od narození -3 měsíce šílený koliky - opravdu řvala v kuse od 20hod do 4do rána :roll: pak jsme chodily na neurologii - dostali jsme diagnozu senzitivní dítě - v roce potvrzená hypeaktivita - no užily jsme si..a prostě je taková v něčem jiná pořád. ted máme měsíčního klučíka - tak jsem zvědavá jak to bude s ním

Renatka, a jak se projevovala ta hyperaktivita do jednoho roku? Bojim se toho jak cert krize :-(

emocuc.polymorf 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.11 11:53
Liduš88 píše:
kattkka píše:
:-D :-D To mi připomělo mýho syna,jsou mu 4,a pokaždý když jde u nás na vesnici kolem hospody,musíme jít koupit nanuka :-D Když maj zavřeno,začne nadávat a kopat do dveří :oops:

To musí být sranda pro neznalý kolemjdoucí, co nevědí, že tam jdete pro nanuka! :lol: :lol: Vidět děcko, jak kope do dveří zavřený hospody, asi si o rodičích budu myslet svoje :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.06.11 11:59
emocuc.polymorf píše:
Liduš88 píše:
kattkka píše:
:-D :-D To mi připomělo mýho syna,jsou mu 4,a pokaždý když jde u nás na vesnici kolem hospody,musíme jít koupit nanuka :-D Když maj zavřeno,začne nadávat a kopat do dveří :oops:
To musí být sranda pro neznalý kolemjdoucí, co nevědí, že tam jdete pro nanuka! :lol: :lol: Vidět děcko, jak kope do dveří zavřený hospody, asi si o rodičích budu myslet svoje :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:

to znam taky.Ale spis pro neznale je horsi videt bezici dite do hospody ktera je otevrena. :lol:

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 15.06.11 11:59
emocuc.polymorf píše:
Liduš88 píše:
kattkka píše:
To musí být sranda pro neznalý kolemjdoucí, co nevědí, že tam jdete pro nanuka! :lol: :lol: Vidět děcko, jak kope do dveří zavřený hospody, asi si o rodičích budu myslet svoje :lol: :lol: :lol: :lol: :palec:
emocuc.polymorf píše:
Liduš88 píše:
kattkka píše:

No je to hrozný,občas se fakt stydíme :oops:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.06.11 12:04
Liduš88 píše:
emocuc.polymorf píše:
Liduš88 píše:
kattkka píše:
emocuc.polymorf píše:
Liduš88 píše:
kattkka píše:
No je to hrozný,občas se fakt stydíme :oops:

prd na to mala me tam behava. :lol:

renatkau
Kecalka 307 příspěvků 15.06.11 12:42

Ahoj musela jsem se u vašeho příspěvku pousmát. Měly a ještě máme podobné chování doteď 3.5.Věk 2.5 roku byl u mého syna pro mě nejnáročnější. Některé děti prostě milují stereotypy. Vydržte až bude malé 3 roky pocitíte velkou ulevu. :hug:

Liduš88
Závislačka 2609 příspěvků 15.06.11 12:57

Je to sranda s těma dětima,my teda celkově zažíváme hrozný období sním :lol: Naposled když jsme jeli autem,manžel se kouknul někam do pole a ze zadu se od syna ozvalo:Kam čumíš táto? 8-o Nebo když přijede babička,řekne ji,už jseš zas tady ty bábo zasr… :-( Chodí do školky,a spoustu věcí si asi přinese odtamtud,ale je to děs,nejde to sním ani po dobrým,ani po zlým.Tak doufám že bude líp :-D

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 15.06.11 12:58
Liduš88 píše:
Je to sranda s těma dětima,my teda celkově zažíváme hrozný období sním :lol: Naposled když jsme jeli autem,manžel se kouknul někam do pole a ze zadu se od syna ozvalo:Kam čumíš táto? 8-o Nebo když přijede babička,řekne ji,už jseš zas tady ty bábo zasr… :-( Chodí do školky,a spoustu věcí si asi přinese odtamtud,ale je to děs,nejde to sním ani po dobrým,ani po zlým.Tak doufám že bude líp :-D

To kam cumis tato je dobry. Stou babi to nekde musel taky slyset.
:lol:

emocuc.polymorf 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.11 12:59
Liduš88 píše:
Je to sranda s těma dětima,my teda celkově zažíváme hrozný období sním :lol: Naposled když jsme jeli autem,manžel se kouknul někam do pole a ze zadu se od syna ozvalo:Kam čumíš táto? 8-o Nebo když přijede babička,řekne ji,už jseš zas tady ty bábo zasr… :-( Chodí do školky,a spoustu věcí si asi přinese odtamtud,ale je to děs,nejde to sním ani po dobrým,ani po zlým.Tak doufám že bude líp :-D

Ty vole!! :lol: :lol: :lol: :lol: Ta babička, to je teda nářez!! :lol: :lol: :lol: :lol: ježiši :oops: :oops: :oops: co jste dělali, když to řekl? 8-o 8-o

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Spasí Prahu SuperJan? Z funkcí, které zvládá, jde hlava kolem i Supermanovi

Rodilý Kryptoňan obdařený nadpřirozenými schopnostmi zbledl závistí.... číst dále >

Ronaldo v ještě větším maléru? Ozvala se prý další žena, kterou měl znásilnit!

Fotbalista Cristiano Ronaldo, nejnovější oběť kampaně Me Too, jehož čeká soud... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >