Vadí mi, když si píše s jinými

Anonymní
19.4.20 15:15

Vadí mi, když si píše s jinými

Ahoj, jsem 3 měsíce s přítelem, asi 14 dní spolu i bydlíme, vadí mi, že mu píší na fb jiné ženy a není jich zrovna málo. Myslím si, že tak 5 i více pravidelně. Říká jim kamarádky, ale jsou to i takové, které ho dřív chtěli a třeba kvůli vzdálenosti se nesešli. Vždy když jim odepisuje, tak mám nepříjemný pocit a žárlím. Nepíše tedy nějak permanentně, tak dvakrát denně vezme do ruky mobi.
Máte to taky některá tak a jak to řešíte? Zakázat mu to nechci, ale občas mám blbou narážku např.,,Už ti zase píše nějaká čubka".
Nevím, jak se své žárlivosti zbavit a je mi to nepříjemné.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.4.20 15:17

Říct partnerovi, že mu píše nějaká čubka, to bych si nedovolila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 15:19

@nakreslenypanacek myslím to sarkasticky a on to ví…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 15:19

Kolik ti je? Pokud te miluje, tak se obavat nemusis a mela bys mu verit

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 15:21
@Anonymní píše:
Kolik ti je? Pokud te miluje, tak se obavat nemusis a mela bys mu verit

Myslím, že tohle s věkem nemá nic společnýho…ale je mi už docela dost, jsem ve středním věku…

• Citovat
  • Nahlásit
19.4.20 15:23
@Anonymní píše:
@nakreslenypanacek myslím to sarkasticky a on to ví…

No… Já tenhle způsob komunikace nemusím. Obecně ho nezavrhuju, ale nepatří tam, kde hrozí reálné zraňování partnera či narušování kvality partnerského vztahu a pohody…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3058
19.4.20 15:36

To by mi vadilo taky, ještě když to dělá před tebou. Prostě bych si o tom s ním promluvila v klidu, že mu říkáš, že mu píše nějaká čubka je dost odrazující.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 15:51

Taky měl jednu takovou „kamarádku“.. Lhal mi, schovala a mazal zprávy. Nechtěl s tím přestat. Psali si několikrát denně.. Tak jsem mu jednoho krásného dne řekla, ať mu slečinka taky přispěje na nájem a uvaří mu.. Zbalila jsem si věci a poslala ho k šipku :dance: a jak mi je teď hej.. :pankac: podotýkám, že on sám mi neustále lezl do telefonu, to já su nikdy nedovolila. Nejsem hardr na podlahu. Nechceš, nelíbí se ti něco, tak papa.. Třeba Božka

• Citovat
  • Nahlásit
7576
19.4.20 16:06

Kdyz se tim nijak netaji, tak bych netipoval, ze budou vic nez virtualni kamaradky.
Kontakt bych mu nezakazoval, pokud od nej mas sama dost pozornosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 16:32

Já si píšu s kdekým na FB a samozřejmě i s chlapy - většina úplně v standard, mezi nimi i jeden bývalý a jeden spolužák z vš s kterým jsem měla úlet, ale jsme dál prostě kamarádi. A jen na FB vím o několika, kteří mě hed stáhnout do postele, kdybych kývla, a to nejsem žádná modelka. Takový typy prostě jsou - v práci, na FB, ve sportovní partě, je to jen o každém z nás individuálně, jak na to budem reagovat. S podobnými typy jsem ale v kontaktu kvůli jiným věcem, pracovním, společným kontaktům, zájmům, koníčkům, názorům. Kdykoliv někdo něco naznačil, jasně jsem dala najevo, že o to nemám zájem, ale to není důvod zcela přestat komunikovat :nevim:

ad tvůj přítel - souhlasím, že zakazovat nic neřeší :nevim: buď partnerovi věříš, nebo ne, repsektive je to hlavně o partnerovi a pokud ti bude chtít kdykoliv zahnout, žádné psaní/nepsaní to neovlivní.
Je správný říct, co se ti nelíbí, na druhou stranu nazývat kohokoliv čubka je prostě přes čáru a akorát sebe shazuješ. Kdyby můj muž řekl Už ti zase píše nějaký č*ák, tak se akorát naštvu, jak si dovoluje takhle někoho nazývat, pokud je ani nezná. Kdyby mi řekl, ať si s někým konkrétním nepíšu, dotkne se mě, za koho mě má, jestli si fakt myslí, že jsem taková, že bych zahnula a -když by to bylo jen přátelství přes FB- přestala bych si s dotyčným psát, ale první pocit ve mě by byl, jak jsem psala a v princiou by mi to vadilo, i když bych to pro něj udělala.

Jste spolu krátce, cítíš se ve vztahu nejistá, rozumím tomu, žárlivost je přirozená, ale snažila bych se to v sobě tak neřešit, promluv si s ním o tom a bez sarkasmu, ne o tom, co on dělá špatně, ale o tom, jak se cítíš a proč.
a souhlas s tím, co píše Přemek

• Citovat
  • Nahlásit
56
19.4.20 16:39
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem 3 měsíce s přítelem, asi 14 dní spolu i bydlíme, vadí mi, že mu píší na fb jiné ženy a není jich zrovna málo. Myslím si, že tak 5 i více pravidelně. Říká jim kamarádky, ale jsou to i takové, které ho dřív chtěli a třeba kvůli vzdálenosti se nesešli. Vždy když jim odepisuje, tak mám nepříjemný pocit a žárlím. Nepíše tedy nějak permanentně, tak dvakrát denně vezme do ruky mobi.
Máte to taky některá tak a jak to řešíte? Zakázat mu to nechci, ale občas mám blbou narážku např.,,Už ti zase píše nějaká čubka".
Nevím, jak se své žárlivosti zbavit a je mi to nepříjemné.

Tak tohle mi dělali dva ex před X lety a nikdy nezůstalo jen u toho :pocitac: Takže ano, mě osobně mi to dost vadilo protože ze své zkušenosti moc dobře vím kam to může (samozřejmě i nemusí) vést :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3173
19.4.20 17:38

No..to asi nebude láska jako trám.. když jste spolu 3 měsíce…14 dni spolu bydlíte a on si píše s jinýma :think: já bych to tedy netolerovala, mě by to vadilo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
19.4.20 20:01

Bože ženský vy nejste normální, mám celej život kamarády i kamarádky a nikdy jsem žádný ženě nevěrnej nebyl. Nikdy po mě ani žádná kamarádka nevyjela protože věděla, že by to byl konec kamarádství.

Takže se neboj on to ten chlap s tebou ukončí radši dříve, než později, protože nikdo doma nechce mít žárlivku. Ale samozřejmě chápu, že ty si do hlavy nasadíš, že tě opustil kvůli některý z těch, se kterými si píše.

Kdyby byl chlap bisexuál, tak by se nemohl bavit se ženskejma ani s chlapama?

Moje manželka má taky kamarády obou pohlaví a vždy měla, je to normální.

Mimochodem co děláte, když váš chlap má v práci kolegyně? Ječíte, že se s nima nesmí bavit? Nebo si rovnou musí najít práci mezi chlapama?

Doporučuju si prvně srovnat sebevědomí a až potom začínat vztah, žárlivost není nic jinýho než nedostatek sebevědomí a tímhle chováním toho chlapa tak otrávíte, že nakonec za jinou půjde.

Krom toho kdybyste věděli kolik „zaručeně hetero“ chlapů si navzájem kouří a neberou to jako nevěru protože to přece není s ženskou :lol: stačí se podívat někam na seznamku. To byste se musely užárlit on si nemusí s nikým ani psát stačí potkat na chodbě sousedku a může bejt na nevěru zaděláno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.20 21:06

@DruhaStrana tak ty jsi asi dlouho ve vztahu, ale on to dříve docela střídal a na fb si aktivně hledal milenky či partnerky, když byl sám, takže ten důvod podezírat tam je.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.20 10:28
@Anonymní píše:
@DruhaStrana tak ty jsi asi dlouho ve vztahu, ale on to dříve docela střídal a na fb si aktivně hledal milenky či partnerky, když byl sám, takže ten důvod podezírat tam je.

takový byl, když jste se dali dohromady, vědělas, že střídal, přesto sis ho vybrala, proč ti to vadí teď?
Aktivně si hledat milenky, když seš sama/sám, není podle mě nic zvláštního :nevim: ale zásadní je věta „když byl sám“… teď sám není, tj buď mu věříš, nebo nevěří a myslíš si, že ti chce zahnout (a opět jsme u toho, že psaní nebo nepsaní nic nevyřeší a milenku si najde kdykoliv kdekoliv).
Jak jsem psala prve - jediným řešením je si s ním o tom promluvit, jak to na tebe působí, pokud si myslíš, že to je oprávněná obava, ituice nebo jakkoliv to nazveš, zvaž jestli v tom vztahu chceš setrvat, pokud je to jen takový ten hlodající červík žárlivosti, zaměř se na to, jak se chová, kolik pozrnosti ti věnuje, je ochotný třeba říct o čem si s dotyčnými píše atd… prostě to řešit ale ne hystericky, ne obviňováním a podsouváním

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat