Vadí mi většina cizích dětí..

Anonymní
23.5.18 14:46

Vadi mi vetsina cizich deti...

Ahoj,
po dnesku mi to neda a chtela bych se zeptat (radeji anonymne, protoze vim, jak nektere diskuze dopadaji), zda jste to nekdo mel nebo stale mate podobne. Vlastne nikdy jsem nejak extra nemela rada deti, ale byly vyjimky - deti kamaradek a i cizi vychovane deti mi nevadily a nevadi.
Ted jsem tehotna (uz 3.trimestr - tesime se a dite miluju uz ted), ale prijde mi, ze cizi deti vnimam jeste hur nez driv. :mrgreen: Mozna je v tom vic veci - trochu se bojim detskych nemoci v tehotenstvi, urcite neohrabanosti deti napr. v mhd - vrazi vam do tehotneho bricha a pak ani buuu, zadne prominte… A pak kdyz slysim, ze jsou na sebe hnusne, tak je mi uplne zle, ze to bude moje dite v nejakem kolektivu pripadne take zazivat. Celkove mi prijde, ze slusnost se fakt uz nenosi. Mam asi i nevyhodu, ze jsem zila nejaku dobu v Anglii a tam i male deti pomerne hodne umely pouzivat slova jako prosim, prominte a celkove tam bylo mene neurvalosti (nemluvim o nejakych divocejsich ctvrtich s pristehovalci, tam to bude asi jinak :) ). Ted zpet v CR mi prijde, ze tak jako je dost neurvalych dospelych, tak deti z takovych rodin jsou samozrejme to same… plus napr. ta neohrabanost v mhd (za kterou deti teda zas az tak nemohou).
No ale co mi pak jeste nasledne vadi u me samotne: Neumim se pretvarovat a myslim, ze pusobim (tvarim se) jako nejaka zahorkla zenska, ktera nema rada deti. Coz v kombinaci s tehotenskym brichem muze byt zvlastni a skoro bych cekala, kdy na me nekdo posle socialku jeste pred porodem. :mrgreen:
Nekdy se nutim do neutralniho vyrazu nebo usmevu na dite, ktere mi je naprosto nesympaticke, ale spis na to nemam silu a rikam si, ze holt musim pusobit blbe, ale cele toto tehotenstvi mam problem s tim, ze se temer vubec neumim pretvarovat. :oops:

Zajimalo by me, zda jste na tom nekdo podobne nebo byl v prubehu tehotenstvi. :)

ps: deti kamaradek mi prijdou fakt fajn - chytre, vychovane (i pres urcitou zivost az zivelnost maji hranice)…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6230
23.5.18 14:49

Mně nevadí většina cizích dětí, vadí mi totiž všechny :oops: Jen ty cizí, samozřejmě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Doe_Jane
23.5.18 14:51

Určitě nejsi sama

• Citovat
  • Nahlásit
8906
23.5.18 14:53

Já taky cizí děti moc nemusím.
Ale zjistila jsem, že ty, co jsou přísně vychovávané, mi nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3266
23.5.18 14:54

Taky nemám ráda cizí děti. A u kamarádek/příbuzných taky snesu jen ty vychované ;) v těhotenství to bylo stejné a ani po porodu se na tom nic nezměnilo. Jo a svoje dítě ráda mám :mrgreen: Buď v klidu, každá žena nemusí být unešená z dětí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7756
23.5.18 14:57

Sama určitě nejsi. Spousta lidí má ráda pouze ty svoje. Jinak k tomu přetvařování a interakci s cizími dětmi… většina mých kamarádek si na tohle vyloženě stěžovala. Cizí ženské, co jim šišlaly do kočárku nebo si přišly s dětičkami popovídat, je doháněly k šílenství. Takže já bych na tu přetvářku kašlala, ono to protistraně vůbec nemusí dělat radost, jak se očekává :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32285
23.5.18 15:00
@Tableta píše:
Mně nevadí většina cizích dětí, vadí mi totiž všechny :oops: Jen ty cizí, samozřejmě :mrgreen:
:think: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
23.5.18 15:05
@Tableta píše:
Mně nevadí většina cizích dětí, vadí mi totiž všechny :oops: Jen ty cizí, samozřejmě :mrgreen:

Me kolikrat vadi i ty moje dve :mrgreen: :mrgreen: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3850
23.5.18 15:06
@Tableta píše:

Tak nejak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
23.5.18 15:07

@vertunka To mně taky, ale pak si uvědomím, že taky někdy spí, a hned je to zas dobrý :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24891
23.5.18 15:11

Taky cizí nemusim, mám ráda jen to svoje :srdce: Ani děti příbuzných moc neřešim, jako pokecám, dám bombon, ale tím to končí, žádný chování, hlídání…to nene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
23.5.18 15:12

Klid, taky nemusím cizí děti. ;) děti kamarádek jakžtakž ještě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10277
@vertunka píše:

Presne tak, s cizima je to dobry, ty si clovek domu nebere, moje tri vlastni mi zacinaji vadit pravidelne tak mezi 16 a 17 odpoledni :mrgreen: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17072

Já se hrdě hlásím k tomu, že jsem Herodesova vnučka. Svoje děti miluju, ale z cizích mám osypky :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.18 15:15
@vertunka píše:
:lol:

Holky, diky, uz si zas zacinam pripadat jako clovek a ne monstrum. :mrgreen: :palec:

Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama