Vadí mu moje kámošky už..

Anonymní
13.9.21 01:29

Vadí mu moje kámošky už..

Zdravím, je mi 18 příteli 20, jsme spolu skoro tři roky..
Ano zarlim jsem žárlivá.. Dohodli jsme se na začátku vztahu, že on se nebude stýkat z kámoškama a já z kámošema…dobry v pohodě.. Jenže příteli všechno vadí.. Dokonce mi zakazuje i moje kámošky, že prý mě budou tahat za klukama, na diskotéky atd… Já bych mu třeba kamarádi vůbec nezakazala… On říká že chce být jen se mnou že kvůli mě by se vzdal všeho, že prý si jen se mnou chce užívat, že prej kamarádky mě vždycky odhodí budou mít jednou kluka/rodinu a nebudem se moc stýkat.. A prostě mi furt dává tohle do hlavy… Sice je hezký že chce být jen se mnou, ale na druhou stranu si říkám co když se vzdám kámošek a on mě jednoho dne opustí.. A mě se pak nechce jim vtirat…
Prostě on chce trávit každý volný čas se mnou, a to já chci taky ale jenže on chce abych se vzdala kámošek… Vůbec nevím no😒 nějaký rady? Děkuji. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1552
13.9.21 01:37

Pust ho do obehu. Ocividne k sobe nemate vzajemne uprimnou duveru, navzajem se omezujete… Sbirej zkusenosti, ale kamaradu se nevzdavej…pokud s nima nejsi kazdy den, a treba namol…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
731
13.9.21 02:15

Tak pochopila bych kdyby se mu nelíbilo že se stykas s klukem který se ti líbil nebo se kterým si třeba chodila..ale vyloženě zakazovat přátelé ať už kluky nebo holky bych si nikdy nenechala…to už je náznak omezování které se postupně může stupňovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
13.9.21 05:35

V tomhle veku se mate vice „kamaradit“, ale ne se navzajem omezovat. Uz i ty vase zakazy, ze on se nebude bavit s holkama, a ty se nebudes bavit s klukama, je pritazene za vlasy :zed: :zed: :zed: Jste oba cakli :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1590
13.9.21 06:58

Další umělec, kterej má pocit, že šťastnej vztah se vybuduje připoutáním k topení a zakázáním všech vnějších vlivů, který by mohly ten vztah narušit. Ve dvaceti to ještě jde jakž takž pochopit, horší když to přetrvává i ve třiceti. V každým případě jeho kopni do zadku a u dalšího kluka si pamatuj, že dospělí lidi si nic nezakazují a zákazy jsou mor každýho vztahue.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1236
13.9.21 06:59

To je smutný. Já pořád nevím, co lidi vede k těmhle zákazům, já bych s takovým člověk být nemohla - některé partnerky mých přátel to taky praktikují a má to absurdní následky, protože je fakt na hlavu, když pak spolu chodíme „natajňačku“ do muzea nebo galerie (a fakt tam nesouložíme), nebo jdeme do fitka a mluvíme spolu jen přes headset jak špioni. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10156
13.9.21 21:03

Jo a v dalším kroku ti začne zakazovat rodiče, pak ti zakáže telefon a nakonec vycházení z bytu. Super partner :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12001
16.9.21 10:47
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi 18 příteli 20, jsme spolu skoro tři roky..
Ano zarlim jsem žárlivá.. Dohodli jsme se na začátku vztahu, že on se nebude stýkat z kámoškama a já z kámošema…dobry v pohodě.. Jenže příteli všechno vadí.. Dokonce mi zakazuje i moje kámošky, že prý mě budou tahat za klukama, na diskotéky atd… Já bych mu třeba kamarádi vůbec nezakazala… On říká že chce být jen se mnou že kvůli mě by se vzdal všeho, že prý si jen se mnou chce užívat, že prej kamarádky mě vždycky odhodí budou mít jednou kluka/rodinu a nebudem se moc stýkat.. A prostě mi furt dává tohle do hlavy… Sice je hezký že chce být jen se mnou, ale na druhou stranu si říkám co když se vzdám kámošek a on mě jednoho dne opustí.. A mě se pak nechce jim vtirat…
Prostě on chce trávit každý volný čas se mnou, a to já chci taky ale jenže on chce abych se vzdala kámošek…Vůbec nevím no😒 nějaký rady? Děkuji. :srdce:

Jo, poradím ti. Rozejděte se. Tohle je na hlavu. Je ti 18, nevidím důvod, proč bys nemohla jít s kamarádkama na diskotéku :think: To že se kvůli tobě vzdal všeho, není důkaz lásky, je to manipulátor. Až tě odhodí on, tak nebudeš mít ani ty kamarádky. Určitě ti i lustruje mobil že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat