Vadí mužům, když se ženy při sexu samy dráždí?

Anonymní
30.12.19 08:28

Vadi muzum, kdyz se zeny pri sexu samy drazdi?

Ahoj, mame pravidelny sex, ale orgasmu dosahnu jen oralne nebo rukou. Pohlavni styk se mi libi, jsem i vzrusena, ale i kdyz manzel prerusi a hladi mi klitoris nebo dela jazykem, tak to casto nejde, jsem ve fazi velkeho vzruseni, ale nic. Je blbe, kdybych se pri pohlavnim styku sama hladila? Nikdy jsem to pred nim neudelala. Nevadi to muzum, ze si to zeny takhle udelaji spis samy?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10937
30.12.19 08:45
@Anonymní píše:
Ahoj, mame pravidelny sex, ale orgasmu dosahnu jen oralne nebo rukou. Pohlavni styk se mi libi, jsem i vzrusena, ale i kdyz manzel prerusi a hladi mi klitoris nebo dela jazykem, tak to casto nejde, jsem ve fazi velkeho vzruseni, ale nic. Je blbe, kdybych se pri pohlavnim styku sama hladila? Nikdy jsem to pred nim neudelala. Nevadi to muzum, ze si to zeny takhle udelaji spis samy?

Blbcům to vadí, chlapům vůbec, pokud jsou ve hře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 08:46

Tak to musis probrat s nim. U nas je to bezne, ja jsem totiz multiorgasmicka, takze se udelam sice pri sexu, ale mam pak casto jeste chut a manzel s tim nema problem. Nekdy si to dokonce delame kazdy sam a u toho se libame a objimame. Je to treba super nahrazka, kdyz jsme na klasicky sex unaveni.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 11:32

Můj manžel to přímo vyžaduje. K orgasmu potřebuji stimulaci,,z venku", tak nějak se tam střídáme :D Navíc ho ten pohled velmi vzrušuje. Jako další variantu využíváme pomůcku k tomu určenou, to je taky super ;)

• Nahlásit
  • Citovat
275
30.12.19 12:08

Tak tohle mě nikdy nenapadlo, že by to manželovi vadilo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
30.12.19 12:18

Za mě cajk

Já to mám rád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
631
30.12.19 15:51
@Anonymní píše:
Ahoj, mame pravidelny sex, ale orgasmu dosahnu jen oralne nebo rukou. Pohlavni styk se mi libi, jsem i vzrusena, ale i kdyz manzel prerusi a hladi mi klitoris nebo dela jazykem, tak to casto nejde, jsem ve fazi velkeho vzruseni, ale nic. Je blbe, kdybych se pri pohlavnim styku sama hladila? Nikdy jsem to pred nim neudelala. Nevadi to muzum, ze si to zeny takhle udelaji spis samy?

Jasně, že nevadí - přesně naopak, mě to dokonale vzruší a líbí se mi to hodně. Já jsem ten, který manželku doslova prosí o to, aby si to dělala sama. A totálně mě dokáže odrovnat, když mi sama od sebe řekne, abych teď nic nedělal a jen se na ni díval… ufff… když si to představím… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 19:40

Nevadí

Naopak ti důvtipnější a nápaditější to sami iniciují samozřejmě citlivě… a někteří mají to štěstí, že to uchopí a pochopí i žena xxx

• Nahlásit
  • Citovat
30.12.19 19:57

:-)

Za mě určitě nevadí… zbožňují když si to žena dokáže užít :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie