Vadí mužům, když ženy brečí?

14
28.4.21 23:17

Vadí mužům, když ženy brečí?

Ahoj!

poslední dobou se setkávám s názorem, že pro kluky/muže není atraktivní, když před nimi začne holka/žena plakat. Samozřejmě, když jde o nějaké citlivé téma, tak to chápu, ale někteří říkají, že je to spíše odradí.

Nevím co si o tom myslet. Na jednu stranu mi to přijde fajn, když je holka ochotná se někomu otevřít natolik, že před ním začne plakat, ale na druhou stranu by to ze mě asi udělalo až moc cíťu.

Co si o tom myslíte vy? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
305
28.4.21 23:23

@snflws Ono to asi hodně záleží na povaze dotyčného.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
28.4.21 23:23

Záleží jakých kluků / můžu se na to ptáš? Pláč je lidská vlastnost, když mě něco rozpláče, tak brečím a je mi jedno kde a s kým jsem. A jestli si o mě někdo myslí, že jsem slabá nebo baba je mě šumák. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
28.4.21 23:24

@Stargust Nejspíše ano😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.4.21 23:28

@snflws

Tož záleží proč břečí. Jestli brečí kvůli tomu, že nestihla lak na nehty v akci v Kauflandu, tak si o ní nic extra pozitivního myslet nebudu, ale jestli brečí, protože jí umřel mazlíček či jí opustil přítel, tak pro to mám plné pochopení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
496
28.4.21 23:45

Nebyla tu nedávno taková diskuze? Proč znova stejný téma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
28.4.21 23:50
@snflws píše:
Ahoj!

poslední dobou se setkávám s názorem, že pro kluky/muže není atraktivní, když před nimi začne holka/žena plakat. Samozřejmě, když jde o nějaké citlivé téma, tak to chápu, ale někteří říkají, že je to spíše odradí.

Nevím co si o tom myslet. Na jednu stranu mi to přijde fajn, když je holka ochotná se někomu otevřít natolik, že před ním začne plakat, ale na druhou stranu by to ze mě asi udělalo až moc cíťu.

A co by mělo být na brečení atraktivního??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
29.4.21 00:13

@Amassakoul Pokud ano, tak se omlouvám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4932
29.4.21 01:37
@snflws píše:
Ahoj!

Je mne to asi uplne jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63660
29.4.21 06:14

@snflws nedávno ti byla podobná diskuze.. Ono hodně záleží, za jakých okolností to je.. Někdo to považuje i za vydírání atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2143
29.4.21 07:47
@martina.se píše:
@snflws nedávno ti byla podobná diskuze.. Ono hodně záleží, za jakých okolností to je.. Někdo to považuje i za vydírání atd

Vydirani je to, kdyz breceni nekdo pouziva jako formu natlaku, aby dosahl sveho. Takove citove vydirani se snad nelibi nikomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
29.4.21 08:03

Tak záleží asi na tom proč brečí, jestli mu dělá hysterický scény kvůli kravině, tak to chápu, to by odradilo každýho, ale jestli se jednou za čas stane něco vážnýho, co ji rozbrečí, tak to chlapa spíš mrzí než že by ho to odradilo :think:
Mě jednou za čas ukápne slzička u filmu a ještě si na to nikdo nestěžoval, jednou jsem s malou brečela jak želva v kině, když umřela Šmoulinka a dobrý, jsme pořád spolu 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
29.4.21 08:12

Za své slzy se stydím a i když jsem měla hrozné období, před ostatními jsem to nedávala najevo a tvářila se happy jak dva grepy.

Před partnerem jsem brečela dvakrát. Naposledy před pár dny, protože mě rozhodilo, že přenáším a budu asi muset na vyvolání porodu. Hned jak jsem cítila, že natahuju, utekla jsem do dětského pokoje (děti tam nebyly). On šel hned za mnou, objal mě a ptal se mě, jak mi může pomoct… Nezdálo se mi, že bych se mu v tu chvíli hnusila. :D I když mě osobně bylo trapně, že jsem se neudržela… Každopádně nevidím na slzách nic špatného. Je to přirozená emoce. (Ale ne když by mě při ní měl někdo vidět. :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3374
29.4.21 08:29

Nevím, jak s atraktivitou, ale myslím, že ženské slzy ve spoustě chlapů vyvolávají bezmoc, protože nevědí, jak to řešit. A jinak jak už bylo řečeno-když ženská bulí kvůli každý kravině, časem to přejde do rutiny a bude to tomu chlapovi jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7353
29.4.21 09:46

@snflws Ahoj,
nepočítám-li hysterický křik spojený s pláčem, což opravdu příjemný zážitek není, tak plačící žena dle mých zkušeností vyvolá spíše soucit (což myslím v tom dobrém slova smyslu).
Někteří lidé prostě někdy jsou v situaci, kdy pláč je přirozeným způsobem vyjádření jejich pocitu a pak je takový pláš samozřejmě v pořádku, a působí i očistně na jejich duši.
Samozřejmě však také platí, že když je něčeho moc, je toho příliš :-) a denně brečící ženu dojímající se nad hořkostí osudu… úplně lehké strpět o svém boku není :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat