Vadi pri kojeni rajcatova pasta?

Anonymní
24.3.10 18:27

Vadi pri kojeni rajcatova pasta?

Ahoj. Jsem uz fakt totalne zmatena co muzu a nemuzu pri kojeni. :roll: Nerada bych, aby mala mela zase boleni. Muzu si udelat spagety a dat do nich rajcatovy protlak? Mam takovy, kde ve slozeni jsou ciste JEN RAJCATA, nic jinyho. Co myslite? Diky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
24.3.10 18:30

Nám říkali v porodnici, že kousek rajčete zkusit můžeme. Já jím rajčata čerstvá, tak protlak by vadit neměl.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kvetinka56
24.3.10 20:02

No to jsem si myslela ze nevadi a maly mel vcera v noci asi boleni briska, brecel nam snad dve hodiny, nez usnul. A to jsem si dala na obed prave ten protlak, tak nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
9454
24.3.10 20:03

ono hlavne kazdymu mimi vadi neco jinyho…takze ti nezbyva nez to zkusit…ja napr. muzu jist cibulu, zeli i protlak..jim proste uplne vsechno..nicemu to nevadi…nekdo kdyby ju snedl tak se mimco ukrouti…takze to ti nikdo dost dobre poradit neumi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
24.3.10 20:23

Hele jedine to vyzkousej :-(
Kazde mimi je fakt jine.
Rajcata tedy napriklad nevadili ani jednomu ditku.
Jinak u prvniho jsme nemohla vubec nic. U druheho mam zase pocit, ze fakt mohu jist vse a nic mu nevadi.
Takze fakt vyzkousej a uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1214
24.3.10 20:52

Přesně tak. Co vadí jednomu mimču, nevadí jinému a naopak. Jinak než vyzkoušením to bohužel nezjistíš. Já při kojení rajčata jedla, resp. jím a potíže malá neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
24.3.10 22:00

Je to hodně individuální.. znám holku s alergií na rajčata..
Jinak já jím čerstvá i kečup.. na pozítří plánuju lečo… a v pohodě.
Kačátku nevadí ani celý menší citron do půl litru čaje nebo mandarinka a cibule taky v pohodě i ve velkém množství - tepelně opracovaná… což jiné děti nesnesou.

Je to opravdu hodně individuální.

Navíc u rajčat je hůře stravitelná slupka a ta v protlacích není.. nemyslím,ž e by to bylo tím.. rajčata obvykle nadýmavá nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zu
4347
24.3.10 22:27

Ahoj,
nechci Tě nijak děsit,ale je možné i to, že budeš držet úplně přísnou dietu a stejně bude miminko bolení mít - zas tak nenormální to u těch novorozenečků není..
Jak na bolení bříška, to už tu bylo napsáno fakt moc, takže držím pěsti, ať to všechno zvládnete co nejlíp!
Vždycky to přebolí a bude líp :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama