Vadí prošlý krém na ruce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lalan
Povídálka 15 příspěvků 01.04.19 16:32
Vadí prošlý krém na ruce

Ahoj holky jen se chci zeptat vadí prošlý krém na ruce? Dostala jsem ho pamatuju k narozeninám vzadu je napsáno 24 měsíců (2) roky a určitě ho mám déle. Byla to sada od Beyonce Heat- parfém a krém na ruce. Jenže mě je ho škoda vyhodit je se třpytkama a krásně voní, když je na ruce nemělo by se nic stát ne? Voní stejně krásně jako na začátku :) Děkuji za odpověď. :kytka:

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9487 příspěvků 01.04.19 16:34

Ne toho bych se fakt nebála :) kdyby šlo o kosmetiku na obličej asi bych váhala, ale krém na ruce neřeším, já jich mám plný šuplík a nějaká data spotřeby teda vůbec nezkoumam :D

Lalan
Povídálka 15 příspěvků 01.04.19 16:35

@Kriss Tina jo tak kosmetika na obličej a ke všemu na ten můj to bych neváhala ani chvilku … tak joo děkuju :hug:

ka2ka
Extra třída :D 14578 příspěvků 01.04.19 16:37

dva roky ale od otevření ne?

Uživatel je onlinea12
Hvězda diskuse 35665 příspěvků 01.04.19 16:42
@Lalan píše:
Ahoj holky jen se chci zeptat vadí prošlý krém na ruce? Dostala jsem ho pamatuju k narozeninám vzadu je napsáno 24 měsíců (2) roky a určitě ho mám déle. Byla to sada od Beyonce Heat- parfém a krém na ruce. Jenže mě je ho škoda vyhodit je se třpytkama a krásně voní, když je na ruce nemělo by se nic stát ne? Voní stejně krásně jako na začátku :) Děkuji za odpověď. :kytka:

No ale asi těžko 24mesicu odedne co si ho dostala, ne? :mrgreen: To bys musela brat podle data vyroby..
A jinak ja u takovych veci jako krem na ruce ani nekoukam do kdy je :lol:

Evkad
Kecalka 127 příspěvků 01.04.19 17:25

Používám krémy na ruce z „dědictví“, nejmladší (a poslední) má expiraci z roku 2008, některé byly o hodně starší. Spíše u nich oceňuji původní recepturu. Žádnému nic nebylo.

Ariane
Nováček 3 příspěvky 01.04.19 18:30

Pokud nesmrdí tak to vůbec nevadí :D :D :D je to jen krém na ruce

smajlik345
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 01.04.19 19:17

@Lalan každý člověk to má jinak. Někomu by to vadilo někomu ne. V prací máme spousta krému prošlých a kolegyně je používají bez problému. Já nemohou mám citlivou pokožku a začnou mě pak šíleně palit ruce

Kriss Tina
Echt Kelišová 9487 příspěvků 01.04.19 19:20

@smajlik345 a je to prošlym kremem? Nebude to spíš složením? Taky mám citlivou pokožku k tomu ekzém ale chvíli prošlý krém mi nic neudělá, pokud mi nic nedělá i čerstvý. Ale jsou krémy které by mi „sežraly“ ruce hned jak vylezou z továrny :think:

smajlik345
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 01.04.19 19:28

@Kriss Tina spíš prošlým. V prací máme hlavně indulonu a čerstvá mi nedělá problém, jen prošla. Já bych o tom ani nevěděla jen když mě začli ruce štípat tak jsem se dívala na datum spotřeby a byl rok prošlý. Tak jsem zkusila ten stejný ale v záruce a v pohodě

PupuP
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 01.04.19 19:48

zrovna jsem koukala, že mi leží na stole krém s datem do 2013. to samý makeupy a parfémy mám víc jak 5 let starý :-D tenkrát jsem nakoupila a nepoužívala… je pravda, že některé mají jinou konzistenci, ale zatím mi nikdy nic nebylo

iila
Ukecaná baba ;) 1478 příspěvků 9 inzerátů 01.04.19 19:58

Minimální trvanlivost je jen orientační údaj, to je taková „záruční doba“, po kterou by výrobek (ať už kosmetika, nebo potravina) měly zůstat v top stavu. Leccos vydrží i déle, ale když ne, člověk to už po datu spotřeby nemůže reklamovat.
Kosmetiky bych se nebála, pokud vypadá v pořádku. Pokud máš přesto pochybnosti, zkus namazat jen kousek kůže a uvidíš.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 01.04.19 20:00
@Lalan píše:
Ahoj holky jen se chci zeptat vadí prošlý krém na ruce? Dostala jsem ho pamatuju k narozeninám vzadu je napsáno 24 měsíců (2) roky a určitě ho mám déle. Byla to sada od Beyonce Heat- parfém a krém na ruce. Jenže mě je ho škoda vyhodit je se třpytkama a krásně voní, když je na ruce nemělo by se nic stát ne? Voní stejně krásně jako na začátku :) Děkuji za odpověď. :kytka:

To víš, že né. :hug:

Správnej prajzák se mázne klidně kolomazí, jen aby ušetřil císařovi zlaťák. :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama