Vadí to, když spí od 22 do 8?

52
3.3.16 08:16

Vadí to, když spí od 22h do 8h?

Holky, chci se zeptat, vadí to když 2měsíční dcerka spí celou noc a nepije celou noc? Nemůže to mít nějaký vliv třeba na tvorbu mléka?(kojím) ale za to přes den toho moc nenaspi… :nevim: díky za odpověďi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9659
3.3.16 08:20

@misssiska buď ráda, že ti malá tak luxusně spinka :kytka: Když bude mít růstový spurt, může se začít sama v noci budit, aby si „vyrobila“ více mléka. Užívej si to, že můžeš spát celou noc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6528
3.3.16 08:21

@misssiska to víš, že to nevadí, užívej si to. Pokud dcerka prospívá a přibývá a tebe moc nebolí prsa z té dlouhé kojící pauzy, tak je to prima, že se dcerka i ty vyspíte. Můj prvorozený taky spával celou noc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4120
3.3.16 08:24

Na tak male mimco je to strasne dlouho, muze byt i dehydrovana. Mne zacal maly taky zhruba v tomhle veku spat skoro celou noc a mlika zaclo ubyvat. Osobne bych ji aspon 2× za noc v polospanku nabidla, pokud chces dlouhodobe kojit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
3.3.16 08:25

@misssiska Měla jsem to stejně u první dcery. Vliv na tvorbu mléka to nemělo, kojila jsem jí do skoro 7 měsíců plně a pak s příkrmy až do 3 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
3.3.16 08:26

@misssiska Jeee, luxus, podlemě nevadí, pokud to „dopije“ přes den a má ráno mokrou plenu. ALe s kojením těžko říct, někomu by asi mléko ubývalo, někomu ne, uvidíš, kdyžtak budeš odstříkávat :-). Starší děti se kojí zase jenom v noci a s mlékem nebývá problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
3.3.16 08:34

Moje starší taky takhle spávala celou noc, většinou tak od 23 do 8-9, pak se napila, spala do 12, napila se a pak jsem kojila celé odpoledne po hodině a půl :lol:
Buď ráda, že se vyspíš, mně to skončilo se začátkem růstu zubů (cca v půl roce) a celou noc bez probuzení začala znovu spát až skoro ve 4 letech :zed: :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
3.3.16 08:37

Závidím!!! pokud přibývá, pije dost přes den a mlíka máš dost tak bych jí nechala spát. teoreticky můžeš uprostřed noci odtříkat abys stimulovala mlíko, ale třeba to není potřeba…2 měs už je docela dost aby se tvorba mléka přizpůsobila…když už byl náš malej cca roční, kojila jsem třeba jen večer…a mlíka bylo dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58700
3.3.16 09:03
@misssiska píše:
Holky, chci se zeptat, vadí to když 2měsíční dcerka spí celou noc a nepije celou noc? Nemůže to mít nějaký vliv třeba na tvorbu mléka?(kojím) ale za to přes den toho moc nenaspi… :nevim: díky za odpověďi :)

jééé, byla bych šťastná jak blecha, že se vyspim.. kluk takhle spal taky.. pak se začal probouzet třeba 4× za noc :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
3.3.16 09:09

No má to výhodu že se vyspime :) ale někdy jsem byla vyděšena jestli ji to nemůže nějak ublížit… ale to asi né, pokud se sama nevzbudi hladem.. zkusím třeba odstrikat v noci trochu mléka, aby se více tvořilo… jinak dík moc :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
3.3.16 09:16

@chaarleene no u nás to je taky tak, že kojím přes den co 1,5-2h a malá skoro přes den neusne, takze přes den pořÁd jen sedím a kojim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
3.3.16 09:21

Nevadí. Syn mi taky spával celou noc a kojila jsem v pohodě 9m. Maximálně můžeš v noci odsát nebo odstřikat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
3.3.16 09:53

Buď ráda, je to výhra!! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7932
3.3.16 10:02

@misssiska znám :lol:
můžu porovnat s mladší, ta chtěla kojit po 3 hodinách ve dne v noci a teda je lepší se v noci vyspat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
3.3.16 22:21

Moje dcera začala spát celou noc když jí byly necelé dva měsíce, taky jsem byla lehce vyjukaná, ale rychle jsem si zvykla ;) to jsem u syna neznala (oba jsem kojila do 8měs.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama