Vadí v těhotenství prodlužování řas a gelové nehty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 30.01.18 18:40
Vadi v tehotenstvi prodluzovani ras a gelove nehty?

Ahojky, chtela bych se zeptat, jestli vadi v tehotenstvi prodluzovani ras a gelove nehty? :think: Dekuji ;)

Reakce:
Criolo
Kecalka 148 příspěvků 30.01.18 18:44

Ne. Mam je cele tehotenstvi.

kve-tinka
Závislačka 4452 příspěvků 6 inzerátů 30.01.18 19:18

Mela jsem jen nehty od kvalitni nehtarky a vse ok.

MufTynka
Povídálka 40 příspěvků 30.01.18 20:11

Myslím si, že to nevadí :) Říká se že by se neměli barvit vlasy ale já ke kadeřnici chodila na barvení a ok :palec:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 30.01.18 20:17

Ne

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 30.01.18 20:51

Já také měla nehty celé těhotenství. dokonce na posledním doplnění byla odpoledne před porodem :-) Za mě jsou dokonce gelovky i lepší při péči o mimino než vlastní nehty, pokud se udržují krátké. Na rozdíl od přírodních totiž neškrábou.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 30.01.18 20:52

@MufTynka hele, ale barvit se nemá protože, že vlivem hormonů ty barvy chytají jinak, než by měly. Zde nejde o negativní vliv na miminko…

MufTynka
Povídálka 40 příspěvků 30.01.18 21:05

@nozu Pokud vím já, neměli by se barvit z toho důvodu, že by výpary z těch barev mohli poškodit plod. Já jsem to neřešila jelikož jsem chodila jen na blond melíry ale když jsem byla mladší a barvila se sama v malé koupelně tak sem tam nemohla dýchat skoro a musela otvírat okno :mrgreen:

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 31.01.18 10:47

Moc dekuji :palec: A jeste se zeptam, jestli vadi deodoranty a vonavky? ;)

Kuky2
Stálice 51 příspěvků 01.02.18 12:07

@NatalieSofie Vadí, budeš muset cele těhotenství smrdet :mrgreen: neee delam si standu. Samozřejmě že nevadi. Jen některé maminky tím jak je jim na začátku tehu špatně žádnou vůni nesnesou. Ale jinak se i nadále von tím na co jsi zvykla :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >