Vadí vám, když muž při sexu mluví hruběji?

Anonymní
27.12.19 08:12

Vadi vam, kdyz muz při sexu mluvi hrubeji?

Vadi vam, kdyz muz pri sexu mluvi hrubeji nebo vulgarne? Mne manzel obcas neco rekne. Treba vyhon mi ho nebo lizej mi koule. Neni to trochu neuctive k zene? Ja na to nijak slovne nereaguju a rikam si, ze je asi dost vzruseny, kdyz takhle mluvi, sama pri tom nemluvim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9949
27.12.19 08:16

Nevadí… Tahle slova mi ani nepřijdou nějak hanliva, čekala jsem horší výrazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34569

Ne, v posteli mi to nevadí :lol: vadi mi, kdyz je jako pena ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578

„D*vko, poseru ti kozy.“ :palec:

Příspěvek upraven 27.12.19 v 08:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Já to nemám ráda, řekla jsem to a muž takhle se mnou nemluví.

• Citovat
  • Nahlásit
301
27.12.19 08:19

:lol: :lol: :lol: při sexu mluvím vulgárně hlavně já. Prostě mě to vzrušuje a nemůžu si pomoct. Rozhodně by mého partnera nenapadlo mě nějak korigovat. Kde jinde se můžeš zcela uvolnit než doma se svým mužem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
27.12.19 08:22

Určitě nevadí, mluvím tak i já a používám i horší výrazy. Kdy jindy než při sexu doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 08:37

Jeden ex mi to rikaval a mne se to libilo. Naopak se z nejakeho duvodu bojim pozadat soucasneho, aby to taky delal :oops:.

• Citovat
  • Nahlásit
1617
27.12.19 08:41

@Cenarius morcata jako inspirace pri sexu? :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
27.12.19 08:44
@Showme_a píše:
@Cenarius morcata jako inspirace pri sexu? :lol: :lol: :lol:

Výborně, další znalec s dobrým vkusem :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6323
27.12.19 08:50

Nikdy jsemt o nezažila a ani bych nechtěla. Nelíbí se mi to přijde mi to agresivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 09:00

My to teda s přítelem říkáme oba, taky me to vzrušuje. Ale musím mít na to náladu a tak samo i přítel..když máme na to náladu oba dva tak je to to nejlepší vzruso :srdce: :palec: :lol: on mi třeba říká su*ej me pojď nebo mi taky řekne pojď me pokourit, hon mi ho a lizej mi u toho koule to je normální :oops: já když mám na to náladu tak mu prikazuji :mrgreen: :mrgreen: aby mi dával MENSI :lol: facky u toho nebo me pořádně placal a tahal za vlasy :andel: nebooo anglicky sprostá slova nebo i česky ale to už není potřeba tu psát :lol: :lol: :lol: já to mám rada :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 09:01
@Anonymní píše:
Vadi vam, kdyz muz pri sexu mluvi hrubeji nebo vulgarne? Mne manzel obcas neco rekne. Treba vyhon mi ho nebo lizej mi koule. Neni to trochu neuctive k zene? Ja na to nijak slovne nereaguju a rikam si, ze je asi dost vzruseny, kdyz takhle mluvi, sama pri tom nemluvim.

Me to rajcuje..ale jen v posteli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 09:02

Já to miluju a nadšeně se přidávám!

Ale když to partner nedělá, tak se s tím sama stydím začít, mám strach, že pokud to nečeká, mohlo by ho to vyděsit…znáte chlapy… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 09:10

Čím více hrubější slova, tím je větší bohyně :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat