Vadí vám, když muži říkají prsům kozy a pohlaví k....?

3281
29.6.20 16:49

Vadí vám, když muži říkají prsům kozy a pohlaví k....?

Jsem tu dnes v jedné diskuzi četla, že chlap říká u sexu prsům ženy kozy, kozičky a pohlaví kundička a do toho si říkají lásko. Já ten výraz kozy tak nesnáším. Nedávno to začali říkat i syni, to jsem fakt měla chuť je proplesknout a jasně jsem jim řekla, že takhle mluvit nemají a že je to hnusný a hodně ženským to vadí, tak přestali. To ti chlapi nemůžou normálně říct prsa, během sexu i normálně? Proč tomu musí říkat kozy, to je pro mě tak nechutný výraz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12665
29.6.20 16:55

@izquierdo tak ne kazdy je takovy komisa, aby pouzival jen vyrazy z ucebnice anatomie ;) nekoho urazi kozy, jineho nadra, dalsiho prsicka :nevim: Stejne jako nekdo rika penisu pinda, jinej frantik a dalsi treba klada :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
29.6.20 16:57
@unuděná píše:
@izquierdo tak ne kazdy je takovy komisa, aby pouzival jen vyrazy z ucebnice anatomie ;) nekoho urazi kozy, jineho nadra, dalsiho prsicka :nevim: Stejne jako nekdo rika penisu pinda, jinej frantik a dalsi treba klada :jazyk:

Já jsem hodně háklivá hlavně na ty kozy, nevím proč, ale když to slyším, jsem rozčilená. U nás doma se říká normálně prsa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1003
29.6.20 16:58

Me prijdou kozy vulgarni, ale neberu to tragicky, hur pro me usi zni vyrazy jako tulenicko a manza, to radeji ty kozy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
448
29.6.20 16:58

Mně je to po pravdě úplně jedno. Sama občas říkám kozy a frnda, když se bavíme s manželem nebo s kamarádkami. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18776
29.6.20 16:59
@izquierdo píše:
Jsem tu dnes v jedné diskuzi četla, že chlap říká u sexu prsům ženy kozy, kozičky a pohlaví kundička a do toho si říkají lásko. Já ten výraz kozy tak nesnáším. Nedávno to začali říkat i syni, to jsem fakt měla chuť je proplesknout a jasně jsem jim řekla, že takhle mluvit nemají a že je to hnusný a hodně ženským to vadí, tak přestali. To ti chlapi nemůžou normálně říct prsa, během sexu i normálně? Proč tomu musí říkat kozy, to je pro mě tak nechutný výraz.

Nevadí, dokonce se mi líbí pojmenování kozy více než prsa, dále cec.ky, cejdy, dudy, co se týče přirození, tak už jsem při sexu slyšela, že mám pěknou frndu, kun.du, pič. ku, pi. ču, fifinu, kačenku.
Nepobuřuje mě nic, naopak, vzrušuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10377
29.6.20 17:00

Kozy taky nemusím, je to bezfantazijní a buranské, kundič. ka už vubec ne, to nevím, kde se tenhle výraz vubec vylíhnul, ale je to strašný, rve mi to uši :lol: Ať tomu raději chlap říká jen díra :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5152

Můj manže kozy neříká, ale já jo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12665

@izquierdo Jako me se ten vyraz taky nelibi, je takovy buransky a pouzivame ho s manzelem vyhradne v kontextu „tyjo ta ma ale KOZY!“ :lol: Ale proti gustu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54749
29.6.20 17:01
@izquierdo píše:
Já jsem hodně háklivá hlavně na ty kozy, nevím proč, ale když to slyším, jsem rozčilená. U nás doma se říká normálně prsa.

Mně kozy tak moc nevadí, ale ty názvy těch spodku :roll: já myslím, že se to dá obejít i bez přímého nazýváni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26332
29.6.20 17:01
@izquierdo píše:
Jsem tu dnes v jedné diskuzi četla, že chlap říká u sexu prsům ženy kozy, kozičky a pohlaví kundička a do toho si říkají lásko. Já ten výraz kozy tak nesnáším. Nedávno to začali říkat i syni, to jsem fakt měla chuť je proplesknout a jasně jsem jim řekla, že takhle mluvit nemají a že je to hnusný a hodně ženským to vadí, tak přestali. To ti chlapi nemůžou normálně říct prsa, během sexu i normálně? Proč tomu musí říkat kozy, to je pro mě tak nechutný výraz.

Možná před pány v práci to chlap řekne, ale přede mnou ne. Na ty moje by to asi pasovalo, ale nevím proč, chlapi přede mnou mluví slušně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1066
29.6.20 17:02

Kozy mi nevadí, to mi vadí spíš ty prsíčka. To zní jako kuřecí prsíčko na žampionech. :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
29.6.20 17:03
@Venetia píše:
Mně kozy tak moc nevadí, ale ty názvy těch spodku :roll: já myslím, že se to dá obejít i bez přímého nazýváni

No s tou spodní části je to blbý, asi raději nepojmenovávat při sexu nijak, nedokážu si představit nějaký vhodný název. A pro mužský orgán taky moc ne, takže já tomu neříkám raději nijak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3281
29.6.20 17:04
@kačka39 píše:
Kozy mi nevadí, to mi vadí spíš ty prsíčka. To zní jako kuřecí prsíčko na žampionech. :pankac: :pankac: :pankac:

A proč ti chlapi nemůžou říct normálně prsa nebo zadek? My to doma říkáme takhle. Manžel mi neříká nic o zadečku, prostě řekne zadek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18776
29.6.20 17:06
@izquierdo píše:
No s tou spodní části je to blbý, asi raději nepojmenovávat při sexu nijak, nedokážu si představit nějaký vhodný název. A pro mužský orgán taky moc ne, takže já tomu neříkám raději nijak.

Tak tomu říkejte při sexu kačenka, vždyť je to roztomilý. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama