Vadí vám něco na eMiminu?

2692
13.9.11 20:45

Vadí vám něco na eMiminu?

…mně ano.. Já už to musím napsat, ale při čtení příspěvků zde jedné velmi dokonalé matky, pochopitelně nebudu jmenovat, jen kroutím hlavou a představuji si kolik knih mouder asi snědla. Každý jsme nějaký, sama nejsem dokonalá a nikdy asi nebudu… Ale za mě, zde na eMiminu mi vadí „dokonalé matky“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1204
13.9.11 20:49

Mě vadí to, že když někdo založí diskuzi a prosí tím o radu v bezradné situaci (ohledně mimča), tak ji tady někteří sjedou takovým způsobem, co všechno dělá špatně a rada nikde :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
13.9.11 20:49

Jsem tu jen chvilku asi jsem ještě nenarazila, tak nevadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
13.9.11 20:50

Mně hlavně vadí, že se někdo zeptá na konkrétní věc a někdo mu na úúúplně něco jiného odpoví :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13338
13.9.11 20:50

Mně tu vadí to, že jakmile mám jiný názor než některé uživatelky, tak jsou schopné hnát diskuzi k velmi ostrým slovům a nejsou schopné přijmout jiný názor než svůj. Prostě urážkami a zesměšňováním vyvolají hádku takových rozměrů, že okamžitě diskuze jako taková postrádá smysl. Myslím, že každý dospělý jedinec by měl být schopen přijmout odlišný názor někoho jiného. Zejména mi tyto „boje“ vadí na téma očkování a chodítka. Některé nic pořádného neporadí, jen se hádat a hádat, protože ony mají tu jedinou pravdu. :wink:

Příspěvek upraven 13.09.11 v 20:51

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29986
13.9.11 20:51
Anonymní píše: ..mě ano..já už to musím napsat,ale při čtení příspěvků zde jedné velmi dokonalé matky,pochopitelně nebudu jmenovat,jen kroutím hlavou a představuji si kolik knih mouder asi snědla..každý jsme nějaký,sama nejsem dokonalá a nikdy asi nebudu,ale za mě,zde na emiminu mi vadí „dokonalé matky“

Vadí mi toto, a ještě schované za anonym :twisted:
Tak její rady nečti, snadná pomoc :kytka:

Vše, co si tu přečteš, musíš umět filtrovat a brát s nadsázkou..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
Anonymní píše:
vadí vám něco(někdo)na emiminu?

Jo, vadí. Přesně takové anonymní statečné uživatelky, které zakládají takové „smysluplné“ diskuze.

• pokud ti vadí někdo, tak na něj nereaguj
  • pokud ti vadí něco na provozu tohoto serveru, obrať se na adimny
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304

Nemyslím,že jsou tu dokonalé matky,jen ti prostě někdo tak přijde,máte odlišný názor na věci a tím se ti člověk zprotiví :think:

Není odvaha to psát anonymně,proč to nepíšeš pod nickem.Nikoho přece nejmenuješ 8-o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1204
13.9.11 20:52
Míša8808 píše:
Mně tu vadí to, že jakmile mám jiný názor než některé uživatelky, tak jsou schopné hnát diskuzi k velmi ostrým slovům a nejsou schopné přijmout jiný názor než svůj. Prostě urážkami a zesměšňováním vyvolají hádku takových rozměrů, že okamžitě diskuze jako taková postrádá smysl. Myslím, že každý dospělý jedinec by měl být schopen přijmout odlišný názor někoho jiného. Zejména mi tyto „boje“ vadí na téma očkování a chodítka. Některé nic pořádného neporadí, jen se hádat a hádat, protože ony mají tu jedinou pravdu. :wink:

Pravda pravda :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
Jana206 píše:
Anonymní píše: ..mě ano..já už to musím napsat,ale při čtení příspěvků zde jedné velmi dokonalé matky,pochopitelně nebudu jmenovat,jen kroutím hlavou a představuji si kolik knih mouder asi snědla..každý jsme nějaký,sama nejsem dokonalá a nikdy asi nebudu,ale za mě,zde na emiminu mi vadí „dokonalé matky“

toto jsem přesně chtěla napsat :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312

Mně vadí ten chlap s tou fotkou tanku pod svým nickem, cpe se skoro do každé diskuse… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
13.9.11 20:54
Jura007 píše:
Mně vadí ten chlap s tou fotkou tanku pod svým nickem, cpe se skoro do každé diskuse… :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tady někdo večeřel vtipnou kaši, co?

PS: omluva, špatně jsem ocitovala úvodní otázku ve svém příspěvku, jinak si stojím naprosto za tím, co jsem k tomu napsala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
13.9.11 20:54

Jinak co mi vadí?
Vadí mi,že se tu nedá svobodně diskutovat na téma chodítka,očkování,posazování atd.Takový ty kontroverzní témata.

Proč prostě někomu cpát názor,že má koupit raději chodítko aktivní 8-o

Nejvíc mi vadí protiočkovací přispěvatelky v očkovacích diskuzích-některé :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mmonica
13.9.11 20:55
Jana206 píše:

souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
5011
13.9.11 20:55

Jsem ráda za mimino, přišla jsem z koně a tam teda děs běs…strašná sekta…

Občas mi tady chybí některé funkce - třeba zmínky o mě a nebo krátké zprávy - že nemůžu jednou větou napsat, co je u mě nového,ale musela bych napsat deníček.

Co se týče uživatelek - tak všude se někdo najde, kdo ti nesedne :nevim: Myslím, že tady mám tak jednu osobu, ale není to zrovna extra třída, tak se mi do cesty moc nedostane :nevim:

Štvou mě některá témata, co se zakládají anonymně a přitom je dotaz úplná prkotina…si říkám, kdo se chce dělat zajímavějším :roll:

To je asi vše, jak říkám, bylo hůř a jsem ráda za tohle útočiště, které jsem objevila měsíc před porodem a docela se tu rychle rozkoukala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama