Vadí vám parfemovaný toaletní papír?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klopotkova
Echt Kelišová 7954 příspěvků 27.12.16 13:50
Vadí vám parfemovaný toaletní papír?

Dobrý den,
zakládám tohle téma. Vadí tady někomu parfemovaný toaletní papír? Já jsem z něj vždy měla zarudlá intimní místa, jednou dokonce i kvasinkovou infekci, jsem na tyhle věci strašně háklivá. Od té doby jej samozřejmě nepoužívám, ale teď jsem byla na návštěvě, tam právě měli parfemovaný toaletní papír a problémy asi zase začínají.
Jak jste na tom vy, vadí vám používání parfemovaného toaletního papíru? Nechápu, k čemu je dobrý, proč se vůbec vyrábí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10476 příspěvků 27.12.16 13:55

Nevadí, mame ho běžně

katerina.Tr
Kecalka 257 příspěvků 27.12.16 13:56

Já ho používám. Alespon se cítím svěže

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 27.12.16 13:57

@Klopotkova ano, vadí mi - ale jen určité značky.. třeba vysledovat, co Ti nesedí :think: není to tak neobvyklé..

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 27.12.16 13:57

Nemám ráda parfemované toaleťáky a kapesníky..čím míň chemie, tím lépe, osobně to nekupuji a když jdu někam na návštěvu, tak mám pro případ vždy sebou v kapsi papírový kapesníček.

Havran007
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 27.12.16 13:58

Mě to vadí, kluk teď nedávno ze školy donesl nějakou střevní virozu, tak nám všem bylo dva dny blujno. A jak jsem trávil dost času na wc, tak teď mám tu vůni toaletního papíru (byla dost výrazná) spojenou s tím nepříjemným pocitem v žaludku.

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 13:59

Mi vadí neskutečně. Je to samá chemie. Vyrábí se proto, protože trochu rozvoni WC a někdo si třeba mysli, ze účinkuje lépe. Na návštěve, kde mají parfémovany pristě použij papírové kapesníky.

Kotatko03
Echt Kelišová 8095 příspěvků 27.12.16 14:02

Mně je to nějak jedno, nemůžu říct, že by mi vyloženě vadil, ale ani ho nevyhledávám.

Petrušačka
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 27.12.16 14:02

Taky mi vadí :nevim: Maximálně kupuju nějaký ten heřmánkový…

Verun83
Echt Kelišová 8769 příspěvků 33 inzerátů 27.12.16 14:04

Driv nevadil, po druhem porodu vadit zacal. Takze kupujem bez vune

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 27.12.16 14:04

Nevadí mi, ale nekupujeme ho.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15480 příspěvků 27.12.16 14:04

Levadi, vubec by me nenapadlo, ze muze nekomu vadit. Kupujeme ho, protoze je barevny a ladi ke koupelne.

misha alex
Kecalka 293 příspěvků 27.12.16 14:05

Taky mi to vadí

Sworley
Generální žvanilka 20451 příspěvků 27.12.16 14:06

Jo, vadí mi a nejen toaletní papír, musim mít všechno bez vůně. Na návštěvě, když ho tam mají, používám papírový kapesníky.

Elenloth
Závislačka 3838 příspěvků 7 inzerátů 27.12.16 14:07

Nemám z něj přímo zánět, ale taky mi to vadí. Když ho jednou použiju, tak se nic nestane, ale domů kupuju zásadně bez parfemace.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >