Vadí vám partnerova záliba ve scifi?

51
9.10.19 10:50

Vadí vám partnorova záliba ve scifi?

Rád sleduji scifi a hlavně mcu. Má žena vůbec, ale sleduje ordinaci a ulici. To mi přijde větší scifi než endgame. Opravdu to jen mužská záležitost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4915
9.10.19 10:54

Ne, sci-fi filmy i seriály miluju a koukam na to s mým mužem i bez něj. Mám ráda též postapo, dystopie, zombie filmy a seriály, mám za sebou Star Trek, Star Wars, vsechny série všech Hvězdných bran, Vetřelce, Terminátory a milion dalších. Líbí sei i holčičí filmy a seriály. S mužem koukám i na válečné filmy. Vlastně bych řekla, že se ráda podívám na cokoliv :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22618
9.10.19 10:54

Nesleduju ani jedno :mrgreen: ne, nevadí mi co čte a na co kouká, společný film si vždycky najdeme i tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.10.19 10:55

@Mrakus Nevím co je mcu, ale můj manžel má taky rád scifi filmy, nejlépe z vesmíru, to mě vůbec nezajímá :lol: To už raději tu ulici :lol:
Samozřejmě mi nevadí, že manžel kouká na sfi, navzájem se neomezujeme ;)

Příspěvek upraven 09.10.19 v 11:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1043
9.10.19 10:56

My celá rodinka ulitavame na Marvelovkach. Pak se i můžu vyřadit a nakupují tématické blbosti na Ali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.10.19 10:56
@Mrakus píše:
Rád sleduji scifi a hlavně mcu. Má žena vůbec, ale sleduje ordinaci a ulici. To mi přijde větší scifi než endgame. Opravdu to jen mužská záležitost?

Asi si řekneš, že je to sci-fi, ale my to máme doma naopak. Já jsem na sci-fi a můj partner zajde večer k našim ( když spím) a sleduje s moji mamkou Ordinaci. :mrgreen: :mrgreen: Když mi to mamka řekla, nevěřila jsem vlastním očím. Ale přítelovi sci-fi nijak nevadí. Já jsem teda spíš na čtení tohoto žánru. Ale myslím, že to sleduje spíš jen z únavy a zoufalství z práce. Nepamatuju se, že by takové blbiny sledoval nebo o nich mluvil, když jsme spolu ještě nebydleli.

• Nahlásit
  • Citovat
5861
9.10.19 10:57

Jdi na marvel do kina, uvidíš, že to fakt není mužská záležitost. Plus myslím, že ti prospěje jít mezi lidi, jestli se tu musíš na tohle ptát :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13807
9.10.19 10:57

Blbě sis vybral. Mám ženu, která je fanda sci-fi, je s ní mnohem jednodušší život, nepřepínáme si TV, stáhnu film a oba se těšíme, nikdy nevznikne spor, na co půjdeme do kina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
9.10.19 10:58
@Alušáček píše:
@Mrakus Nevím co je mcu, ale můj manžel má taky rád scifi filmy, nejlépe z vesmíru, to mě vůbec nezajímá :lol: To už raději tu ulici :lol:

Mcu znamená Marvel cinematic universe. Tzn Ironman spidi capitaamerica atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4915
9.10.19 10:58

Musela jsem kouknout, co je MCU :oops:, ale jo, třeba první Iron Man byl parádní, trochu hůř jsem na tom s Avengers, zda se mi to už furt to stejné dokola, ale muž říkal, že poslední Thor byl super, tak mu dám šanci :lol:. Jinak mám hodně ráda X-Men :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
9.10.19 11:02
@Fazulina píše:
Ne, sci-fi filmy i seriály miluju a koukam na to s mým mužem i bez něj. Mám ráda též postapo, dystopie, zombie filmy a seriály, mám za sebou Star Trek, Star Wars, vsechny série všech Hvězdných bran, Vetřelce, Terminátory a milion dalších. Líbí sei i holčičí filmy a seriály. S mužem koukám i na válečné filmy. Vlastně bych řekla, že se ráda podívám na cokoliv :lol:

Tvůj muž i ty musíte bejt šťastný, protože si umíte najít společnou zábavu. Ale mě jde spíš o to že jsem schopen sledovat ulici a má pani nic kromě toho ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
9.10.19 11:02

@Mrakus Tak to fakt není 8o nedovedu si představit bytí bez scifi a fantasy… Každy rok si dám dort na narozeniny HP a 25.května si poslechnu na Letné vogonskou poezii :mrgreen:
Samozřejmě ale nic proti Ordinaci a Ulici. Každému se prostě líbí něco jineho ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15378
9.10.19 11:04

@Mrakus S mužem máme spoustu společných žánrů a pak ty, které nás nebaví ač druhého ano. Např. já nedávám horory, bojím se :lol: Když se chce muž dívat, buď si vezme sluchátka nebo já knihu. On zase nesleduje prirodovedne dokumenty. Nikdy u nás ale nevznikla třenice o ovladač. Sci -fi ale zereme celá rodina, takže zrovna zde je to v pohodě úplně :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
9.10.19 11:04

Spíš je to o tom koho máš vedle sebe. Já mnohem raději scifi MCU, Vetřelce atd než nějakou Ordinaci, Ulici to jsem snad neviděla ani jeden díl, plus romanťáky na to mám vyloženě kopřivku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4915
9.10.19 11:07
@Mrakus píše:
Tvůj muž i ty musíte bejt šťastný, protože si umíte najít společnou zábavu. Ale mě jde spíš o to že jsem schopen sledovat ulici a má pani nic kromě toho ne.

To je škoda. My teda nemáme televizi, takze co si stáhneme, to si stáhneme. Ale Ulici by třeba muj muž nesledoval. :lol: A já mám ráda seriály z nemocnic, zahraniční teda, a na ty on teda taky nekouká, nesnáší nemocniční prostředí. Ale jinak najdeme hodně společného. Nyní se svorně těšíme na nového Terminátora :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama