Vadí vám případná bisexualita u protějšků?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Echt Kelišová 8296 příspěvků 13.04.18 21:25
Vadí vám případná bisexualita u protějšků?

Dobrý večer.
Téma zní jasně a je hozené jen tak do placu.
Vadí vám případná bisexualita u vašich protějšků? Můj přítel je 100% heterosexuál, přítel, se kterým jsem byla jako mladá několik roků byl proti gayům, říkal dokonce, že homosexualita je nemoc, jinak byl inteligentní muž a tohle mně na něm dost vadilo.
Já jsem bisexuálně založená, ale pouze co se sexuality týče. Vím to od svých 13let. Vztah se ženou bych nechtěla, ale občasný sex mi není proti srsti.
Kdyby na vás vaši partneři vyrukovali s tím, že jsou bisexuálně založení, vadilo by vám to nyní ve 21. století? Jak píši výše, přítel je heterosexuál, ale kdyby byl bi, nevadilo by mi to za předpokladu, že by za tím mužem neodešel.
Snad nikoho nepohorším. 8o

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
cell
Echt Kelišová 8063 příspěvků 13.04.18 21:30

@Klopotkova . tak mně by teda vadilo hodně, kdyby si můj muž sem tam odskakoval za nějakým chlapem :cert:

EscapistV
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 13.04.18 21:33

Ne, proč by mělo? Být bisexuální neznamená být promiskuitní. Ve vztahu si vážím věrnosti, ale je mi jedno, jestli partnera přitahují jen ženy nebo i muži. Vadilo by mi, kdyby si odskakoval na sex za chlapem, ale vadilo by mi i kdyby si odskakoval na sex za ženou. Otevřený vztah (nebo dokonce polygamie) a bisexualita jsou ale dvě různé věci, a nechápu, proč by se měly spojovat dohromady. Takže ne, nevadilo by mi, kdyby partner přede mnou měl sex s muži. Ale vyžaduju, aby když jsme spolu, měl sex jen se mnou - pokud se specificky nedomluvíme jinak. To ale nemá nic společného s tím za kým se na ulici dívá.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 13.04.18 21:35

Mně by vadilo, kdyby se ukázalo, že můj muž je gay - to bych si pak přišla, že jsem žila ve lži, jestli mi rozumíš :) Ale bisexuál? Proč ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 21:40

Na gymplu jsem chodila s klukem, který mi hned na začátku řekl, že je bisexuální…Já teda předsudky nemám, za mě sexuální orientace nemá nic společného s promiskuitou, takže jsem s tím byla v pohodě. Byli jsme spolu rok a půl. Byl úplně normální, možná trochu roztomilejší, takový andílek na chlapa, sexuálně naprosto v pohodě ve vztahu ke mně, fak byste to do něj neřekli…a dnes je z něj stoprocentní gay :nevim: Má spokojený mnohaletý vztah, k ženám už by se nevrátil…Takže tak…Ale fakt to na něm tehdy až tak poznat nešlo, že skončí jen u mužů…Anonym z pochopitelných důvodů.

Šarlota4
Extra třída :D 10052 příspěvků 13.04.18 21:40

:lol: Nevadilo, za predpokladu, ze by s nikym jinym nez se mnou nespal.

Uživatel je onlineVenetia
Hvězda diskuse 37522 příspěvků 13.04.18 21:55
@Klopotkova píše:
Dobrý večer.
Téma zní jasně a je hozené jen tak do placu.
Vadí vám případná bisexualita u vašich protějšků? Můj přítel je 100% heterosexuál, přítel, se kterým jsem byla jako mladá několik roků byl proti gayům, říkal dokonce, že homosexualita je nemoc, jinak byl inteligentní muž a tohle mně na něm dost vadilo.
Já jsem bisexuálně založená, ale pouze co se sexuality týče. Vím to od svých 13let. Vztah se ženou bych nechtěla, ale občasný sex mi není proti srsti.
Kdyby na vás vaši partneři vyrukovali s tím, že jsou bisexuálně založení, vadilo by vám to nyní ve 21. století? Jak píši výše, přítel je heterosexuál, ale kdyby byl bi, nevadilo by mi to za předpokladu, že by za tím mužem neodešel.
Snad nikoho nepohorším. 8o

mne ano..nedovedu si predstavit, ze ho strka chlapovi kamsi a pak mne… ani omylem

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 13.04.18 21:56

Vadilo, vyhovuje mi monogamie, sexuálně nemůžu dát já ženská člověku totéž co chlap. Takže by časem nastal problém, věrný chlap by mohl mít pocit že nemůže naplnist své potřeby, o nevěrného nestojím. Je mi jasný, že k nevěra je i mezi hetero, ale u bi partnera to z logiky věci bude pravděpodobnější (neukojení ze strany chybějícího partnera).
Celkově ale bi lidem jako takovým fandím, jen to není nic pro mne do vztahu.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 13.04.18 21:59

@Sexynohy Bisexuální přeci neznamená, že potřebuje „naplnit svoje potřeby“ ve stejném čase. Znamená to, že je schopen se zamilovat jak do muže, tak do ženy, ale když s někým vytvoří vztah, není důvod, proč by měl být nevěrnější než heterosexuál.

Martina712
Kecalka 190 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 22:08

Ano, i v 21.stoleti by mi vadilo, ze ma manzel teply sklony.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 22:10

Nevadilo by mi to, možná bych šla i do trojky :lol: :lol:

Esufi
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 13.04.18 22:11

Nijak mi to nevadí. Možná je to i tím, že nepatřím do striktně heterosexuálních žen - a co si budem povídat, těch zas úplná většina není :mrgreen: A co no, občas se s manželem za fakt pěknou babou otočíme, a to klidně oba

Markéta80
Hvězda diskuse 40459 příspěvků 13.04.18 22:15

@Klopotkova to by mě teda vadilo a rozhodně bych s ním nešla do manželství :jazyk: Ale byla bych ráda že mě to řekl a že vím na čem jsem ;)

Sexynohy
Ukecaná baba ;) 1473 příspěvků 13.04.18 22:18
@Žena Vlk píše:
@Sexynohy Bisexuální přeci neznamená, že potřebuje „naplnit svoje potřeby“ ve stejném čase. Znamená to, že je schopen se zamilovat jak do muže, tak do ženy, ale když s někým vytvoří vztah, není důvod, proč by měl být nevěrnější než heterosexuál.

Beru tvůj pohled, ale já to vnímám tak, jak jsem psala. Pár takových lidí ve svém okolí mám a jen potvrzují můj pohled na věc. Nicméně netvrdím, že je to reprezentativní vzorek.
A jistě vydržet to jde, ale daného člověka to bude stát nemalé odříkání. Muži a ženy jsou zkrátka jiní, první léta vztahu si toho ten bi třeba ani nevšimne, ale pak ta energie toho pohlaví, které „nemá“ prostě chybět musí. Dle mého, nikomu to nechci cpát.

Žena Vlk
Kecalka 492 příspěvků 13.04.18 22:21

@Sexynohy OK, rozumím, máš takovouhle zkušenost, beru. :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >