Vadí vám v podnicích hlučné dětské koutky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Svetlana87
Kecalka 331 příspěvků 18.11.18 16:46
Vadí vám v podnicích hlučné dětské koutky?

Vadí vám při posezení ve společnosti hlučný dětský koutek? Právě jsme byly v CrossCafe a tam mi to přišlo trochu extrémní. I když možná to byl jen špatný den. Ale už jsem víckrát zažila silně hlučný dětský koutek. Proto spíš vyhledávám podniky bez nich.
Bavily jsme se s kamarádkami a názory byly různé, tak mě zajímá, co vy.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sany80s
Kelišová 6629 příspěvků 18.11.18 16:49

Jak kde, záleží jak se k tomu postaví rodiče.

kve-tinka
Závislačka 4457 příspěvků 6 inzerátů 18.11.18 16:50

Kdyz jdu do restaurace,kavarny s detskym koutkem pocitam s hlukem. Sama sveho syna tlumim,kdyz to prehani,ale furt jsou to deti. :nevim:

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 18.11.18 16:51

nevadi. s malymi detmi jsem je vyhledavala. s vetsimi detmi to neresim, spis si sedame dal, at maji u koutku misto rodiny s detmi.

Janli
Kelišová 6315 příspěvků 18.11.18 16:51

Tak je to evidentně podnik pro rodiny s dětmi. Tak tam nechoď, když ti to vadí :roll: . Snad je dost restaurací bez dětských koutků… Příště si budeš stěžovat, že v sauně bylo horko ?

neumisa
Neúnavná pisatelka 19413 příspěvků 18.11.18 16:53

vadí a proto se takovým podnikům vyhýbám.

Náměsíčná
Závislačka 4094 příspěvků 18.11.18 16:53

Pokud jdu sama si pokecat s holkama vybíráme restauraci, kavárnu bez dětského koutku. Jdu si odpočinout a ne poslouchat cizí děti.

Svetlana87
Kecalka 331 příspěvků 18.11.18 16:54
@Janli píše:
Tak je to evidentně podnik pro rodiny s dětmi. Tak tam nechoď, když ti to vadí :roll: . Snad je dost restaurací bez dětských koutků… Příště si budeš stěžovat, že v sauně bylo horko ?

Však ano. Byla to má chyba, že jsem si toho koutku všimla až po objednání. Přece píšu, že vyhledávám podnikdy bez nich. Jen se prostě ptám, jak to mají ostatní.

ugluk
Hvězda diskuse 43571 příspěvků 18.11.18 16:54

Nevadí. Vadí mi rodiče, kteří jsou přesvědčení, že když už je tam dětský koutek, nemusí své dítě absolutně nijak hlídat a korigovat. Ono i podnik bez dětského koutku, kde není děti jak zabavit, a někteří rodiče je nechávají volně lítat po podniku, vrážet do cizích stolů a ječet u toho, to si člověk moc nepomůže. Ale dokud jsem chodila s malým dítětem, dětské koutky jsem vítala, bez dětí si chci od dětí odpočinout.

terien
Echt Kelišová 8492 příspěvků 18.11.18 16:55

Vadí, ale musím to respektovat. Mnohem víc mi vadí hlučné děti v podnicích bez dětského koutku.

malá_holka
Kelišová 5823 příspěvků 18.11.18 16:57

vadí a nechodím tam, ale ti malí fakani se rozlízaj všude :mrgreen: :lol: jako mor :nevim:

Kriss Tina
Kelišová 6088 příspěvků 18.11.18 16:57

Když jdu s dítětem tak si vyberu kavárnu s koutkem, ale nemám dítě co by ječelo a lítalo všude kolem a obtěžovalo hosty, umi si v klidu hrát zvlášť když má nějaké hračky co zas nemá doma. Když jdu s kamarádkou sama tak si vybíráme lepší kavárny kde na děti narazíte minimálně, aby sme měli klid na pokec a ne na poslouchání cizích dětí :nevim: dobrovolně bych do zařízení s dětským koutkem nešla, už tak se 2× ročně přemůžu a vezmu syna do herny, ale pak odcházím s migrénou, takže to nevyhledavam.

Sůvička80
Kecalka 207 příspěvků 18.11.18 17:04

Ani ne. Když chci mít klid, tak půjdu tam, kde koutek není. Kde jsou děti, tak tam to bývá divočejší. Ale naše děti nesmí běhat a křičet, mají si v koutku hrát. Pokud už je to nebaví, tak jdeme pryč.

Helileli
Závislačka 3052 příspěvků 18.11.18 17:06

Vadí mi nedomyšlene dětské koutky, umístěné na trase obsluhujícího personálu, obklopené menšími nerodinnymi stoly. Pokud je dětský koutek umístěny tak, aby děti nepřekážely, nemusely běhat přes celou restauraci za rodiči, tak je mi fuk.
A myslím si, že ne v každém podniku musí nutně být dětský koutek. Takové ty koutky za každou cenu, chudé, blbě umístěné, ty ať tam raději nejsou.
A brala bych i podniky, kam třeba děti pod 12 let nesmí. A jako rodič bych je plně respektovala.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 18.11.18 17:09

Podnikům kam chodí lidi s dětmi se vyhýbám, když už tam jdu tak mi ale nevadí, beru to tak že jsem s tím musela počítat. Ale pokud jdu do normální kavárny a běhají tam mezi stoly vřískající děti, takže neslyším co mi kdo říká, tak to mi vadí hrozně. Ale ne ty děti, ale jejich matky, které se tváří že se jich to netýká a vesele ten brajgl ignorují. :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >