Vadí vašim protějškům, že jste bisexuální?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klopotkova
Echt Kelišová 8664 příspěvků 19.12.18 18:57
Vadí vašim protějškům, že jste bisexuální?

Dobrý večer dámy, dobrý večer pánové.

Můj muž, se kterým se známe 10 roků ví od začátku našeho vztahu, že jsem bisexuální. 8)
Neměl problém s tím, že se občas vyspím s jinou ženou, toho času jsem spala s kolegyní.
Neměl sice nutkavou představu, že bych mu musela o mých avantýrách se ženami povídat, to povídání ostatně nikdy nebylo mojí doménou. :palec:
Zpočátku měl takové nápady, že by se mezi nás přidal nebo se na nás díval, ale to jsem nikdy nedovolila, nevzrušuje mě spát s člověkem, do kterého jsem citově zainteresovaná a s ženskou, kterou vnímám pouze jako sexuální objekt. ;)
Moje přání respektoval a dnes ho už nic takového ani nenapadne, možná si užívá jinde, ale to tady nechci to řešit, není důvod. :think:
Nyní mu ovšem moje bisexualita začala vadit, protože já hloupá se přiznala, že jsem se na firemním večírku vyspala s jednou ženou, na otázku - proč mu to najednou vadí nemá odpověď.
Jak to máte vy? Vadí vašim protějškům vaše bisexualita? Jak ji snášejí? :andel: :andel: :andel:

Příspěvek upraven 19.12.18 v 19:01

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BloomingGorgeous
Závislačka 2867 příspěvků 19.12.18 19:01

Mozna mu to vdi, protoze se chce usdit nebo se boji nemoci? Nevim, spekuluji. Neco jineho je mit bi pritelkyni ve 20+ a ve 30++.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 19.12.18 19:04

Vadilo, vzdyt si vlasdtne zijes svuj intimni zivot i mimo partnerstvi. :nevim:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 19.12.18 19:04

jo uz vidim kdo to zakladal, skoda odpovedi. :mrgreen:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 787 příspěvků 19.12.18 19:04

Nevadi. Ale kdybych mu se zenou zahla tak by to bral stejne jako neveru s muzem

Verun83
Echt Kelišová 9082 příspěvků 33 inzerátů 19.12.18 19:06

No treba mu doslo, ze ses mu normalne neverna.

Waterfall
Kecalka 488 příspěvků 19.12.18 19:06

Víš, pokud je to reálná bisexualita a ne tak, jak to mám třeba já (ženskou v posteli snesu, krásnou ženskou jupí, ale rozhodně nehrozí city), tak je to pro ten vztah hrozba. Protože se můžeš zamilovat, takže to je pro něj ve výsledku jak kdyby jsi spala s mužem. Není tam takový ten přídavek k žárlivosti, že je to chlap, ale chápu, že žárlí.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 19.12.18 19:06

Mozna zarli mozna si uvedomil ze vas to rozdeluje. Kazdopadne si myslim, ze sexualni dobrodruzstvi by se melo sdilet. Pokud jeden ujizdi jinde byt s jakoze souhlasem partnera a tomu to pritom vadi je to spatne.

kacenka.sks
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 19.12.18 19:16

Ne nevadi, ale kdybych mu zahla, at uz se zenou nebo chlapem, tak by mu to teda vadilo :mrgreen: …ale vy to mate asi nastavené jinak, tak mozna uz ho to nebavi?

Danulinka16
Závislačka 2505 příspěvků 19.12.18 19:30
@Verun83 píše:
No treba mu doslo, ze ses mu normalne neverna.
:potlesk:
Zakladatelko,tobě by nevadilo,když by ti byl Tvuj manžel od začátku nevěrný? Ted ti to evidentně nevadí…To co děláš,je podle mě hnusný,být nevěrná a ještě se k tomu přiznávat a Tvuj manžel je …,když ti to trpěl…Ale vaše věc samozřejmě… :nevim:
Danulinka16
Závislačka 2505 příspěvků 19.12.18 19:31

Tak já potom nechápu,o čem ten váš vztah je,ty jsi mu nevěrná,když by byl on tobě,tak ti to je fuk… :nevim:

Russet
Extra třída :D 13337 příspěvků 19.12.18 19:36

Spíš než bisexuální jsi nevěrná. A to by asi časem vadilo všem. Breberky a nemoci nechce nikdo.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1805 příspěvků 19.12.18 19:41

Mne by treba vadilo kdyby muj muz spal s jinymi muzi a rikal ze je to v poho kdyz to neni jina zena ))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 19:41

Zajímavé téma :lol: Mému partnerovi to nevadí, ale asi by mu vadilo, kdybych se sexuálně stýkala s jinou ženou za jeho zády. Původně také chtěl do trojky s jinou ženou, já napřed souhlasila, ale jak byl vztah vážnější, tak jsem couvla, protože bych určitě žárlila. Takže zůstávám pouze u představ, protože nevěrná být rozhodně nechci. :nevim: Tvému manželovi se nedivím, že žárlí. Že začal žárlit až teď bych přičítala tomu, že se asi váš vztah nějak posunul (svatba, plánování dítěte?,..) a očekává větší míru sexuální exkluzivity mezi vámi. Anonymní T.

Markéta80
Hvězda diskuse 41367 příspěvků 19.12.18 19:41

@Klopotkova a to ještě neví že máš milence :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >