Vadia vám na eMimine Slováci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deborah
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 19.10.14 18:11
Vadia vám na eMimine Slováci?

Možno blbá téma… ale by ma to zaujímalo… nevadia vám na eMimine príspevky slovenských mamičiek? Resp. nevadí vám slovenčina? Niekedy ma to napadne :nevim: lebo už som sa niekde stretla s niečím takým, že niekto „mal s tým problém“ (nebolo to tu). Alebo, myslíte, že by bolo lepšie, keby tu slovenky písali po česky? :nevim: Alebo, že by ani nemali chodiť na české fórum? Alebo sme tu vítané? :) Ďakujem za príspevky :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 19.10.14 18:14

Nevadi a radeji mluvte svym jazykem, jak se tlacit do cestiny. :mavam:

Chocoloco
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 18:14

Slovaci mi nevadi v beznem zivote, natoz na emiminu.
A at Slovenky pisi slovensky, rozumime si, netreba psat cesky.
Za me jsou vitane :kytka:.

kve-tinka
Závislačka 4757 příspěvků 3 inzeráty 19.10.14 18:15

Nevadíš mi ty a ani jiné Slovenky, já bych ryze na slovenský web jít nemohla - mám problém to někdy přelouskat. :mrgreen: Ale tady mi to je šumák. ;)

Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30052 příspěvků 19.10.14 18:15

Proboha proč? Krásná řeč, milý blízký národ. Mám je ráda na webu i naživo.

Petra Z
Hvězda diskuse 52471 příspěvků 19.10.14 18:16

Nevadí :-) jen ten jazyk raději poslouchám, než čtu

Deborah
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 19.10.14 18:17

Ďakujem, to som rada :hug: Celkom mi odľahlo :mrgreen: ;)

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 19.10.14 18:17

Nevadi :mrgreen: jsem taky Slovenka, ale pisu a mluvim cesky :lol:

Ya-ya
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.14 18:17
@Deborah píše:
Možno blbá téma… ale by ma to zaujímalo… nevadia vám na eMimine príspevky slovenských mamičiek? Resp. nevadí vám slovenčina? Niekedy ma to napadne :nevim: lebo už som sa niekde stretla s niečím takým, že niekto „mal s tým problém“ (nebolo to tu). Alebo, myslíte, že by bolo lepšie, keby tu slovenky písali po česky? :nevim: Alebo, že by ani nemali chodiť na české fórum? Alebo sme tu vítané? :) Ďakujem za príspevky :kytka:

mne slovaci nevadí, rozumím jim, na koleji jsem bydlela se slovenkou, ale priznam se, že prispevky psané slovensky, větsinou přeskakuju :oops:

heia
Kecalka 167 příspěvků 19.10.14 18:17

Rozhodně nevadí a určitě pište slovensky, je to krásný jazyk!

Halamka
Závislačka 3920 příspěvků 19.10.14 18:19

Za mě taky ne a občas mám tendenci mluvit slovensky, když si přečtu nějaký slovensky psaný příspěvek. Máte krásný měkce znějící jazyk a mám ho naozaj ráda :-)

jednažena
Echt Kelišová 9319 příspěvků 19.10.14 18:20

Nevadi mi Slovaci ani psany projev slovensky. :D

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 19.10.14 18:20

Slovenky jako takhle mi nevadí, ale slovenské příspěvky obvykle vůbeč nečtu. Sice tomu rozumím, ale prostě jsem na to líná :lol: A co jsem tak vypozorovala, tak obvykle (netvrdím, že vždy) slovenština nevadí lidem, kteří zažili Československo a nám, co už jsme ho nezažili, dost často na českých webech, rádiích, v bankách apod. moc „nevoní“ ;)

vendulaaa
Závislačka 4910 příspěvků 19.10.14 18:22

Mě by spíš zajímalo, že nejdete na nějaký slovenský web :think: Jako je mi to jedno, Slovákům rozumím, bydlím u hranic. Nějak mě to ani nedráždí, ani nenadchne. Ale když si představím, že bych žila na Slovensku, tak by mě spíš lákalo chodit na české stránky.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 19.10.14 18:22

@Deborah nevadí, nevím, proč by mělo :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >