Vadil by vám "pán na hlídání"?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karlie
Stálice 59 příspěvků 25.02.18 07:25
Vadil by vám "pán na hlídání"?

Ahoj všem maminkám. :)
Sháním někoho na občasné hlídání pro čtyřletého syna a narazila jsem na jednoho pána, studenta pedagogiky. Vypadá a po telefonu vystupuje moc mile a sympaticky, že bych ho klidně vzala. Vám by pán na hlídání vadil nebo nevadil? Některé maminky mají různé asociace, proto se ptám. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

bloesty
Stálice 65 příspěvků 1 inzerát 25.02.18 07:29

@Karlie Nevadil;-). Stejně jako s paní na hlídání bych s ním nejprve chtěla strávit nějaký čas já, případně společně s dítětem, vyžádala bych si reference, má-li, ale jen kvůli pohlaví bych se toho nebála. Spousta mladých holek taky nejsou samy matky a děti hlídají skvěle.

hapolda
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 25.02.18 07:31

Rozhodne nevadil. Deti chlapi miluji, hraji si s nima tak jinak, chlapsky :lol: pokud se ti libi, smele do toho :palec:

kve-tinka
Závislačka 4282 příspěvků 25.02.18 07:32

Asi nevadil, musela bych probrat s partnerem. Stejně jako paní, by musela projít náma oběma. Prostě prsatou blondýnu do 30, bych u nás nesnesla. :mrgreen:

Lekninka91
Extra třída :D 10043 příspěvků 25.02.18 07:33

Nevadil

Tichošlápek
Echt Kelišová 8804 příspěvků 25.02.18 07:35

Naopak bych to uvítala. Aspoň by kluci taky trávili více času s chlapem a ne jen porad s mámou 8)

demian
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 25.02.18 07:40

Mám „pána“ na hlídání. Sousedčin syn (SŠ) mi každé ráno odvádí syna do školky.
Fungují spolu druhým rokem :)

Anonymní  25.02.18 07:51

V našem městě učil děti ve školce muž. Na hřišti jsem vyslechla rozhovor maminek, že se jim to vůbec nelíbí. A pořád řešili, že je to divné, proč takovou práci dělá. Asi to potom řešili i s ředitelkou. Dlouho tam neučil. Tak mě napadlo, že se mluví o diskriminaci žen na některých pracovních pozicích. V tomto případě jde zase o diskriminaci mu­žů.

dickys
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 25.02.18 08:22

Nevadil, naopak :) Občas mi hlídá kamarádka s přítelem a už se nabídl i on sám, že bude někdy hlídat a my si máme zajít na kafe :D Přijde mi to super, ti chlapi si s dětmi umí fakt hrát líp. Samozřejmě jenom když chtějí :D

Murka
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 25.02.18 08:23

Nevadil by mi, naopak bych byla i radši. Muž má k dětem jiný přístup.

Vloni byl v naší školce na praxi kluk, děti z něj byli nadšené. Dcera mi o něm doma vykládala, jak je super, že dělá všechno jinak.

pikola
Neúnavná pisatelka 18563 příspěvků 25.02.18 08:33
@Anonymní píše:
V našem městě učil děti ve školce muž. Na hřišti jsem vyslechla rozhovor maminek, že se jim to vůbec nelíbí. A pořád řešili, že je to divné, proč takovou práci dělá. Asi to potom řešili i s ředitelkou. Dlouho tam neučil. Tak mě napadlo, že se mluví o diskriminaci žen na některých pracovních pozicích. V tomto případě jde zase o diskriminaci mužů.

Já bych to naopak hodně ve školce a školách uvítala. Děti potřebují i mužské vzory, proč mají být neustále jen s ženskýma.

Jinak ne, nevadilo by mi to. V létě jsem viděla chůvu nebo aupair kluka s dvouma dětma a byl úžasný :dance: mladý kluk, měl hromadu energie pro děti.

Russet
Echt Kelišová 8291 příspěvků 25.02.18 08:36

Rozhodla bych se po tom, co bych bo viděla s dítětem. Že je někdo holka, to nezaručuje, že bude lepší chůva.

Petruna21
Echt Kelišová 9693 příspěvků 25.02.18 08:41

Řekla bych že nevadí :)

Luca82
Zasloužilá kecalka 917 příspěvků 25.02.18 09:18

Nevadil vubec.
Naopak bych ho brala urcite vic, nez treba nejakou maminku na materske, ktera si privydelava, ze ke svym detem hlídá jeste i cizi.

mi.anetka
Kecalka 250 příspěvků 25.02.18 09:52

Nevadil, s muži si děti více užijí. Máme na hlídání kluka, kterému je 19 let, syn s ním má skvělé zážitky.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama