Vadilo by vám, kdyby měl váš přítel doma umělou vagínu?

Anonymní
15.3.20 10:18

Vadilo by vám kdyby měl váš přítel doma umělou vagínu?

Zdravím vás, zajímalo by mě jestli by vám vadily doma nějaké erotické pomůcky muže a kdyby měl váš přítel doma umělou vagínu. Kdyby se třeba uspokojoval kdyby jste nebyla doma. Ovšem s vámi by to normálně dělal jako dřív neovlivnilo by to nijak sex.
Vadilo by máš to?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19655
15.3.20 10:21

Lepší umělou, než kdyby měl doma živou, když nejsem doma 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17493
15.3.20 10:23

Pořiď si robertka a budete si kvit ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9312
15.3.20 10:23

Nevadilo, plno ženských má stejně tak vibrátor a používá ho o samotě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
15.3.20 10:26

Díky za inspiraci, jsem teď těhotná a nepatřím ke skupině žen, které mají zvýšenou chuť na sex, spíše naopak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Supr, klidně mu ji dám a vůbec mi to nevadí. Jak píše @Kriss Tina lepší než ženská :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14584
15.3.20 10:28

Ne.
A ty si pořiď nějaký zajímavý vibrátor, nebo venušiny kuličky a hlavně o tom s partnerem začněte mluvit a hračky normálně zapojte do partnerského sexu.
Ostatně použít ruku a hračky, když jeden má vícero chutí a druhému se úplně souložit nechce, ale chce mu udělat radost je docela zábavná možnost, jak to řešit.

Zejména pokud nás čeká karanténa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18795
15.3.20 10:32

Naopak, mě mrzi, že chlapi jsou s těmi hračkami trochu odstrceni :lol: doufám, že kdyby si ji pořídil, tak mi to nebude tajit a užijeme si ji taky společně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.3.20 10:33

Nevadilo by mi to ale blbý je že mýmu vadí vibrátory. Už jsme se kvůli tomu i trochu pohádali. Chtěla sem vibrátor zapojit k sexu a on se naštval a že prý radši nic nechce že ho přešla chuť. A pak mi řekl jaký by mi to bylo kdyby měl umělou. Jenže mně by to vůbec nevadilo :nevim:..takže ho vůbec nechápu.

• Citovat
  • Nahlásit
17493
15.3.20 10:33

Teď mi tak došlo, že školy měly před uzavřením udělat důkladnou sexuální osvětu a rozdat prezervativy. Mládež je doma, nemá se kam chodit bavit, tak nám bude souložit. No, za devět měsíců to bude v porodnicích veselý… zajímavé pojetí zvýšení porodnosti… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18795
15.3.20 10:37
@Anonymní píše:
Nevadilo by mi to ale blbý je že mýmu vadí vibrátory. Už jsme se kvůli tomu i trochu pohádali. Chtěla sem vibrátor zapojit k sexu a on se naštval a že prý radši nic nechce že ho přešla chuť. A pak mi řekl jaký by mi to bylo kdyby měl umělou. Jenže mně by to vůbec nevadilo :nevim:..takže ho vůbec nechápu.

Boji se, aby se ti to s robertkem nelíbilo víc, než s ním, to je celé. Je to taková bábovka, že žárlí na kus plastu s baterkou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
15.3.20 10:48
@terien píše:
Boji se, aby se ti to s robertkem nelíbilo víc, než s ním, to je celé. Je to taková bábovka, že žárlí na kus plastu s baterkou :lol:

Tak to je u nás přesně naopak 🤣 🤣 🤣Manžel se tomuto nikdy nebránil 😁V tomhle je s ním fakt sranda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
15.3.20 10:57
@Anonymní píše:
Zdravím vás, zajímalo by mě jestli by vám vadily doma nějaké erotické pomůcky muže a kdyby měl váš přítel doma umělou vagínu. Kdyby se třeba uspokojoval kdyby jste nebyla doma. Ovšem s vámi by to normálně dělal jako dřív neovlivnilo by to nijak sex.
Vadilo by máš to?

Tak lepší než kdyby používal tvůj virbrátor když nejsi doma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12026
15.3.20 11:00
@terien píše:
Boji se, aby se ti to s robertkem nelíbilo víc, než s ním, to je celé. Je to taková bábovka, že žárlí na kus plastu s baterkou :lol:

Ženský zase žárlej na každej kus silikonu s uměle prodlouženejma vlasama co se motá kolem jejich přítele :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
891
15.3.20 11:01
@Prof. Farnsworth píše:
Tak lepší než kdyby používal tvůj virbrátor když nejsi doma :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk: :potlesk: Teď jsem se fakt zasmála
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5439
15.3.20 11:04

Co s umelou vaginou? To radeji nejakou zivou, ktera po aktu v dobe me nepritomnosti, vytre, vyzehli a krome chlapa prelizne i okna, abych z toho taky neco mela :jazyk:. A na rozdil od placene sily to bude delat zadarmo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama