Vadilo by Vám, kdyby tříletý dostal darem pistoli?

Anonymní
26.11.15 11:18

Vadilo by Vám, kdyby tříletý dostal darem pistoli?

Dobrý den maminky, jak už název diskuze vypovídá, zajímal by mě Váš názor. Babička má pro tříletého k Vánocům 2 pistole, zbraně, jen hračky samozřejmě :) protože si rád hraje na kovboje. Já zbraně nesnáším a nechci je doma, už jednou se nám tu „objevily“, zabavila jsem je, malému jsem řekla že se ztratily. Nechci aby si s tím hrál…
Jaký názor máte Vy? Jsem přecitlivělá?
Mám vůbec jako matka dvou kluků šanci, se zbraním vyhnout úplně nebo to bere každého kluka?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

704
26.11.15 11:20

Lež jako výchova, dobrý začátek.

Nastavení pravidel je na tobě. Ale taky se říká doříkaného největší krajíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
26.11.15 11:21

Byla jsem na přednášce o výchově kluků a psycholožka říkala, nebránit jim hrát si s pistolema, je to přirozené jejich myšlení, povaze. Takže osobně bych mu nebránila, na druhou stranu není nutné pokaždé kupovat jako dárek jenom zbraně. Myslim, že je to přechodné období a bude mít i jiné zájmy, samo pokud se budou podporovat.

• Citovat
  • Upravit
41884
26.11.15 11:21

U nás si kluci ( 4roky a 19m) dělají pistole i z Dupla, takže se skoro obávám, že se tomu nevyhneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 11:22

@Patejl1 Kdo je bez viny nechť po mě kamenem :*

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.15 11:23

@lyrica To právě on dělá taky, jen jsem se chtěla vyhnout tomu, mít je „opravdové“. Děkuju, takový názor jsem potřebovala…Nevím kde k tomu přišel, z domu to nemá- ti kluci to asi vážně mají v sobě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
34129

Ano, vadilo by mi to, zbraně domů nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397

Horší mi připadá lež, že se něco ztratilo :zed: :zed: :zed:

připadá mi to opravdu přehnané, my jsme si dokonce hráli pod pečlivým dohledem i se vzduchovkou, nebo se stříkacíma pistolkama, a vrazi z nás nejsou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
26.11.15 11:24

Tenhle názor, v mých očích, je to mlj názor, je názor hysterických matek. naprosto a totálně zbytečné. Nechci aby si hrál se zbraněma, nechci mít zbraně doma..a jedná se o platovou dětskou pistolku. Naprosto zbytečné prudění ze strany matky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
704
26.11.15 11:24
@Anonymní píše:
@Patejl1 Kdo je bez viny nechť po mě kamenem :*

Podle této teorie, by nikdo nikdy nesměl druhému říct, že dělá něco špatně.

Jedna je to, kdo jsi bez viny první hoď kamenem. A za druhé je to o trestu, nikoliv o tom, že máme přehlížet pochybení ostatních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 11:25

@monrom Moc děkuju za uklidnění a cenný názor… Já mám ze zbraní prostě strach…

• Nahlásit
  • Citovat
48708
26.11.15 11:26
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky, jak už název diskuze vypovídá, zajímal by mě Váš názor. Babička má pro tříletého k Vánocům 2 pistole, zbraně, jen hračky samozřejmě :) protože si rád hraje na kovboje. Já zbraně nesnáším a nechci je doma, už jednou se nám tu „objevily“, zabavila jsem je, malému jsem řekla že se ztratily. Nechci aby si s tím hrál…
Mám vůbec jako matka dvou kluků šanci, se zbraním vyhnout úplně nebo to bere každého kluka?
Děkuji

a on je chce? Náš nejstarší s pistolema začal brzo tak je měl a docela hodně, dělal zbraně i z lega a ted skoro v 10 letech si jich skoro nevšimne. Čím víc budeš zakazovat tím víc to bude chtít ;). většina kluků zbran chce, nevidim zase na tom něco tak špatného. Pořád jako malej říkal že chce být voják a jezdit na mise :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3397
26.11.15 11:26
@Anonymní píše:
Děkuji

upřímně dosáhneš tímhle jen toho, že si kluci budou pistolky dělat z jiných předmětů a budou to dělat na tajňačku, abys o tom nevěděla :nevim: nedejbože z toho bude zakázané ovoce, co nejvíc chutná, a pak si pravdu koleduješ o to, že si v patnácti nějakou tu zbraň nelegálně opatří (ale to už přeháním)

proč ti to vlastně tak vadí, čemu to škodí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
26.11.15 11:27

Pokud to nestrili nic nebezpecnyho (jako kulickovka- tu u nas nikdy nechci videt), tak proc ne :nevim: jestli to jen cvaka, nebo strili prisavky ci co, tak bych mu to nechala. Ve skolce se s tim stejne setka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19181
26.11.15 11:29
@lyrica píše:
U nás si kluci ( 4roky a 19m) dělají pistole i z Dupla, takže se skoro obávám, že se tomu nevyhneš.

Taky jsme si skládali s bráchou zbraně z lega :pankac: A opravdu nemám pocit, že by to v nás zanechalo něco negativního. Je to prostě jen hra, ty děti to neberou vážně. Podle mého seš přecitlivělá, nevidím na tom nic špatného, je to hračka jako každá jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama