Vadilo by vám seznámit se s chlapem na ÚP?

Anonymní
26.4.20 19:36

Vadilo by vám seznámit se s chlapem na ÚP?

Ahoj, přidám sem trochu nezvyklé téma. ;) Jsem muž a teď právě jsem nezaměstnaný.
Dotaz se netýká přímo mě, jelikož ale jsem se do popsané situace dostal poprvé v životě, tak by mě zajímalo, jaký (jak moc velký) vliv to na seznamování, pro Vás ženy má…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19836
26.4.20 19:39

Pokud si doteď normálně pracoval a hodláš v tom pokračovat, tak to jako problém nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
26.4.20 19:44
@Anonymní píše:
Ahoj, přidám sem trochu nezvyklé téma. ;) Jsem muž a teď právě jsem nezaměstnaný.
Dotaz se netýká přímo mě, jelikož ale jsem se do popsané situace dostal poprvé v životě, tak by mě zajímalo, jaký (jak moc velký) vliv to na seznamování, pro Vás ženy má…

Pokud by byl aktuálně na pracáku, protože skončil v práci, ale nová mu přímo nenavazuje, tak bych to brala jako úplně normální, pokud by na tom pracáku ale byl déle než 2-3 měsíce, už by to pro mě byla sakra varovná kontrolka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22500
26.4.20 19:48

Já se s ním klidně seznámím, ale chodit s ním budu, až bude pracovat… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11549
26.4.20 19:56

Za mě lepší na ÚP, než na „nemocenské se zádama“. Ale musí to být opravdu krátkodobý stav. Větší toleranci mám vůči starším lidem. Dvacetiletý kluk podle mě na ÚP nemusí být vůbec, protože brigádu sežene vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37071
26.4.20 22:33
@Anonymní píše:
Dotaz se netýká přímo mě, jelikož ale jsem se do popsané situace dostal poprvé v životě, tak by mě zajímalo, jaký (jak moc velký) vliv to na seznamování, pro Vás ženy má…

Trochu hendikep to je, zalezi ale na predchozi pracovni hostorii a vyhlidkach. Asi jako by ses seznamoval nemocny, taky to neni moc pritazlive, ale pokud bylo lip a zda se, ze bude lip…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37071
26.4.20 22:34

Ted bude asi na UP docela dost lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
26.4.20 22:39

V dobe koronaviru je na UP hodne lidi. Takze nevadilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1897
26.4.20 22:40

ÚP a nová práce v nedohlednu je pro mě při seznamování stopka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.20 00:49
@Freeandwild píše: ÚP a nová práce v nedohlednu je pro mě při seznamování stopka.
A co třeba opačně? Taky žena tak klesne před chlapem, když náhodou přijde o práci? :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
27.4.20 07:42

Bez práce se dnes může ocitnout kdokoli. Navíc teď v době koronaviru. Ekonomové očekávají velký pokles a nárůst nezaměstnanosti. Ano, je lepší, když muž není na ÚP. Ale aby ses tam třeba neocitla někdy také Ty a lidi na Tebe nepohlíželi jako na prašivou. Nebo aby partner neměl pocit, že vůči němu vyděláváš málo apod. Dívala bych se na situaci celkově, jaké má vzdělání, co dělal dříve a ne, že teď zrovna je na ÚP. Zřejmě si práci hledá nebo nehledá a je na ÚP dlouhodobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
27.4.20 07:42
@leaf leader píše:
A co třeba opačně? Taky žena tak klesne před chlapem, když náhodou přijde o práci? :think:

Asi tak, jenže to by bylo zřejmě normální, to zde každá feministka náhle obrátí, protože přece muž je ten živitel a má se starat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
27.4.20 07:46
@marzanna píše:
Pokud by byl aktuálně na pracáku, protože skončil v práci, ale nová mu přímo nenavazuje, tak bych to brala jako úplně normální, pokud by na tom pracáku ale byl déle než 2-3 měsíce, už by to pro mě byla sakra varovná kontrolka.

2-3 měsíce na ÚP je dnes vcelku normální, když se podíváš, jak dnes probíhají výběrová řízení, a to jak na střední, tak vyšší pozice, tak často je tam několik kol a mezi každým čekání, jestli postupuješ do druhého. Tudíž než Tě někam vyberou, tak to také může trvat.Ono i kvalifikovanému člověku nějakou dobu trvá, než se objeví nabídka, která odpovídá jeho vzdělání, praxi a kde si ho vyberou. Těch pracovních nabídek v určitých oborech není tolik, že se dají přehrabovat vidlemi. A na ty pohovory se musíš také připravovat, takže nepůjdeš v mezidobí na brigádu do skladu apod., když se připravuješ na výběrová řízení na kvalifikované pozice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25723
27.4.20 07:55

Když jsem byla v situaci, kdy jsem hledala muže k seznámení, tak nezaměstnané a ty s exekucí jsem vyřazovala okamžitě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.20 08:14
@stinga píše:
Když jsem byla v situaci, kdy jsem hledala muže k seznámení, tak nezaměstnané a ty s exekucí jsem vyřazovala okamžitě

No dobrá, Vaše volba. Ale myslete na to, že obojí může postihnout i vás, včetně té exekuce, bohužel :zed: Čímž se pochopitelně nezastávám motorických nemakačenek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat