Přijel až za dva dny. Vadilo by vám to, nebo to přeháním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.03.18 08:24
Vadilo by Vám to nebo to přeháním

Dobré ránko,
ráda bych znala názor druhých. Jsem manželé 8 let, mě je 35 let, manžel 43 let. Žili jsme normální život občas hádka, běžné starosti, mám dva kluky pubertáky a spolu máme 5 letého. Ale o víkendu se stala divná věc a pořád to mám v hlavě nedokážu to nějak jen tak přejít. Manžel šel v pátek odpoledne na narozeniny k zaměstanci s tím, že mám dojet pro něho kolem 20 hod. Byli v u něho v bytě ještě s jednou ženou a mužem. Volala jsem mu v pátek večer v kolik mám přijet, že později se mi už nebude chtít. Už bylo poznat, že má dost upito a že za chvili mám přijet, že zavolá a jak jsem se ptala co tam je takový kravál, tak odpověď, že tu řeší kdo s kým spal čí co. Dopadlo to tak, že si frajer přijel domů taxikem v neděli dopoledne. A vrchol všeho je ještě naštvaný, že mi to vadí, že se nic takového nestalo. Nevím jestli jsem nějaká přecitlivěla, ale jsem tak vytočená, že s ním nemůžu mluvit. Dneska ráno tomu dal korunu, že se odstěhuje. Spíš mě štve, ta nezodpovědnost, že místo aby jsme byli o víkendu spolu ještě jsme měli v plánu, že doděláme terasu, tak se na vše vykašlal.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Cuddy
Extra třída :D 14911 příspěvků 27.03.18 08:32

Byla to jednorazova zalezitost? A prijel slutecne az v nedeli, ne v sobotu? Kde byl celou tu sobotu, to bych strachy umrela.

Terisos
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 27.03.18 08:34

No tak to by mi vadilo teda fest! Já bych si pro něj jela už v sobotu.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 27.03.18 08:35

Mám chlapa úleťáka, když jde pařit (2-3 x ročně), tak to stojí za to.. ale i on se doplazí hned druhý den, občas sice až po o, ale jo.. tohle bych asi moc dobře nebrala.. né proto, že pařil, ale že nedal vědět, že je OK v sobotu :think:

Anonymní  27.03.18 08:35

Právě že přijel až v neděli dopoledne, pry byli celou dobu u něho s těma lidma.

Dojcanis
Závislačka 3138 příspěvků 27.03.18 08:36

Tak tvoje nastvani zcela chapu :) ja bych byla nastvana jeste mininalne tejden, nebo do doby nez on sam prijde, omluví se a radne vysvetli kde byl :roll:

kontramatka
Závislačka 3680 příspěvků 27.03.18 08:37

Tak to je dobrej hrdina teda. Místo v pátek večer s manželkou se vrátí v neděli dopoledne taxíkem. Drž a nepusť. Jeho obranný reflex je, že dělá otočeného, aby ti dal najevo, že on si může dělat co chce. Asi nikdy nebyl v situaci, do které tě sám postavil. Ten co je doma a neví co ten druhý kde blázní ještě k tomu dva dny. Pán potřebuje lekci. Možná ne hned, (jako truc) ale brzy určitě ano. A odpověď na otázku: ano, vadilo by mi to hodně, rozhodně bych to nepřešla jen tak a rozhodně bych mu to dala vyžrat hodně draho.

jannina1
Závislačka 3894 příspěvků 27.03.18 08:39

No tak to je sila, byl u nej cely vikend. Kolik tam meli bab?

Anka1313
Ukecaná baba ;) 2423 příspěvků 27.03.18 08:41

Tak to by mi vadilo velmi, jako chápu, že se nějaká akce může neplánovaně protáhnout, ale za popsaných okolností bych ho tam rozhodně do neděle nenechala. A nejenom do neděle, ani přes noc … Nevím no, asi bych dojela s tím, že jsme domluveni a do toho bytu bych se prostě vnutila :mrgreen: A pak by se vidělo :nevim:

jannina1
Závislačka 3894 příspěvků 27.03.18 08:42

Byla bych nastvana opravdu hodne, tohle uz je pres caru.
A jeste se chce odstehovat? At si jde, pomohla bych mu zabalit.

Příspěvek upraven 27.03.18 v 08:46

Domu
Kecalka 153 příspěvků 27.03.18 08:42

8o az v nedeli, to snad nee, uplne te chapu ja bych byla fest vytocena! A chtela bych aby mi to cele poradne vysvetlil!

Černá vdova
Kelišová 7149 příspěvků 27.03.18 08:43
@Anonymní píše:
Dobré ránko,
ráda bych znala názor druhých. Jsem manželé 8 let, mě je 35 let, manžel 43 let. Žili jsme normální život občas hádka, běžné starosti, mám dva kluky pubertáky a spolu máme 5 letého. Ale o víkendu se stala divná věc a pořád to mám v hlavě nedokážu to nějak jen tak přejít. Manžel šel v pátek odpoledne na narozeniny k zaměstanci s tím, že mám dojet pro něho kolem 20 hod. Byli v u něho v bytě ještě s jednou ženou a mužem. Volala jsem mu v pátek večer v kolik mám přijet, že později se mi už nebude chtít. Už bylo poznat, že má dost upito a že za chvili mám přijet, že zavolá a jak jsem se ptala co tam je takový kravál, tak odpověď, že tu řeší kdo s kým spal čí co. Dopadlo to tak, že si frajer přijel domů taxikem v neděli dopoledne. A vrchol všeho je ještě naštvaný, že mi to vadí, že se nic takového nestalo. Nevím jestli jsem nějaká přecitlivěla, ale jsem tak vytočená, že s ním nemůžu mluvit. Dneska ráno tomu dal korunu, že se odstěhuje. Spíš mě štve, ta nezodpovědnost, že místo aby jsme byli o víkendu spolu ještě jsme měli v plánu, že doděláme terasu, tak se na vše vykašlal.

Už má sbaleno? ;)
Vytočil by mě neskutečně. Aby nedal vědět den a půl, kde je, to by si něco vyslechl.

zoidberg
Extra třída :D 11111 příspěvků 27.03.18 08:43

Tohle musí alespoň trochu vadit každému. A mi se to stávalo dříve často, v jeho věku předpokládám, že už se mi to nestane, ale kdo ví.

Natalikol
Nováček 4 příspěvky 27.03.18 08:43

@kontramatka
přesně toto mi vadilo. A vše otočil, takže v důsledku je on chudáček a já jsem ta megera. Jak jsem mu řekla, že asi nikdy nedostal do situace, kdy čeká na druhého 2 dny nic o něm neví, kde tak na mě hledí. Nikdy bych si to nedovolila toto udělat a jak někam jdu většinou jedu autem a vždy přijdu jak řeknu přijdu v deset a jsem doma v deset. Asi můj špatný postup, ale já nemám zapotřebí dělat s něho b…čka.

Příspěvek upraven 27.03.18 v 08:45

ka2ka
Extra třída :D 12088 příspěvků 27.03.18 08:45

A to jsi mu nezkoušela volat? Nezajela tam,? To jsi v klidu čekala až přijde?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama